Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar
Dünden beri aklım başka yerlerde şeker yüklemesi yüksek çıkmış aslında çok yüksek değil 140 üstüne ikinci test yapılıyormuş benim 144 açıkçası ikinci yüklemeyi yapasım yok çok fazla karbonhidrat tüketiyorum onu düşürsem bence düzelir sabahları kahvaltı yapmaya üşeniyorum simit poğaça geçiştiriyorum akşamları illa makarna pilav doktor ikinci testte yüksek çıkarsa endokrine yönlendircez diyet için dedi ama tekrar hastanede saatlerce test yaptırıp sonuç için bekleyesim yok açıkçası ya
Doktoruna sor bence yüksek çıkarsa ne yapılırmış?Ilaç tedavisimi yoksa sadece diyetmi?Eğer sadece diyetse, direk diyete başla bence yükleme yaptırma.Yok başka şeyler söylerse ona göre karar verirsin

Selam kızlar
Dünden beri aklım başka yerlerde şeker yüklemesi yüksek çıkmış aslında çok yüksek değil 140 üstüne ikinci test yapılıyormuş benim 144 açıkçası ikinci yüklemeyi yapasım yok çok fazla karbonhidrat tüketiyorum onu düşürsem bence düzelir sabahları kahvaltı yapmaya üşeniyorum simit poğaça geçiştiriyorum akşamları illa makarna pilav doktor ikinci testte yüksek çıkarsa endokrine yönlendircez diyet için dedi ama tekrar hastanede saatlerce test yaptırıp sonuç için bekleyesim yok açıkçası ya
Karbonhidrat dan olabiliyor canım benim ilk gebelikte de 140 çıkmıştı bebek de iri olunca korkmuştum

Kızlar okuyacağım hepsini ama yapabilirsen resim yükleyeceğim şimdi size

Eklentiler

• IMG_20210116_155603_2.jpg
    IMG_20210116_155603_2.jpg
    209,5 KB · Görüntüleme: 117
  • IMG_20210116_155153_6.jpg
    IMG_20210116_155153_6.jpg
    109,3 KB · Görüntüleme: 111
  • IMG_20210116_153159_4.jpg
    IMG_20210116_153159_4.jpg
    158,9 KB · Görüntüleme: 114
  • IMG_20210116_145138_7.jpg
    IMG_20210116_145138_7.jpg
    127,9 KB · Görüntüleme: 107
  • IMG_20210116_143702_5.jpg
    IMG_20210116_143702_5.jpg
    158,3 KB · Görüntüleme: 108
  • IMG_20210116_143528_3.jpg
    IMG_20210116_143528_3.jpg
    133,8 KB · Görüntüleme: 113
Kızlar menüde neler var sizin ben basite kaçtım bugün
Patates yemeği yaptım ama bu sefer yeşil mercimek kattım içine ilk defa yaptım güzel oldu
Hazır çorba yapcam eşim isterse belki bulgur pilavı yaparım turşu çıkarcam yemeğin yanına
Yemek basit olunca sütlaç yapayım dedim kocama jest olsun ☺️ hiç tutturamadım kıvamını bu zamana kadar ama bu sefer umutluyum anne olcam artık öğrenmem lazım 🤣🤣🤣

Kızlar bu gün kalktıgımızdan beri şimdi oturdum. Yorgunluk var tatlı bir yorgunluk ama yarın için kendime söz verdim çok fazla yormayacagım kendimi. Mutfağı topladım kaç kere ben bile unuttum markete gidecektik alış veriş için gidemedik. Şimdi duşumu aldım nescafe mi içiyorum sizi okuyorum.

Herkese selam kızlar..
Güzel bir hafta sonu olur inşallah..
Evet ben dün bir sağlık çalışanı olarak covid aşımı oldum.
Ha iyimi yaptım kötümü bilmiyorum tabide.. Hayırlısı olur inşallah.
Hayırlısı olsun
Valla bulsam ben de olcam🙆🏻

Patates yemeği yaptım ama bu sefer yeşil mercimek kattım içine ilk defa yaptım güzel oldu
Hazır çorba yapcam eşim isterse belki bulgur pilavı yaparım turşu çıkarcam yemeğin yanına
Yemek basit olunca sütlaç yapayım dedim kocama jest olsun ☺️ hiç tutturamadım kıvamını bu zamana kadar ama bu sefer umutluyum anne olcam artık öğrenmem lazım 🤣🤣🤣
Kat pirinc ununu tutar ya😂
Bende bamya var dünden😀

Selam kızlar
Canim diyet yapman lazim.
Arkadasimda da biraz yuksek cikmisti.
Diyet yapti.
Kızlar okuyacağım hepsini ama yapabilirsen resim yükleyeceğim şimdi size
Yaaaa ❤️ ama ellerine saglik
Su uzun olan boregin tarifine talibim.
Canim 1lt süte 1 cay bardagi(kucuk normal olanlar) pirinc, 5corba kasigi toz seker katip yapiyorum olcum sasmaz.
Pirinci azicik pisirip suyla uzerine hemen suy ekliyorum. Kaynamaya baslayinca sekerini veriyorum.
Sonra 1 tatli kasigi dolusu nisastayi(pirincunuda olur) suyla acip ekliyorum.
Kivam aliyo zaten
Ocakdan alincada 1 vanilya at mis oluyor

Dolap temizligi yaptim.
Esimin 1 ceketini 1 pant benimde 2 sweatimi eledim
Raflari sildim.

Aiyy kiz benim cekmeceye takti ic camasir cekmecem
Aliyo salona tasiyo cekmeceleri degismem lazim
O cekmeceleri dokerken is yapıyorum en azindan.
Oyalaniyor.
Birazda oglanin dolabina el aticam yarin artik.

Sacima corekotuyagi surdum bakim yaptim.
Bakim aktar ovdu ise yaricak mi haftada 1 yapicam.

Kizla oynuyoruz mac izlicekmis esim bey

X