Kuaför saçlarımı kısacık kesti

Merhaba kızlar bugün saçlarımı kestirmeye gittim bi model gösterdim kısa ama kadın saçımı kestikçe kesti erkek gibi yaptı tartıştım falan ücreti verdiğime de pişmanım 5 tl de fazla aldı kesim 20 tlydi ustura kesim diye bide 25 aldı siz olsaydınız ücreti verirmiydiniz. Bu saçlar nasıl uzuycak yüzüm yuvarlak zaten bu kaçıncı kuaför kazığı

Cok gecmis olsun. Ama bisey diyimmi tadini cikar. Saclarin illaki uzayacak bu sureyi kendine dert etcegne mutlu gecir. Hemen uzatmak istiyosanda keratin bakım yapabilirsin. Veya kendin evde internette yazan bakimlardan deneyebilirsin. Hic canini sikma cogumuz yasadik bunu. Ama geri yerine dikilmcegne gore uzulmene gerek yok. Heleki saclarini tamamen kaybeden o kadar insan varki hastaliktan. Allah korusun. Seninki kuafor hatasi olsun. Tez zamanda uzar insallah :))

ben kendime boya için güzel bi yer buldum yalnızca oraya boyaya gidiyorum , eğer çok özel bi model değilse kestiriceğim ki genelde değil :KK70: ben de evde kesiyorum, kaş bıyık da evde, manikür pedikür setim de evde.elin yatkınsa evde yap hiç uğraşma
Katiliyorum valla en ucuz kas biyik alimi bile 15 tl mahalle arasinda. Hem de istedigin gibi olmuyor. Evde bi cimbiz bi ağda bandi sıfır maliyet. Hele pedikür gibi asiri basit iki malzemeli bir olaya 10 sene 25 tl vermistim su an 75 tl olmustur. Tamamen para tuzağı

Katiliyorum valla en ucuz kas biyik alimi bile 15 tl mahalle arasinda. Hem de istedigin gibi olmuyor. Evde bi cimbiz bi ağda bandi sıfır maliyet. Hele pedikür gibi asiri basit iki malzemeli bir olaya 10 sene 25 tl vermistim su an 75 tl olmustur. Tamamen para tuzağı
Manikür,pedikür kendi aletini de götürsen riskli.Ben de artık kendim evde yapıyorum,harika oluyor.

ben çok zevk alıyorum yaparken terapi gibi :KK70: valla tanıdığım birisine tırnak batığı yapmıştı beceriksizin biri, bi arkadaşımın ablası hastalık kaptı.çok huylanırım zaten hijyenden o yüzden nooooo :KK70:

Fiyata takılmışsınız ama ben de Ankara’da uçlarından aldırıyorum 25 TL veriyorum üstelik. Katlı saç kesimimi küte çevirdik yavaş yavaş ve hiç fazla da kesmez. Normalde burda da 50 TL altı değil ama ben Kızılay’da rastgele girmiştim ilk olarak bu kuaför salonuna, en son Mart başında gittim hala 25ti. 50 TL’ye kesen bir kuaför de saçımı daha önce yamuk kesmişti. Bildiğin yere gitmek en iyisi.

Manikür,pedikür kendi aletini de götürsen riskli.Ben de artık kendim evde yapıyorum,harika oluyor.
Ya pedikür asiri basit ve güzel bir olay. Koyiyorsun ayaklarini sampuanli limonlu suya,törpülüyorsun kremliyorsun bitiyor. Manikür de tirnak sekillendirmek biraz zor. Bir de tırnaklari dar olanlar etlerini aldiriyor ya uzmani olmayan onu yaparken kanatir.

