Saç Uzatma Yöntemleri Ksa sallar buraya.....Resim koyalm...

emelderin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
49
0
arkadaşlar, kısa saça sahip hanımlar,kısa saçı seven ve severek kullanan,asla kısa saçtan vazgecmem diyen bayanlar........
bu sayfada resimlerimizi ekleyip birbirimize yorumlar yapsak nasıl olur..???
tabii benim de önce guzel bir resim çekip ,ekleyebilmem lazım..hehehee..:)-tatlicadiarzu-
hadi yaaaaaa.....ekleyiverin....

kıslar buda bnm kısa saçlarım büüwww göğüslerimin altındaydılar bide kıvırcıklar önlri kıvırcık olmuo bnde düzleştririorum senağlama

canımmm çok teşekkür ederim utandım bak şimdi :eek: ama keşke saçlarım uzun olsa :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
kısa saçının tadını çıkar tatlım,herkese bu kadar yakışmaz. başka bi topikte renginden şikayet etmişsin kesinlikle bu renk siyahtan çoook daha güzel hem de sana daha çok yakışmış...
ha söylemeden edemicem kuaförünü tebrik etmek lazım, yani kıvırcık saçı o kadar güzel, muntazam kesebilmek marifet ister.stiline de bayıldım, hem beckham stili hem de önler fönlü arkalar kıvırcık... tek kelimeyle süper olmuş:lepi:

ben oldum olası kısa saçlıydım ama çok bıkıldımmirmirmirmir
şimdi uzatmaya çalışıyorum ama kısa saç modern bi hava veriyo

kısa saçının tadını çıkar tatlım,herkese bu kadar yakışmaz. başka bi topikte renginden şikayet etmişsin kesinlikle bu renk siyahtan çoook daha güzel hem de sana daha çok yakışmış...
ha söylemeden edemicem kuaförünü tebrik etmek lazım, yani kıvırcık saçı o kadar güzel, muntazam kesebilmek marifet ister.stiline de bayıldım, hem beckham stili hem de önler fönlü arkalar kıvırcık... tek kelimeyle süper olmuş:lepi:

çok teşekkür ederim :eek: aslında kuaför çok kısa kesti ben önleri biraz daha uzun olsun en azından tolayabilcek kadar kalsınlar demiştim kırptı beni :eek:klava: okadar çok ağladımki ama yapcak bişi yok aışmaya çaışıyorum artık önlerinide düzleştiremiyrum yanık önleri hiç kıvırcık olmuyo artık öle jöleleyip vigoyla kurutup geziyorum bakalım saçıma entele falan sürüyorum uzadımı emin diilim sürmeden de dipleri çıkıktı bgn yarın boyıcam bakalım kaydirigubbakcemile2 ama içimi rhatlatıyosunuz vala tşk ederim biraz bazen bunalımdan çıkıveriyorummm :sm_cool: :içelim:

ay hayır kesınlıkle uzatmaaaa
cook yakısmısss :))
yazın bende bu boylarda kestrcemmm
hep kısa ıdı benm salar sımdı omuzlarda dugun varda :p

çok tşk ederim :eek: ben hiç alışkın diilim kısa saça en son lise 2 de kesilmişti bundan daha kısa ne ara uzadı nasıl uzadı hiç hatırlamıyorum bile ama ünv başladıımda yani 2 yıl sonra saçlarım belimin biraz yukarsındaydı delikafadulden bnmde düğünüme en az 3 yıl 3 yılda entele acaba ne kadar uzatır saçımı :nazar: duvak kullanmayıp saçımı salarım yerlere artıkkk kaydirigubbakcemile :eek:

çok tşk ederim :eek: ben hiç alışkın diilim kısa saça en son lise 2 de kesilmişti bundan daha kısa ne ara uzadı nasıl uzadı hiç hatırlamıyorum bile ama ünv başladıımda yani 2 yıl sonra saçlarım belimin biraz yukarsındaydı delikafadulden bnmde düğünüme en az 3 yıl 3 yılda entele acaba ne kadar uzatır saçımı :nazar: duvak kullanmayıp saçımı salarım yerlere artıkkk kaydirigubbakcemile :eek:

3 yil sonrami evleniyosun =).. umarim fikirler, zevkler, istekler o zaman zarfi icerisinde degismez.. aman ha amann =)

Benimde evlenmeme bi 3yıl kadar var =) ehehhee 4yıldır bırlıkteyız 3yıl daha beklersem 7 yıl olcak ee evlenmeyede gerek kalmaz heralde sıkılırız :KK70:

ayy ınanmıorumm yaa 4yıldır bırlıktesınızzz cook super yaaa :))
bız 1yıldır cıkıoruz off pofff oluorum yaa

evet 3 yıl var en az anneme göre :KK70: ama değişmez inş bi aksilik olmassa :nazar: bana göre 1 yıla evlenebilrim :KK70: kıslar bisde 8 aydır birlikteyis ama 8 yıldır tanıyoruz birbirimizii Şeniz

$4412_1093057658398_1585230374_2112302_3662947_n.jpg bnmde saclarım 3 ay önce böleydi smdi göğsümü bes altı cm gecti :eek: :roflol:

X