Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Çeyreğin şimdiden bereketli olsun canım 😍
Çocukların babası kim bilir nerelere neler savuruyor o nedenle haftada 500 tl filan koymaz onu adamın mal varlığını araştırsam neler çıkacak bilmiyorum küçük oğlan geçen sene anne babam senden boşanmaya kalksa bu işten çok zararlı çıkar adamın şirketi var ve 2 milyon liralık fatura kesmiş diyordu ki o zamanlar daire fiyatları şimdikinin yarısıydı

Dün oğlan anne babam villa yaptırmış 1.2 milyon tl istiyor yazın Almanya'dan gelenlere satacakmış maliyeti 300 bin tl imiş ama şimdi aynı villa 600 tl ye yapılırmış diyor
O zaman sende herseye zam geldi diyip haftalık 750tlye çıkarmak için ne duruyorsun😂😂😂

Günaydın canım inşallah güzel bir hafta olur.
Annem bir rahatsızlık için genel cerraha gidecek, oğlusun alerjik sıkıntısı var burnu akıyor, babamın boğazı ağrıyormus vs.
Haftaya mutsuz başladım ama mutlu devam ederim inşallah 🤲

Geçmiş olsun canım Allah şifalar versin
Benim de boğazımda gıcıklık var etraf korona vakalarıyla dolu
Öğrencilerin kimi pozitif kimisi temaslı
Öğretmen arkadaşlarda pozitif çıkanlar var
Cok gecmis olsun hatunlar. Allah şifa versin

Amin canım sağol.
Bir gıcıklık bile pozitif çıkabiliyor Allah korusun da bir velim öyle olmuştu, dikkat et canım.Babama bir randevu alalım bakalım ne derler, inşallah korona değildir.
Çocuğa da soğuk algınlığı için şurup vermiş dr
Allah razı olsun canım 😍

O zaman sende herseye zam geldi diyip haftalık 750tlye çıkarmak için ne duruyorsun😂😂😂
Aslında çok haklısın ama ben haftalık adı altında cuma günü gelip pazar günü giden çocuklar için getirttim o parayı, bu kez 2 günde ne yediniz o kadar demeye kalkmasın 🤣🤣🤣🤣

15 tatil boyunca zaten gönderdiği neredeyse 2000 tl ye yaklaşmıştı 🤭🤭

Zaten çocukların bütün masrafları onda bir de büyük oğlan 15 tatilden bu yana özel ders almaya başladı. Özel dersi aldıran ödeyen kendisi 🤭😂

Doğalgaz faturasını hala kesmemişler,8-11 tarihleri arasiydi,11 i çok nadirdi,ayın 14 üne kaydirdilar,gün sonu geldi hala kesmediler, yarını mi bekliyorlar 🙄
Fatura iyice kabaracak

Doğalgaz faturasını hala kesmemişler,8-11 tarihleri arasiydi,11 i çok nadirdi,ayın 14 üne kaydirdilar,gün sonu geldi hala kesmediler, yarını mi bekliyorlar 🙄
Fatura iyice kabaracak
Sen de o zaman sana doğalgaz hizmeti veren kurumu ara ve telefon üzerinden abone numarini verip faturanı oluşturmalarını iste ve öde😉

Aslında çok haklısın ama ben haftalık adı altında cuma günü gelip pazar günü giden çocuklar için getirttim o parayı, bu kez 2 günde ne yediniz o kadar demeye kalkmasın 🤣🤣🤣🤣

15 tatil boyunca zaten gönderdiği neredeyse 2000 tl ye yaklaşmıştı 🤭🤭

Zaten çocukların bütün masrafları onda bir de büyük oğlan 15 tatilden bu yana özel ders almaya başladı. Özel dersi aldıran ödeyen kendisi 🤭😂
Heee iyiymis ozaman😍😍😍

Günaydın arkadaşlar 🤗
Maaş yattı Allah bereket versin 🤲
1300 kira
670 SGK ya kalan borç
2500 kredi kartı ödemesi yaptım.
1150 de faturalar için ayırdım.

Kredi kartı limitini 2500 den 1500 e düşürdüm.Bir gram,belki biraz da Euro alirım bugün kısmet olursa.
Gelecek nafaka ve kenarda ayırdığım 500 TL de harçlık olur.

