KUAFÖR FACİASI :(

Bu işe bi el atılması lazım önüne gelen kuaför oluyor bu işin yetenek sınavı olmalı uzmanlık alanına göre sertifikaları diplomaları vermeliler hata puanı olmalı cidden çok önemli bi konu kimine saçma gelebilir ama saç bu çok önemli

Ben güvenip gidemiyorum genelde.
Kaş,saç önemli sonuçta.
Saç kesimi illa gerekecekse ya da boya istiyorsam daha önce yaptırmış birinin önerisiyle anca gidiyorum.
Ondada on defa çok kesme şöyle yap diye karışıyorum,insan korkuyor.

Yazık olmuş sizinde. Daha akşam haberlerde izledim en çok şikayet kuaför ve epilasyon,lazer işlemleri için oluyormuş.Hele ki şu fırsat sitelerinden uzak durmak gerek

o zaman bu dediğim yağdan alıp o kısımlara kadar sürün biraz yanıklarınıza iyi gelir.
resmen saçı rezil etmiş gerzek insan ya.
argan yagıda iyi gelir bu arada.
Çok saol yapıcam birde keratin bakım var onu da denemek istiyorum inşallah iyi gelir öldü ama kopmasınlar dipler uzayana kadar böyle böyle idare edicem artık :KK43:

oreal bir kere çok zararlı. herkese yaramaz. saç açayım derken anasını ağlatıyorlar afedersin. benim saçımda hiç boya yok hiç yaptırmadım bunları duyunca iyice soğudum kuaför olaylarından. saçlarına keratin bakım deneyebilirsin ısı işlemi olmadan yapılandan. sadece ürünü saça sürüp bekletip yıkatacak yanık kısımları toparlar.

kestir başka caren yok ne yaparsan yap o hale gelmiş sac kurtulmuo sacma sapan urunlere para verdiğinle kalırsın

Çok saol yapıcam birde keratin bakım var onu da denemek istiyorum inşallah iyi gelir öldü ama kopmasınlar dipler uzayana kadar böyle böyle idare edicem artık :KK43:

hangi markanın keratin bakımını yapıcaksın? ben natura keratini yapmıştm ona göre sana bir yorumum olucak

daha yenide uzatmıştım parlaktı saçlarım yumuşacıktı diplere kadarda kestiremem ki böyle idare edicem artık bakımlarla falan kötü yanı rengide değiştiremiyorum üstüste işlem yapamıyolar saçı kaybederiz dediler başka kuaförler
Benımde aynı durumda:KK43: yanan saçı bılırım ıste her ay kestırıcem 1 cm yada 20gunde bır:KK43:

geçmiş olsun. bende saçıma röfle yaptırdıktan sonra saçımda egzama oluştu. doktor son kullanma tarihi geçmiş boya kullanmışlardır dedi. 5 aydır kafada saç kalmadı

Ben güvenip gidemiyorum genelde.
Kaş,saç önemli sonuçta.
Saç kesimi illa gerekecekse ya da boya istiyorsam daha önce yaptırmış birinin önerisiyle anca gidiyorum.
Ondada on defa çok kesme şöyle yap diye karışıyorum,insan korkuyor.

Yazık olmuş sizinde. Daha akşam haberlerde izledim en çok şikayet kuaför ve epilasyon,lazer işlemleri için oluyormuş.Hele ki şu fırsat sitelerinden uzak durmak gerek
Ah gelelim fırsat sitelerine ondanda dertliyim 5 yıl öncesinden.Bi set vardı fön manikür pedikür komple sir kaş alımı 10 tl yeride çok güzel kuaförün aldım.Sadece fön sir yaptırırım diye düşündüm ama manikür pedikürdaha önce hiç yaptırmamıştımve tırnaklarım çok güzeldi etler yoktu gören herkes manikürlü sanıyordu e bende bilmiyorum o zamana kadar kestirince daha kötü oluyormuş.Uyarmadılarda ordan mainkürü pedikürü bitirdi bende hiç değişiklik yok dedim böyle o gün bu gündür manikür pedikür yaptırmak zorunda kaldım ...

