Küçük bebekle boşanma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kahvesevenannee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
44
-6
25
Selamın aleyküm arkadaşlar ben25 eşim yani lafta eşim diyorum inanın ki oda 37 yaşındayız ıkımızınde ikinci evliliği benim bir kızım daha var 6 yaşında benimle değil bir yıldır da şuan ki eşimle evliyiz bir ayda evlendik. Ortak arkadaş tanıştırdı ama ne kavgamız bitti ne başka şeylerimiz çünkü tanımadan evlendik açıkcası maddiyatsızlıktan istedim sonra beğendim sevdim ama büyük hayatmış geçen günü eve sarhoş geldi alkolden nefret ediyorum evlenirken içmicez dedik neyse o gece benım ateşim 39 çok kötüyüm hala aradım saatlerce bana bağırdı ya dedi nasıl gelım işteyim öğrendim ki değilmiş zil zurna sarhoş kimleydın dedim kadın yoktu dedi sabah oldu ispatla dedim sen kimsin ki ispatlim dedi gttm onum yegennde kaldım bu arada 4 aylık kızımız var onlarda istemedi hâlbuki kendılerı ısrar kıyamet gel dediler benim aılem yok bi ablam var oda hayır ıstemem küçük bebekle senı dedı çok kızmazdym dün gece bogazıma sarıldı bende ona vurdum bebeğim böyle ortamda büyüsün istemiyorum bana bi akıl ne olur uzun oldu özür dilerim.. Umarım anlaşılır olmuştur

2. evlliğiniz ve en başından beri kavgalısınız buna rağmen çocuğunuz oldu. Peki çocuk yapma motivasyonunuz neydi?
Maddi durumunuz yoksa nasıl boşanacaksınız ki? Maddiyatınız yok diye evlenmişsiniz bu adamdan.

6 yaşınki kızınız kiminle kalıyor?

Kadin siginma evi hemen bir iş ve o evden uzaklasma ustune uzatilacak bi konu bile degil...sizin bir kere bosanmali evlilik varken daha temkinli olmaniz gerekirdi ama olmus bitmis ne desek bos... bu arada esiniz agziyla icmeyi bilmiyorsa zikkim icsin...

merhaba benim iki bebeğim var biri 3 diğeri 1 buçuk yaşında bu ayın 22 de anlaşmalı boşanmamız var demem o ki hiçbirşey zor değil tabi çok kolayda değil ama lütfen bunu kendinize yapmayın 0 dan başlamak o kadar da zor değil mesele kafada birirmek hakkkınızda hayırlısı olsun ..

Evet çok haklısınız ne diimki yazdığınıza karşı eski eşimden olan çocuğum babaannede onlar o zmn lar zorla almışlardı şu anki eşim çok ısrar cıydı çocuk konusunda ben nasıl böyle hata yaptım bilmiyorum çok kötüyüm

eşiniz de bu durumun farkında olduğu için size rahat davranıyor zaten. Bu benden boşanamaz zaten diye düşünüyor
Aileniz size destek olacak mı? Çalışıyor musunuz mesleğiniz vs var mı?

eşiniz de bu durumun farkında olduğu için size rahat davranıyor zaten. Bu benden boşanamaz zaten diye düşünüyor
Aileniz size destek olacak mı? Çalışıyor musunuz mesleğiniz vs var mı?
Açıkçası hiçbir şeye sahip değilim Ne meslek ne aile ailem zaten beni şiddetle büyüttü ilk çocuğumu da onlar aldılar zaten elimden eşime verdiler benimle görüşmüyorlar yıllardır

Çok haklısınız Dün polisi aradım Dedim bana şiddet uyguluyor polis geldi kapıya eşinizle konuştuk eşiniz aşağıda dedi en ufak bir tartışmada Siz niye bizi rahatsız ediyorsunuz dedi bir şey diyemedim Tamam o zaman dedim kapattım kapıyı

Açıkçası hiçbir şeye sahip değilim Ne meslek ne aile ailem zaten beni şiddetle büyüttü ilk çocuğumu da onlar aldılar zaten elimden eşime verdiler benimle görüşmüyorlar yıllardır

Allah yardımcınız olsun çok zor durum. Bebek olmasa çok daha kolay ayağa kalkardınız. Sığınma evleri var bunu bir araştırabilirsiniz

Büyük ihtimal Sizin mesleğiniz vardır ya da arkanızda Duran aileniz ama ben hiçbirine sahip değilim izmir deyaşıyoruz şu an ve burada hiç tanıdığım yok zaten çocuğum kavgada büyümesine izin vermicem er yada geç bitecek aylardır karı koca ilişkimiz yok zaten teşekkür ederim

Allah yardımcınız olsun çok zor durum. Bebek olmasa çok daha kolay ayağa kalkardınız. Sığınma evleri var bunu bir araştırabilirsiniz
Sığınma evinde eski Eşimden dolayı 3 gün kaldım bebekle çok zor Orası çünkü bir odada 4-5 kişiyi kalıyorsun Bebeğim çok huzursuz bir bebek bir de benim sorun yaşarım büyük ihtimal ama başka carede yok

Öncelikle böyle erkeklerin Allah belasini versin sürüm sürum sürününler inşallah.Kadin siginma evine gidemezmisin?

Öncelikle böyle erkeklerin Allah belasini versin sürüm sürum sürününler inşallah.Kadin siginma evine gidemezmisin?
Amin inşallah kadın sığınma evinde daha önceden kaldım ama inanın göründüğü gibi değil bir odada çok fazla insan kalıyor benim daha 4 aylık bir kızım var Ne yapacağım bilmiyorum çıkmazdayım bebeğim çok huysuz ağlarsa rahatsız olurlar bir şey derler

Ordaki kadinlarinda çocugu var ne olmuşki yani her çocuk aglar.Boyle bir ortamda şiddet icinde neden çocuk buyutesinizki korkmayin bu kadar.

Sizi kırmak istemiyorum ama neden yani. Madem evlendin çocuk için ne bu acele. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş. Zaten ilkinde ağzınız yanmış. Bende boşanmış bi kadınım. 2 sene olacak boşanalı. Bırak evlenmeyi flört bile etmedim daha kimseyle. Çok acele etmişsiniz.

Şiddet olmasa bebek büyüyüne kadar dayan derdim ama size bir şey yapmasından korkuyorum. Bebekle yatılı olarak çalışabileceğiniz işler var mıdır acaba yaşlı bakımı vs? Bi araştırın.

Eğer evde kalmak zorunda kalırsanızda bırakın ne içiyorsa içsin ne yapıyorsa yapsın. Eğer durduk yere size sarıp şiddete kalkışmıyorsa idare edin.

Aynen suç zaten bende her şey için çok acele ettim o kadar pişmanım ki anlatamam bir ablam var o da kabul etmedi dün çok ateşli olduğum için o kadar birbirimize girdiğimiz halde aradım geri çağırdım Çünkü kolumu kaldırıp bebeğime bakacak halde değilim Ne yapacağımı bilmiyorum o kadar bıktım ki Keşke geçen yıla geri dönebilsem şu an ayakta durma ne derim de zaten küçük bebeğim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…