Krem şantili trileçe mi krem şantisiz mii

anonim244

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
91
98
26
Dolapta bir süredir yapılmayı bekleyen hazır trileçe bulunuyor. İçerisinde krem şanti koyulmamış, yapılış tarzında da yazmıyor. Ama daha önce yediklerimde sanki krem şanti vardı diye hatırlıyorum.

Ev hanımlardan bilgi istiyorum. Hazır paketi pişirip üzerine ayrı bir krem şanti hazırlamalı mıyım yoksa sadece karamel sos yeterli olur mu?

Dolapta bir süredir yapılmayı bekleyen hazır trileçe bulunuyor. İçerisinde krem şanti koyulmamış, yapılış tarzında da yazmıyor. Ama daha önce yediklerimde sanki krem şanti vardı diye hatırlıyorum.

Ev hanımlardan bilgi istiyorum. Hazır paketi pişirip üzerine ayrı bir krem şanti hazırlamalı mıyım yoksa sadece karamel sos yeterli olur mu?
Krem şantisiz triliçe olmazz

Oruçlu oruçlu canım çekti şimdi gel de yap 🥲

Krem şanti hazırlamak çok kolay yedigiim tüm trilicelerde şanti vardı .şantisiz olmaz malesef
Hazırlanışı çok kolay ama ben daha önceki denemelerimde hep kendim hazırlamıştım hazır un karışımı kullanmamıştım. O zaman krem şanti koyuyordum ama benim katmanım çok kalın oluyordu onu bir türlü ayarlayamıyorum 😂 bu kez koymadan yaptım 🌸

X