KPSS

EscobarCesur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2018
2.308
2.333
26
Merhaba KK'nın güzel kadınları,inşallah güzel bir gün geçiriyorsunuzdur.Bugün kpss puanları açıklandı.Umarım girenler güzel puanlar almıştır.Benim branşım sınıf öğretmenliği.Puanım 71.Sıralamam 6826.Bu sene zor gibi gözüküyor.Kpss çalışıp atananlar nasıl çalıştınız,hangi kaynakları kullanıp hangi hocaları dinlediniz,süreci nasıl yönettiniz?Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Benim kuzenimde 71 almış onun branşıda matamatik öğretmenliği üzüldü açıkcası 80 90 arası almayı umut ediyordu olmadı ben asla bu durumlarda aramam birilerini çünkü aramak istese kendi arar zaten ama akraba terörü işte bırakmıyorlar dershanede sözleşmeli öğretmenlik yapacak ama olabilir gibi diğer kuzenim 70 le atanmıştı üniversitede öğretmenlik yapıyor neden olmasın

Benim kuzenimde 71 almış onun branşıda matamatik öğretmenliği üzüldü açıkcası 80 90 arası almayı umut ediyordu olmadı ben asla bu durumlarda aramam birilerini çünkü aramak istese kendi arar zaten ama akraba terörü işte bırakmıyorlar dershanede sözleşmeli öğretmenlik yapacak ama olabilir gibi diğer kuzenim 70 le atanmıştı üniversitede öğretmenlik yapıyor neden olmasın
inşallah kuzeninizde atanır.O kadar emek boşuna verilmemiş olur.

X