Yuhh
gecmıs olsun sıze, nasıl olur ya, nasıl olur dıye dusunmeyın

Oncelıkle bır arkadasım ıstanbulda baya ıyı bır yere sacını boyattı gecen kız bız kızın cektıgı resmı bırde adamın ınstagram hesbına koydugu resmı gorunce sok olduk.
Bır guzel renklerı ayarlamıs ve oncesı sonrası yapmıs utanmadan saca.
Neyse sız tabıkı 300 tl vermeyın, kalan saclarınızında caresıne onlar bakmalı
Acaba diyorum gidip bakımı yapmak zorundasınız mı demeliyim yoksa yakan adam bakımı da mı beceremez deyip hiç mi gitmesem bilemedim

oreal bir kere çok zararlı. herkese yaramaz. saç açayım derken anasını ağlatıyorlar afedersin. benim saçımda hiç boya yok hiç yaptırmadım bunları duyunca iyice soğudum kuaför olaylarından. saçlarına keratin bakım deneyebilirsin ısı işlemi olmadan yapılandan. sadece ürünü saça sürüp bekletip yıkatacak yanık kısımları toparlar.
biraz dinlensin yarın bakım yaptırıcam keratin çok iyi dediler.Kesinlikle yaptırma ya doğal saç gibisi yok şu olayı yaşadım yaresmen hayattan soğudum insanların suratına bakamıyorum rengi çok kötü tekrarda boyanmıo iğrenç oldu insan kendi eliyle kendini nasıl mahfeder çalışması

Saçların çok fazla yıpranmışsa en iyi kuaföre de gitsen sonuç aynı olacaktı emin ol...

Kuaförün yıpranmış saçı görüp ben bu saça işlem yapamam demesi gerekti ama alacağı paraya baktıgı için oturtmuş seni koltuğa...

Parayı vermemekle iyi etmişsin, bencede tüketici haklarıyla işini çözebilirsin...

Saçların çok fazla yıpranmışsa en iyi kuaföre de gitsen sonuç aynı olacaktı emin ol...

Kuaförün yıpranmış saçı görüp ben bu saça işlem yapamam demesi gerekti ama alacağı paraya baktıgı için oturtmuş seni koltuğa...

Parayı vermemekle iyi etmişsin, bencede tüketici haklarıyla işini çözebilirsin...

saçlarım yıpranık değildi kendi saçımdı doğal saçı yaktı

Daha önce yıpranık boyalı saçlarımı başka bi kuaförde yaptırmıştım yıpranmadı yani illaki yıprandı ama böyle değil.Saçım kendi rengiydi altlarında 1 ton açıktı ama kesinlikle yıpranık değildi un gibi oldu saçım

:skandal::skandal::skandal:hem saçı yaktı bide para istedi telafi edeceğine ,verdinizmi parayı ,kuaförler odası vardır bulunduğunuz şehirde gidip başkanına şikayet edin

:skandal::skandal::skandal:hem saçı yaktı bide para istedi telafi edeceğine ,verdinizmi parayı ,kuaförler odası vardır bulunduğunuz şehirde gidip başkanına şikayet edin
Parasını vermedim tabikide ama çok vicdan yaptırdılar orda dayanamadım sadece maşa parasını verdim keşke vermeseydim onuda

