Gelin Makyajı Krylon makyaj araştırdım kızlar!!!

elizhaa

elizhaa...
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2009
172
1
Arkadaşlar Ankara Tunalıda Krylon marka ürünlerin satıldığı ve makyajının yapıldığı bir yer var,orayı aradım bugün görüştüm,eğer orada yaptırırsak makyajı 275 TL,eğer eve veya başka yere gelirse makyör 400 TL imiş fiyat..Devlet opera ve balesinin makyörüymüş.

Başak kuaför var ankarada,orayı aradım,orada saç artı KRYLON ürünlerle makyaj, 300 TL civarıymış,artabiliyormuş fiyat.. yeri cebecide,ben henüz görüşmedim gidip ama çok iyi bir yere benziyor,buradan öğrenmiştim zaten,size de fikir olsun dedim..sadece makyajdansa,saç+makyaj daha uygun geldi bana.evimize de yakınzemuszemus

sadece makyaj o fiyata :bbo:
bence saç makyaj daha iyi nasılsa o ürünlerle yapılıyor yine

sadece makyaj o fiyata :bbo:
bence saç makyaj daha iyi nasılsa o ürünlerle yapılıyor yine

evet canım çok pahalı ya:KK43: bir de düşünsene yapan bir erkekmiş,ya benim tarzımdan anlamazsa,bilmezse o kötü:KK43: sapsadeee ya da tam tersi yaparsa o kadar parayla içime sinmeyen bir şey olursa düşünemiyorum bile,aslında en iyisi insanın kendisinin alıştığı,yapmaya ,görmeye alışık olduğu şeyi yapması ama,biz de o kadar profesyonel yapamayız ki:KK43:

en iyisi kuafördeki,hem aynı ürün,hem saç da var,hem de bayanlar yapıyor,gidip bir görüşeyim,detayları yine yazarım,herkes yararlanır..

ben sade makyaj sevdigim için kendim yapmıstım makyajımı ama paramda olsa bir makyaja 400 lira vermem yani sacımı makyajımı yaptırırm o paraya

başak kuaförü biliyorum çalıştığım hastaneye çok yakın arkadaşlardan da oraya gidenler var baya bi memnunlarrrrr....

o zaman daha iyi:) öyle gidip beğenmiş birileri de varsa sevindim,düşüneyim ,kryolan makyajı herkes öneriyor çünkü ve bunu yapan sayılı yerlerden birisi de burası sanırım.

başak kuaföre gittim gelin başı, porselen makyaj, manikür, pedikür 350 tl bide takma kiprik de takcakmış. oraya daha önce giden var mı arkadaşlar

başak kuaföre gittim gelin başı, porselen makyaj, manikür, pedikür 350 tl bide takma kiprik de takcakmış. oraya daha önce giden var mı arkadaşlar

evet canım bana da aynı fiyatı verdi,çok emin olamadım ama yine de güzel bir yere benziyordu,kaş alımı da dahil bu saydıklarının arasına..takma kirpiğin de en iyisini kullanıyorlarmış,böyle parça parça olanlardan ve en iyi yapışkanı kullanıyorlarmış doğruysa...

Kizlar bende bu kuaforu ariycam.. Bizim nikahimiz Ankarada olucak dugunumuzde Izmirde.. Ankarada nikahtan once studyoda fotoraflarimizi cektiricez...

BENİM İLK DÜĞÜNÜM DÜNDÜ KIZLAR.!
SÖYLEDİĞİM GİBİ BAŞAK KUAFÖRDE GELİN BAŞIMI YAPTIRDIM.
HEM SAÇ HEM MAKYAJ İSTEDİĞİM GİBİ, HATTA UMDUĞUMDAN GÜZEL OLDU,PORSELEN MAKYAJI KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM,HİÇ AKMADI GECE BOYU....
zemuszemus

X