Küçük bebekle boşanma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu dediğinizi uygulayacağım şu an çünkü başka çare yok şu an Bir de ben ona Dün evde Sen git ya da ben gideyim Bebeğimle dedim o gitmişti yani

Yaşınız çok genç 2 evlilik 2 çocuk biri yanınızda değil. Evlenmek yerine kendi ayaklarınız üstünde durup ilk çocuğunuzu yanınıza alsaydınız keşke. Yani kızsak size ne bileyim zor

Bebeğimin yanında çok bağırdığı için çocuk çıldırmış gibi ağlıyor dünden beri

İnsan hatalarından ders alır biraz. Küçük yaşta evlenmiş boşanmışsınız. Hadi buna kader diyelim de yana yakıla ikinci evlilik, üstüne çocuk neyin kafası? Bebeğiniz olmasa her şey daha kolay olacaktı sizin için. Size üzülmüyorum, o çocuklara yazık. İnşallah bir çare bulabilirsiniz.

Yaşınız çok genç 2 evlilik 2 çocuk biri yanınızda değil. Evlenmek yerine kendi ayaklarınız üstünde durup ilk çocuğunuzu yanınıza alsaydınız keşke. Yani kızsak size ne bileyim zor
Baştan sona hatalı bir hayat yaşamışım yeni yeni anlıyorum ama inanın hepsi ailesizlikten Bir ailem olsun istedim onlardan göremedim sevgiyi başkasından görünce inandım Allah kimseye yaşatmasın

Koca ugruna cocugunu terkeden bir kadinin basina gelenler gram umrumda olmaz. Kucuk bebegi de bu kocaya birakip 3uncunun pesine dusebilirsiniz.
Rabbim inşallah Size de aynısını yaşatsın Dilerim ki Ben çocuğumu terk etmedim onlar iftira atarak aldılar ilk çocuğumu Umarım daha beterini yaşarsınız

Baştan sona hatalı bir hayat yaşamışım yeni yeni anlıyorum ama inanın hepsi ailesizlikten Bir ailem olsun istedim onlardan göremedim sevgiyi başkasından görünce inandım Allah kimseye yaşatmasın
Eğer şuan yapacak bir şey yoksa biraz daha bekleyin ev arkadaşı gibi görün eşinizi para biriktirin işe girin sonra ayrılırsınız

Rabbim inşallah Size de aynısını yaşatsın Dilerim ki Ben çocuğumu terk etmedim onlar iftira atarak aldılar ilk çocuğumu Umarım daha beterini yaşarsınız
Evet sen yazdin ya hemen her kapiya bi cocuk dogurup onlari terk edip yeni koca pesine dusuyorum. Vermek istedigin taktikler var mi?
Şu an benim zaten psikolojim iyi değil bir arkadaş ne yazmış Bakar mısınız ben bu konuyu Nasıl kapatabilirim silebilirim
Daha uye oldugun sitenin kurallarini okumuyorsun. Konuyu silemezsin hadi gecmis olsun.

Çok üzücü çookk. Keşke baştan sorunlu evlilikse 2. bebeği yapmasaydın. Olan olmuş artık. Gidecek yerim yok diyorsun. En azından bebek büyüyene kadar bir yere bırakıp çalışamaz mısın? Biraz birikim yapsan. Bu adamdan sana koca olmaz orası kesin de. İmkanın olsa elbette boşan derim ama bu durumda boşanman da çok zor. Allah yardımcın olsun.

Bence beddua etme. Biz seni tanımayız bilmeyiz ilk çocukla ilgili üstün körü yazdığın için öyle görünüyor. Ama hala elin çocuğun üstündeyse bir annesi olduğunu unutturmuyorsan sıkıntı yok.
Bilmiyorum çocuk annede kaldığı gibi babada da kalabilir. Önemli olan anne ve baba olduğunu unutmamak.
Bundan sonra yapacağın çok iyi korunmak gerekirse tüplerini bağlat. Çocuk kötü evliliklerde sadece ayak bağı. İlerde çocuklarını yanına alıp güzel bir işte de çalışabilirsin sen yeter ki iste.

sen böyle beddualı bir tipsen daha çoook işler gelir başına!
beddua edeceğine açıklama yapabilirdin arkadaşa
ailen çocuğunu onlara veriyorsa velayet davası açabilirdin iş bulup vs bişeyler yapıp

konu silemezsin.. yasak

Ben beddua etmiyorum bana yazdığı güzel bir şey mi Ben yardım istiyorum bir akıl istiyorum daha güzel bir şekilde yazabilirdi neyse

Mesela Siz gayet kibar bir şekilde yazmışsınız benim zaten ağlamaktan sesim kısılmış ömrü hayatım şiddetle geçmiş ama çocuğumla ilgili Sen bir tane daha koca bulursun çocuğunu da terk edersin yazınca Tabii ki de ofkelendım

Sizin olan olmuş artık ama neden ikinci evlilikte de çocuk yapılıyor yahu zaten çocuğunuz var yapmayın Allah aşkına olan onlara oluyor. Ayrıca hangi erkek diğerinden iyi ki. Bunun içkisi varsa diğerinin içkisi olmaz kumarı olur. Diğerinin içkisi olmaz kumarı olmaz aç bırakır yani arkadaşlar sadece yastık değişiyor.

Beddua etmeyin arkadaşlar bir birinize hiç hoş degil boyle şeyler.
Hic kimse sigortali degil bu dunyada herkesin başina birşeyler gele bilir inşallah bu arkadaşda kurtulup kendi duzenini kura bilir evet buyuk hatalar yapmiş yine yapmaz umarim ama kendisininde arkasinda duran yok anladigim kadariyla keşke kuçuk yaşta evlendirmeseydiler seni.

Ilk eşimle ailem evlendirdi Ben istemedim sonra her günüm şiddetle geçti evine ocağına bakmadı Ben başınızı ağrıtmamak için kısa yazmıştım ama keşke konu açmasaydım çok pişmanım O kadar Üzgünüm ki Yazılanlara bir kadın düşmanı gene kadınmış Üstelik ki Ben çocuğumu terk etmedim çocuğumu babası Şehir şehir kaçırdı ve ailesiyle bir olup beni dövdüler daha düzgün bir şekilde sorabilirdi bir tane daha koca bulursun çocuğunu da terk edersin Demek beni çok üzdü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…