Son düzenleme:
Merhaba kızlar 😍

Bugün malum maaş günü 3273 tl kredi borcumu ödedim 210 Euro aldım

Toplam 2400 Euro + 8 cumhuriyet altını borcum var 15 Ekim 2021 de edindiğim
Ödeme konusunda süre sıkıntısı yok ama bir an önce borcumu kapatma niyetindeyim. Ocak ayı ile birlikte euro almaya başladım Niyet hayr akıbet de hayrolsun, amin 🤲

Bugün itibariyle kalan borcum

900 Euro +8 cumhuriyet altını

Allah bereket versin 😊🤲

Merhaba kızlar 😍

Bugün malum maaş günü 3273 tl kredi borcumu ödedim 210 Euro aldım

Toplam 2400 Euro + 8 cumhuriyet altını borcum var 15 Ekim 2021 de edindiğim
Ödeme konusunda süre sıkıntısı yok ama bir an önce borcumu kapatma niyetindeyim. Ocak ayı ile birlikte euro almaya başladım Niyet hayr akıbet de hayrolsun, amin 🤲

Bugün itibariyle kalan borcum

900 Euro +8 cumhuriyet altını

Allah bereket versin 😊🤲
Rabbim birikimlerine bereket borçlarına da ödeme kolaylığı versin 🤲

Selam kızlar

Bu aralar hastalıktan çok gelemedim. Yeni yeni toparlanıyorum şükür. Umarım hepiniz iyisinizdir..

Hastayken buralara pek uğrayamadım ama boş durdum denemez :işsiz:
Bu ay 4350 liraya laptop aldık bi tane.. lekeler için 164 e nivea serum + kart puanlarıyla 54 e garnier C serum aldım..
Önceki gün de 150 lira hb siparişim var.. 30 lirası bonus puanı..
O bu derken 6000 e dayanmış kart.. Taksit yaptırmıyorum çünkü :işsiz:
Allah ödeme kolaylığı versin ilk defa bu kdr yüksek kart ödeyeceğiz..

Aldıkça alası geliyormuş insanın cidden..
Gözümüz deryadan alınmış gördüğümüzü beğeniyoruz :KK43:

Selam kızlar

Bu aralar hastalıktan çok gelemedim. Yeni yeni toparlanıyorum şükür. Umarım hepiniz iyisinizdir..

Hastayken buralara pek uğrayamadım ama boş durdum denemez :işsiz:
Bu ay 4350 liraya laptop aldık bi tane.. lekeler için 164 e nivea serum + kart puanlarıyla 54 e garnier C serum aldım..
Önceki gün de 150 lira hb siparişim var.. 30 lirası bonus puanı..
O bu derken 6000 e dayanmış kart.. Taksit yaptırmıyorum çünkü :işsiz:
Allah ödeme kolaylığı versin ilk defa bu kdr yüksek kart ödeyeceğiz..

Aldıkça alası geliyormuş insanın cidden..
Gözümüz deryadan alınmış gördüğümüzü beğeniyoruz :KK43:
Ve aleyküm selam canım hosgeldin ve de geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

Bu aralar bana da bazı uygulamalara girip alıveriş yapma hissi dürtüklüyor hemen kendime ihtiyaç mı istek mi diye soruyorum tamamen istek para harcama isteği o zaman hemen euro al hiç olmazsa borcun düşer diyorum .inan kendime bu şekilde davranmam işe yaradı 🤭

Aldıklarını güle güle güzel günlerde kullan canım 😍

Bugün küçük oğlum sınıfında 2 arkadaşı korona olduğu ve sınıfı online eğitime geçtiği için geldi

Bu çocuk daha pazar günü gitmişti ,sağlık olsun ne diyeyim 😊

Bugün küçük oğlum sınıfında 2 arkadaşı korona olduğu ve sınıfı online eğitime geçtiği için geldi

Bu çocuk daha pazar günü gitmişti ,sağlık olsun ne diyeyim 😊
Dun bugün mü anlaşılmış ikinci öğrencinin pozitif olduğu ?
Geçmiş olsun

X