KUAFÖR FACİASI :(

Curious2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2015
132
27
Fön için gittiğim kuaförlerden biri ve çokta güzel fön çektiklerini düşünüyorum ayrıca manikür pediküre de gittim ondada sıkıntı yaşamadım.boyayla ilgilikonu açıldı ve daha önce yaptığı bi saçın resmini gösterdi.Ombre gayette hoş görünüyordu ve oraya boyatmaya karar verdim.Hayatımda yaşadığım en kötü gündü sabah 10 buçukta gittim 4 te çıktım saçım yandı.Normalde anlaşmamız düz zemin üzerine sarı ombreydi saçlarımda kulak hizasına kadar kendi saçımdı kulaktanaltı sadece 1 ton açılmıştı.Yıpranmış yer en fazla uçlarında 1 yada 2 parmaktır ki 1 buçuk ay öncesinden zaten kesim yapıldı.Saçlarımın uçları komple yandı hemen hemen 6-7 parmak kesti ve o kesilen haricinde yıkarken un gibi eline gelen yerleri de sayarsak baya kısaldı kalan yerler komple yanık kıtır kıtır dökülüyor saçımı yıkadıkları yer oturduğum yer adamın üstü komple saç oldu taradıkça un gibi dökülüyor ayrıca geçişleri de iğrenç yaptı dip rengiyle alt rengi uyumsuz ve çok amatörce.Bunlar yetmezmiş gibi birde benden 300 tl para istiyor saçlarım gitmiş kabahatleri boylarından büyük mahkemeye vermek istiyorum şikayet hattı yada daha önce benzer durum yaşayanlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim isim belirtiliyorsa da kuaförün ismini verebilirim ki sizde böyle şeylerle karşılaşmayın

Fön için gittiğim kuaförlerden biri ve çokta güzel fön çektiklerini düşünüyorum ayrıca manikür pediküre de gittim ondada sıkıntı yaşamadım.boyayla ilgilikonu açıldı ve daha önce yaptığı bi saçın resmini gösterdi.Ombre gayette hoş görünüyordu ve oraya boyatmaya karar verdim.Hayatımda yaşadığım en kötü gündü sabah 10 buçukta gittim 4 te çıktım saçım yandı.Normalde anlaşmamız düz zemin üzerine sarı ombreydi saçlarımda kulak hizasına kadar kendi saçımdı kulaktanaltı sadece 1 ton açılmıştı.Yıpranmış yer en fazla uçlarında 1 yada 2 parmaktır ki 1 buçuk ay öncesinden zaten kesim yapıldı.Saçlarımın uçları komple yandı hemen hemen 6-7 parmak kesti ve o kesilen haricinde yıkarken un gibi eline gelen yerleri de sayarsak baya kısaldı kalan yerler komple yanık kıtır kıtır dökülüyor saçımı yıkadıkları yer oturduğum yer adamın üstü komple saç oldu taradıkça un gibi dökülüyor ayrıca geçişleri de iğrenç yaptı dip rengiyle alt rengi uyumsuz ve çok amatörce.Bunlar yetmezmiş gibi birde benden 300 tl para istiyor saçlarım gitmiş kabahatleri boylarından büyük mahkemeye vermek istiyorum şikayet hattı yada daha önce benzer durum yaşayanlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim isim belirtiliyorsa da kuaförün ismini verebilirim ki sizde böyle şeylerle karşılaşmayın

Geçmiş olsun...
Merakımı mazur gör bu işlemlere çıkıp giderken kaç tl verdin peki?

Adam istemiş 300 tl?

Birde utanmadan para istiyor keşke o anı fotoraflasaydiniz kuaförde siz mahkemeye verin bencede saç çok kıymetli benim için

Çok geçmiş olsun,bildiğim kadarıyla 1500 tl nin altına Tüketici Hakem Heyeti bakıyor,bir araştırmanı tavsiye ederim.
1 ay önce ben de Ombre yaptırdım.Saçlarım bal rengiydi,biraz da kuruydu..Renk tam istediğim gibi oldu lakin saçlarım lastik gibi uzadı :KK43:Senin kadar yanmadı,kestirmedim ama çatır çatır oldu..Duştan sonra biraz serumla sakinleşen saçlarım şuan hep havada ..:KK43:Bu rengi çok sevdim ama bir daha yaptırmaya korkuyorum..

Yuhh
gecmıs olsun sıze, nasıl olur ya, nasıl olur dıye dusunmeyın

Oncelıkle bır arkadasım ıstanbulda baya ıyı bır yere sacını boyattı gecen kız bız kızın cektıgı resmı bırde adamın ınstagram hesbına koydugu resmı gorunce sok olduk.
Bır guzel renklerı ayarlamıs ve oncesı sonrası yapmıs utanmadan saca.
Neyse sız tabıkı 300 tl vermeyın, kalan saclarınızında caresıne onlar bakmalı

Çok üzüldüm.
Saç bir kadın için çok önemli bir unsur bence.
Saclarını erken yaşta kaybetmiş biri olarak söylüyorumki ciden üzüldüm.
Saç heryerde boyatılmamalı sonra sonucları böyle oluyor.
Şimdi yapılcak şey saça bakım eger uçlardan yandıysa toparlamak daha kolay ama diplerdende yandıysa durum vahim.
Anladıgım kadarıyla uçlara ombre yapılmıs.
Size bir ürün önereceğim onları saç uçlarınıza sürün biraz toparlar dökülmesi durmasada uçlarınız parlak ve yanık durmaz.
Gratisten hask isimli ürünün macadamio oil yağını alın 7 - 8 Tl falan saçınızı yıkadıktan snra saçı havluyla kurulayn 10 dakika ve 15 dakika snra nemli saçın uçlarına yağı sürün nohut tanesi nüyüklüğünde olsun o yağ 20 dakika snra saçta kuruyor ve yağ oldugu belli olmuyor en azndn saçlarnz biraz toparlar.

