Gelinlik Modelleri krem gelinlik ???

kkatre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
391
0
36
kızlar moralim çok bozuk istediğim gbi bi gelinlik bulamadım ve düğüne 2 hafta kaldı artık diktirememde en son krem gelinlik beğendim kabarık ama bildiğiniz krem biyerde de daha az beğendiğim kırık beyaz bir model var sizce hangisi offffff offf yoruldum fikir verin nolur

kırık model bence ..

nıye bu kadar kararsız kaldın kı canım ya..

bende aylarca kafamda tasarlayıp,

ılk gıttıgım gelınlıkcıden ılk denedıgım gelınlıgı alıp cıkmıstım..

ki herkeste begenmıstı..bız büyütüyoruz aslında gözümüzde ..

içine sinmesi lazım tabı ama bence kırık beyaz daha guzel duruyor gleınlıkte :)

kremi kırık beyaz yapın dedim modeli göstermez dediler kırık beyaz model iki parça krem tek krem olan daha içime sindi ama renginden dolayı canım sıkıdı

krem renkli gelinlik arkadaşımda görmüştüm nişan kıyafeti gibi görünüyodu gelinlik beyaz veya kırık beyaz olmalı bence diğer renkleri her zaman giyersin nasılsa yinede içine sineni al derim..

bence beyaz derim krem gelinlik ben beğenmiyorum
gelinliği beyaz temsil ediyor
kreme göre bence kırık beyaz daha hoş durur
allah yardımcın olsun

Edirnede nüans gelinlik yada aysira yokmu?????

Resim çekilseydin keşke ten rengine uygunmu bilemiyoruzki eğer krem tenine uyduysa şahane durmuşta olabilir.

her modelde aynı durmuyorki renk
bazı modeller oluyor kremden baskası yakışmazken bazılarındada beyaz tek secenek gibi görünüyor resim olsaydı daha iyi olurdu canım a.s.

kızlar moralim çok bozuk istediğim gbi bi gelinlik bulamadım ve düğüne 2 hafta kaldı artık diktirememde en son krem gelinlik beğendim kabarık ama bildiğiniz krem biyerde de daha az beğendiğim kırık beyaz bir model var sizce hangisi offffff offf yoruldum fikir verin nolur

merhaba canım edirnede mi oturuosun? benm daha düğüne çok var ama ben çok bakınıorum istda çok gezdim nettede öle ama oturduğum semtte bi gelinlikçi varr muhteşeeeeeeem modelleri var net siteleri yok,akşam olunca makenleri dükkanda ters çeviriolar model çalınmasın die gerçkten çok güsel değişik modeller var.istersen özelden yazabilirsin yardımcı olurum yerini falan öğrenmek istersen.

bencede beyaz veya kırık beyaz olmalı.... benım fikrim kremi sakın alma:eek:lmaz::eek:lmaz:
allah kolaylık versınopuyorumnanaktan

sende cok hafıfe almıssın :)

2 haftayı guzel degerlendır ıyıce gz bulursun bence

merhaba canım edirnede mi oturuosun? benm daha düğüne çok var ama ben çok bakınıorum istda çok gezdim nettede öle ama oturduğum semtte bi gelinlikçi varr muhteşeeeeeeem modelleri var net siteleri yok,akşam olunca makenleri dükkanda ters çeviriolar model çalınmasın die gerçkten çok güsel değişik modeller var.istersen özelden yazabilirsin yardımcı olurum yerini falan öğrenmek istersen.
canım kayserideyim ben foruma üye olurken acele edirne gelmiş elime değiştirmedimde sonra kayserideyim tşk ederim yinede keşke ist a gitme fırsatım olabilseydi neyse bugün gittim tesadüfen yeni bir model gelmiş ellerine nüans moda evinden maalesef oda krem :KK43: ama model o kadar hoşuma gittiki bu dedim resim çekebilrsem eklerim umarım beğenirsiniz

sende cok hafıfe almıssın :)
canım yaa hafife alma değilde inan 1 ay içinde nişan düğün hepsi bianda oldu ani karar verdik oyy benim işlerim hep böyle sıkıntılı ama inş bu kez içime sindi bu kadar önemli olacağını tahmin etmedim gelinlik seçimi gerçekten çok mühimmiş

Resim çekilseydin keşke ten rengine uygunmu bilemiyoruzki eğer krem tenine uyduysa şahane durmuşta olabilir.
canım buğday tenliyim okdar çok model denedimki artık hepsi birbirine benziyor gibi geliyordu genelde bana birazda bronzlaştığımdan dolayı kremi daha yakıştırdılar beyaz çok çiğ durur dediler nitekim krem aldım Allah pişmanlık vermesinn

X