Fön için gittiğim kuaförlerden biri ve çokta güzel fön çektiklerini düşünüyorum ayrıca manikür pediküre de gittim ondada sıkıntı yaşamadım.boyayla ilgilikonu açıldı ve daha önce yaptığı bi saçın resmini gösterdi.Ombre gayette hoş görünüyordu ve oraya boyatmaya karar verdim.Hayatımda yaşadığım en kötü gündü sabah 10 buçukta gittim 4 te çıktım saçım yandı.Normalde anlaşmamız düz zemin üzerine sarı ombreydi saçlarımda kulak hizasına kadar kendi saçımdı kulaktanaltı sadece 1 ton açılmıştı.Yıpranmış yer en fazla uçlarında 1 yada 2 parmaktır ki 1 buçuk ay öncesinden zaten kesim yapıldı.Saçlarımın uçları komple yandı hemen hemen 6-7 parmak kesti ve o kesilen haricinde yıkarken un gibi eline gelen yerleri de sayarsak baya kısaldı kalan yerler komple yanık kıtır kıtır dökülüyor saçımı yıkadıkları yer oturduğum yer adamın üstü komple saç oldu taradıkça un gibi dökülüyor ayrıca geçişleri de iğrenç yaptı dip rengiyle alt rengi uyumsuz ve çok amatörce.Bunlar yetmezmiş gibi birde benden 300 tl para istiyor saçlarım gitmiş kabahatleri boylarından büyük mahkemeye vermek istiyorum şikayet hattı yada daha önce benzer durum yaşayanlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim isim belirtiliyorsa da kuaförün ismini verebilirim ki sizde böyle şeylerle karşılaşmayın
Merhaba, öncelikle geçmiş olsun...şikayet için savcılığa bilirkişi için başvurabilirsin ya da bulunduğun ilin kuaförler odasına şikayet dilekçenle başvurabilirsin fatura gerekli olacaktır mutlaka..ödeme yapmadığın için fatura yoktur elinde kuaför savunmasında ben yapmadım saçını bile diyebilir...şikayetvar.com şikayet sitesinde yorum yazarsan kuaförün sana geri dönüş yapabilir..ben de instagramda biçok güzel saç gördüm ama şikayetvar da epeyce şikayet okudum kuaförler hakkında..başkalarının mağdur olmasını bile engelleyebilirsin bu yolla:)))))
Benimde 10 yıl önce kuaförüm saçlarımı yakmıştı..kerastase ürünleriyle bakım yapmıştı ve 4 tane çıtçıt vermişti..hala sarışınım ve çıtçıtları özel günlerde kullanıyorum
Ayrıca iyice çekiştirme saçlarını zaten ıslakken her saç esner..kerastase çimento serisi(. Yeşil olan) kullan.. süper bi ürün ölü saçı diriltiyo maaşallah..kuaför düz fön çeksin yavaş yavaş..kendin şekillendirme sakın

Bahçeşehir'de 3A kuaför var harikalar yaratıyorlar ya ombre kesim boya fön herşey kaliteli çalışanlarıda uzman saç konusunda süper bi ortam hem sıkılmıyorum hem hizmet süper davranışlar herşey mükemmel tek kelime ile birçok ünlüde o kuaförde saçını yaptırıyor hatta il dışından gelene şahit oldum :) Şiddetle tavsiye ederim..

Fön için gittiğim kuaförlerden biri ve çokta güzel fön çektiklerini düşünüyorum ayrıca manikür pediküre de gittim ondada sıkıntı yaşamadım.boyayla ilgilikonu açıldı ve daha önce yaptığı bi saçın resmini gösterdi.Ombre gayette hoş görünüyordu ve oraya boyatmaya karar verdim.Hayatımda yaşadığım en kötü gündü sabah 10 buçukta gittim 4 te çıktım saçım yandı.Normalde anlaşmamız düz zemin üzerine sarı ombreydi saçlarımda kulak hizasına kadar kendi saçımdı kulaktanaltı sadece 1 ton açılmıştı.Yıpranmış yer en fazla uçlarında 1 yada 2 parmaktır ki 1 buçuk ay öncesinden zaten kesim yapıldı.Saçlarımın uçları komple yandı hemen hemen 6-7 parmak kesti ve o kesilen haricinde yıkarken un gibi eline gelen yerleri de sayarsak baya kısaldı kalan yerler komple yanık kıtır kıtır dökülüyor saçımı yıkadıkları yer oturduğum yer adamın üstü komple saç oldu taradıkça un gibi dökülüyor ayrıca geçişleri de iğrenç yaptı dip rengiyle alt rengi uyumsuz ve çok amatörce.Bunlar yetmezmiş gibi birde benden 300 tl para istiyor saçlarım gitmiş kabahatleri boylarından büyük mahkemeye vermek istiyorum şikayet hattı yada daha önce benzer durum yaşayanlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim isim belirtiliyorsa da kuaförün ismini verebilirim ki sizde böyle şeylerle karşılaşmayın
Cok uzuldum canim cok gecmis olsun yakin zamanda basima geldi bir benzeri hakkimi helal edemiyorum maalesef uzerine birde bakim yapiyim diye para istedi sinir krizi geciriyorum ve dugunum yakin benim. Neyse artik olan olmus yapilicak birsey yok. Sacin distan bakimi birseye yaramaz artik yedigine ictigine dikkat et tekrar saclarin saglikli cabuk uzasin ama guzel gorunsun iztersen uzayana kadar krem surebilirsin uzayana kadar ben tokalarla toplayabilirim geriye dogru yada arkaya tararim yapabilicegim birsey yok ama aikayet icin internetden baktim isim soy isim istiyolar kuaforde yuzyuze bakiyoruz ismimi verirsem kavga cikar simdi nasil sikayet edebilirim

X