Saç Kesim Şekilleri Kuaför kurbanu oldum :(

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
hızlı bir şekilde uzayacaktır merak etme.... dax supergro migrota bile var gratis,watsons buralarda bulabilirsin. badem yağı ve çam terebentini aktardan temin edersin. mutlaka dene. hızlı bir şekilde düzelecek göreceksin. sakın ondeen kısa kata girme benimde yüzüm yuvarlak asla buna izin vermem yuvarlaklığın kırılması gerek uzun tutulmalı önler aklında bulunsun. sıkma canını uzayacak görüceksin önleri iki yandan geriye dogru örerek ve uzun saça katarak kullanabilirisn bir süre. taç gibi düşün.
size cok ama coooook tesekkür ederim iyi ki varsiniz! :)

Kuaför fön çekerken bi sorun olmuyo onlar dikkatli çekiyor ama bi kere ben evde düzleştirirken biraz sert davrandım heralde 1 tane boncuk kaynak düşmüştü saçımdan.

Yavaş tarayınca bir sorun olmuyor zaten kaynaklı saçlar için taraklar oluyor. Ama kaynak takılan yerin arkasındaki saçlar taranmadığı için malesef çok karışıyor. Benim kaynaktan sonra bi süre saçlarım dökülmüştü hep yıpranmaktan dolayı :KK43:
hadi ya döküldüler mi :KK43:(( bilgiler icin cok tesekkür ederim !! :)

bende bir kac hafta önce kestirdim kısacık.
hatta kuaföre örnek gösterdiğim fotodan daha kısa kestirdim:bicak: gaza geldim koltuğa oturunca:deli:
3-4 hafta oluyordur aşağı yukarı.uzadı bile belli şekilde.çok rahat ve hoş gözüküyor uzar uzamaz tekrar kisaltacagim.
bence kısa sactan ziyade model yakismamis olabilir suratiniza.çok hoş kısa modeller var modelini değiştirin bence.
yani kabarık bir kesimse kabariklarini yok ettirin.
bu arada sac uzatma günlükleri var kk da.oradan uzatma yöntemleri bulabilirsiniz.

bende bir kac hafta önce kestirdim kısacık.
hatta kuaföre örnek gösterdiğim fotodan daha kısa kestirdim:bicak: gaza geldim koltuğa oturunca:deli:
3-4 hafta oluyordur aşağı yukarı.uzadı bile belli şekilde.çok rahat ve hoş gözüküyor uzar uzamaz tekrar kisaltacagim.
bence kısa sactan ziyade model yakismamis olabilir suratiniza.çok hoş kısa modeller var modelini değiştirin bence.
yani kabarık bir kesimse kabariklarini yok ettirin.
bu arada sac uzatma günlükleri var kk da.oradan uzatma yöntemleri bulabilirsiniz.
cok cok tesekkür edeim! aynen o koltuga oturunca insan galiba gaza geliyor :KK70: ben de sacmalayarak kisa kestirdim :KK70:

cok cok tesekkür edeim! aynen o koltuga oturunca insan galiba gaza geliyor :KK70: ben de sacmalayarak kisa kestirdim :KK70:
rica ederim:))
ben yuvarlak suratli kadınlara küt saçı çok yakistiriyorim.kat artırmak yerine düz kestirirseniz daha çok yakisabilir.birde sac dalgaliysa o kuaförde uzun görünen sac eve gelince toplanıp kısacık oluyor:mad::KK70:
onümün göz altında olması gerekirken gösterdiğim modelde
su an uzamış haliyle gözüme giriyor:bicak: nasıl kisaltmisim siz düşünün:deli:
bence kaynaktan önce mutlaka başka bir model daha deneyin.
kısa saçın rahatlığını ve kendinize yakışanı bulunca vazgecemiyorsunuz:KK31:
bu arada saçlarınız kuruysa mutlaka zeytinyağlı şampuan tavsiye ederim.sevgiler:KK36:

rica ederim:))
ben yuvarlak suratli kadınlara küt saçı çok yakistiriyorim.kat artırmak yerine düz kestirirseniz daha çok yakisabilir.birde sac dalgaliysa o kuaförde uzun görünen sac eve gelince toplanıp kısacık oluyor:mad::KK70:
onümün göz altında olması gerekirken gösterdiğim modelde
su an uzamış haliyle gözüme giriyor:bicak: nasıl kisaltmisim siz düşünün:deli:
bence kaynaktan önce mutlaka başka bir model daha deneyin.
kısa saçın rahatlığını ve kendinize yakışanı bulunca vazgecemiyorsunuz:KK31:
bu arada saçlarınız kuruysa mutlaka zeytinyağlı şampuan tavsiye ederim.sevgiler:KK36:
bilgi bombardimanina tuttugunuz icin beni cok cok cok tesekkürler cok tatlisiniz :)) benim yüzüm cok cins ya bile yuvarlak ama cene hafif cikik, yani sacimi yana yapiyorum yakismiyor. ben aslinda yuvarlakligi öndeki uzun sacla kapatiyormusum onu fark ettim of offffff o yüzden baska kesim yaparsam kalpten giderim :KK70: Kaynagi yaptirip bakicam eger iyi gelmiyosa cikartip artik sacim bagli gezicem.. nasil özlüyorum eski sacimi bi bilseniz :KK43:((((((

bilgi bombardimanina tuttugunuz icin beni cok cok cok tesekkürler cok tatlisiniz :)) benim yüzüm cok cins ya bile yuvarlak ama cene hafif cikik, yani sacimi yana yapiyorum yakismiyor. ben aslinda yuvarlakligi öndeki uzun sacla kapatiyormusum onu fark ettim of offffff o yüzden baska kesim yaparsam kalpten giderim :KK70: Kaynagi yaptirip bakicam eger iyi gelmiyosa cikartip artik sacim bagli gezicem.. nasil özlüyorum eski sacimi bi bilseniz :KK43:((((((
yine uzar uzmeyin kendinizi.:))
sağlık olsun.umarım istediğiniz görüntüye kavusursunuz en kısa zamanda:KK19:

X