Ya pedikür asiri basit ve güzel bir olay. Koyiyorsun ayaklarini sampuanli limonlu suya,törpülüyorsun kremliyorsun bitiyor. Manikür de tirnak sekillendirmek biraz zor. Bir de tırnaklari dar olanlar etlerini aldiriyor ya uzmani olmayan onu yaparken kanatir.
Çok güzel ürünler var .Kuru manikür yapıyorum.Tırnak eti kesmiyorum.Eskiden uzundu tırnaklarım ,şimdi katlanamıyorum.🙈Badem tırnak şeklini beğeniyorum bu aralar.

Çok güzel ürünler var .Kuru manikür yapıyorum.Tırnak eti kesmiyorum.Eskiden uzundu tırnaklarım ,şimdi katlanamıyorum.🙈Badem tırnak şeklini beğeniyorum bu aralar.
Valla bravo manikür zor iş o etleri yolmak, ojeyi tasirmadan sürmek vs..Manikürü ben yapamiyorum tirnaklarim uzamiyor cabuk kiriliyor çünkü :) ileride takma tirnak yaptiririm herhalde.

Azalan ayda saç kesimi yapmak saçını uzatmak isteyenler için iyi olmayabilir ama. Ay Aslan burcunda büyürken kestirirseniz saçınızı daha sağlıklı ve düzgün uzar.

aaa 20 liraya saç kesen kuaförü en son 2002 de gördüm sanırım :süslü: çok klasik ama kökü sende,şampuanına çam terebentini koy hızlı uzatır. boşver daha sağlıklı daha parlak olacaklar öyle düşün.
İnanır mısın daha bugün 15 liraya kestirdim yıkama ve fön dahil. Tam da istediğim gibi kesti valla eline sağlık 😂

Bidahakine güzel kesen bir kuaför bulana kadar sadece şekil verdirin bu şekilde kalıcı bir saç kesen kuaför bulursunuz..

Bu zamana kadar bana yapan herkes kanatti. Hatta bugün saçlarımı boyattim o esnada manikür de yaptırdım ve yine kanadı 😔 yaptirmicam artik ama tırnak sekillendirmeye uğraşmak zor geliyor

Geçmiş olsun,uzar nasılsa ama bir daha ustura kesim yaptırmayın bence. Saçları cilizlastirip kusturebiliyor. Her saç için geçerli değil ama ustalık isteyen birşey onu da kullanmak. Canınızı sıkmayın. Uygun fiyata kesmiş bu arada 50 TL den aşağı kesen görmedim 🤷‍♀️

Bi cesaret deneyince aslında zor olmadığını anlıyorsun. Biz 3 senedir falan eşimin saçını da evde kesiyoruz o açıdan pandemi hiç etkilemedi bizi. Bunları burda bi kere yazdığımda eşi kuaför olan bi abla çok kızmıştı, korkuyorum 😂
Ben de yorum yapmaya tırsıyorum ya 😅 ben 4 yıldır kuaföre gitmiyorum. Kesim, boya, ağda, manşkür, fön... Zamanla alışıyor insan. Ben kuaför olayını zaman kaybı olarak da görüyorum. Ayrıca daralıyorum o koltukta.

Merhaba kızlar bugün saçlarımı kestirmeye gittim bi model gösterdim kısa ama kadın saçımı kestikçe kesti erkek gibi yaptı tartıştım falan ücreti verdiğime de pişmanım 5 tl de fazla aldı kesim 20 tlydi ustura kesim diye bide 25 aldı siz olsaydınız ücreti verirmiydiniz. Bu saçlar nasıl uzuycak yüzüm yuvarlak zaten bu kaçıncı kuaför kazığı
Seneler önce belimde ki saçı kadın omuzuma kadar kesmişti bi kırıkları alcam diye o gunden beri tövbe ettm saçımı kırıklari da olsa hic kuaförde kestirmedm allahtan saçım hemen uzuyo gercekten neden böyle yapıyolar anlamıyorum yine ayni parayı almiyacaklarmi ? Fazlasını bile kazanırlar her kesim zamannda duzgun olsa orayı tercih ederm iste anlamıyorum hic bu kuaförleri

X