Küçük bebekle boşanma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kadar doğru yazmışsınız ki çok doğru hayatım hata ile geçmiş

canım sakın yalnış anlama bende boşandım ve nasip olursa 2. evliliğimi yapacağım Allah kimseyi çaresizlikle sınamasın çok zor insana yapmam dediği herşeyi yaptırır keşke evlenir evlenmez çoçuk yapmasaydın ama oda olmuş kadın sığınma evine başvur bu adamla da ömür geçmez, yaşın daha küçük yapamam deme işte de çalışırsın çoçuğuna bakarsın. Kimseye güvenme

Bunları tahmin ettiğim için öyle yazdım. 25 yaşında hatalar yapan tek isteği sevilmek olan çaresiz bir kadın gördüm ben konuda. Bazen böyle sivri yorumlar gelebiliyor. Öyle olduğunu düşünmüyorsan cevap verme.
Şimdi güçlü olma zamanı hayatın ne getireceği belli olmaz sadece çabala ve umut etmekten yorulma. Ve başka çocuk yapma hedef koy kendine gizliden para biriktir zamanı geldiğinde kendine çocuklarınla yeni bi sayfa aç. Umarım mutlu olursun bundan sonra

Amin inşallah Allah razı olsun sizin gibi kadınlar çoğalsın

Kadın sığınma evine geçince çocuğumun velayetini alma hakkı varmış Bir arkadaş öyle dedi bana çünkü uygun koşullarda olmuyormuş o zaman ondan korkuyorum

Canım konu açiyorsan detayli yaz biraz yoksa bir kaç kelmeyle anlaşilmadigi oluyor ben zaten anladim zorla evlendirildigini.Iyi yorumlar geldigi gibi acimasiz yorumlarda ola bilir sonucta kimse ne yaşadigini bilmiyor.Kimsen yok yeniden evlenmişsin mutlu olursun diye ama hayat her zaman istedigimiz gibi davranmiyor bize.Senin hatan çoçuk yapman ama artik olan olmuş ne desek boş.Bir an önce kurtulmana bak kendine iş bul çocugunuda kimseye verme.Ve birdaha sakın ayni hatalari yapma.Umarim mutlu olursun artik birdaha şiddet gormezsin.Şiddet yaparsada asla sessiz kalma direk polise git.

Bence silme burdaki kadinlar belki fikir verir sana bir çozum uretile bilir mantikli birseyler soyleyen ola bilir.
Ama hak etmışsn gbi şeyler benı kahrediyor

Kime ne yazdım baya karıştı kullanmayı bilmiyorum burayı kusura bakmayın detaylı yazsaydım belki anlaşılırdı ama uzun olunca okunmaz dye düşündüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…