Birde utanmadan para istiyor keşke o anı fotoraflasaydiniz kuaförde siz mahkemeye verin bencede saç çok kıymetli benim için
kesinlikle ya çok üzüldüm çok kötü oldu işçilik sıfır ne umutlarla gitmiştim oraya normalde boyattığım 2 tane kuaför var ismi bilinen onlar haricinde kimseye boyatmadım ama gösterdiği resimde çok güzel yapmış ön yargılı olmak istemedim misafirlikleride iyi yardımcı oluyorlar diye amaçok kötü oldu çok üzgünüm :KK43:

40 tl bile fazla !
Saçın gitmiş neyin parası veriyosun
Ya çok üzüldüm
Ya ilk defa başıma geldi böyle bişey.Parasını vermeyince geçmiş yanındakine hı işte para için dedi yok artık ya ben her hafta fön çektiriyorum saçımı normalde gidiyorum bi ton para veriyorum güzel olsun diye kaç paraya boyattım paraya ihtiyacım yokki benim haketseydi fazlasını da verirdim amaişçilik sıfır tepkisi dahada sıfır.Vicdan yaptım ondan maşanın parasını verdim şimdi hepsi yanık nasıl düzelicek bilmiyorum mahfoldu saçım

Çok üzüldüm.
Saç bir kadın için çok önemli bir unsur bence.
Saclarını erken yaşta kaybetmiş biri olarak söylüyorumki ciden üzüldüm.
Saç heryerde boyatılmamalı sonra sonucları böyle oluyor.
Şimdi yapılcak şey saça bakım eger uçlardan yandıysa toparlamak daha kolay ama diplerdende yandıysa durum vahim.
Anladıgım kadarıyla uçlara ombre yapılmıs.
Size bir ürün önereceğim onları saç uçlarınıza sürün biraz toparlar dökülmesi durmasada uçlarınız parlak ve yanık durmaz.
Gratisten hask isimli ürünün macadamio oil yağını alın 7 - 8 Tl falan saçınızı yıkadıktan snra saçı havluyla kurulayn 10 dakika ve 15 dakika snra nemli saçın uçlarına yağı sürün nohut tanesi nüyüklüğünde olsun o yağ 20 dakika snra saçta kuruyor ve yağ oldugu belli olmuyor en azndn saçlarnz biraz toparlar.
diplere çok yakın yanıklarbelki dipte 2 parmak 3 parmak var yanmayan yer ombre için oreal mi ne sürmüş oralar yanık,diplerde varmı bilmiyorum ama neresine ellersem elleyim kaskatı paramparça ve alt dipler boyanmamış bile simsiyah

Kesmeden o saç duzelmez :KK43: kısacık kestırmek tek care
daha yenide uzatmıştım parlaktı saçlarım yumuşacıktı diplere kadarda kestiremem ki böyle idare edicem artık bakımlarla falan kötü yanı rengide değiştiremiyorum üstüste işlem yapamıyolar saçı kaybederiz dediler başka kuaförler

Ben sana bir kafa atıcam şimdi demek gerek cidden.
Utanmazlar ya.
Bu işe bi el atılması lazım önüne gelen kuaför oluyor bu işin yetenek sınavı olmalı uzmanlık alanına göre sertifikaları diplomaları vermeliler hata puanı olmalı cidden çok önemli bi konu kimine saçma gelebilir ama saç bu çok önemli

diplere çok yakın yanıklarbelki dipte 2 parmak 3 parmak var yanmayan yer ombre için oreal mi ne sürmüş oralar yanık,diplerde varmı bilmiyorum ama neresine ellersem elleyim kaskatı paramparça ve alt dipler boyanmamış bile simsiyah

o zaman bu dediğim yağdan alıp o kısımlara kadar sürün biraz yanıklarınıza iyi gelir.
resmen saçı rezil etmiş gerzek insan ya.
argan yagıda iyi gelir bu arada.

Çok geçmiş olsun,bildiğim kadarıyla 1500 tl nin altına Tüketici Hakem Heyeti bakıyor,bir araştırmanı tavsiye ederim.
1 ay önce ben de Ombre yaptırdım.Saçlarım bal rengiydi,biraz da kuruydu..Renk tam istediğim gibi oldu lakin saçlarım lastik gibi uzadı :KK43:Senin kadar yanmadı,kestirmedim ama çatır çatır oldu..Duştan sonra biraz serumla sakinleşen saçlarım şuan hep havada ..:KK43:Bu rengi çok sevdim ama bir daha yaptırmaya korkuyorum..
İllaki yıpranma olur sonuçta boya oreal ama bu kadarda olmaz ,daha önce ünlü bi kuaföre yaptırdım çok para verdim uzundu saçlarım ama güzel yaptılar onlar yaparkende saçlarım başka renkti birde renk değiştirdiler düşün yani.hafif lastikleşme oluyor ama çok az saçlarım şu an ölü.Çok teşekkür ederim araştırıcam bu işin peşini bırakmam

X