Küçük Düşün Büyük Olsun!

Size ne kadar borcu var baktığı eve bak

İyi geceler bacımlar
Kocinin erzaklar gelmis,5lt yag ile eve giris yaptı.
Dedim dur mehter marsı acayım öyle gir
Ne diyon diyo adamda.
5lt yag kac para senin haberin var mı?
Kuttlamalıyıx bunu dedim
Nette bir video var baby gördün mü bilmem.Kadın odaya giriyor kocası yatakta diyor yemek yapacağım yağ lazım, adam yorganı kaldırıyor yatağın içinden yağa sarılmış vaziyette yağı çıkartıp 2 damla tencereye damlatıyor

Benim oğlumda ped ve agdalarin olduğu çekmeceyi karıştırıp kv,ve kp varken odaya taşımıştı çok meraklı oluyorlar

Evet hepsi hamurun içine konuyor. Malzemesi biraz fazla ama lezzetli oluyor biz begeniyoruz. Hatta akşamdan tutup buzdolabında bekletilirse daha güzel oluyor.
Ellerine sağlık pasta harika görünüyor.
Harika görünüyor eline sağlık muhteşem anneee
Teşekkür ederim.
Siz çok tatlısınız maşallah çok hoşuma giderek okuyorum sizi, yüzümde gülümseme oluyor sizi okuyunca
Teşekkür ederim Berenim. Allah razı olsun.

Günaydın kızlar güzel karlı bir İzmir sabahından. Bizler kara alışkın hiç değiliz, dışarıya bakıp bakıp yüzüme gözüme gülümsememe sebep oluyor. Sizleri okuyup tv ve nescafe keyfi yapıyorum. Dün çok yorulmuşum bugün hemen kahve suyunu koyunca fırını temizledim iki ez sildim dün çok çalıştı. Bu gün kahvaltıya börek-poğaça var yumurta haşlarım eşimle bana kızlar nasıl isterlerse öyle yaparlar. Bu gün sadece köfte yogurucam bir kısmını kızartırım kalanını dondurucuya koyarım çorbam var birazda karnıbahardan var yeter. Sütlaç yaparım birde tamamdır. Ama bakalım kızlar birşeyler isterlerse yaparım yine. Bu gün market alışverişini yaparım artık inşallah.

Eline saglık cnm süpeer olmus

Merhaba yedirenk ,ben de arada sayfanızı okuyorum,mesajların bana çok samimi geliyor grubunuzun genel havasını seviyorum sıcak sohbetleriniz var ,
Geçen gün de evini paylaşmıştım onu da çok beğendim yazmak istedim , paylaştığın şeyler de samimiyet var evinin senin enerjin çok güzel yazmak istedim

Arkadasa kek buketi yollucam diye sabah beri ugrasıyorm.
Ev adresini bulamadım diye
Yurt dısındaki ablasına yazdım en son
O verdi saolsun
50 tl o
Yarın icin yesilmercimek attım ocaga
Aksama ızgara menümüz
Kızla kasaba giti koci
Vileda ve süpürge attım onlar gidince
Evi havalandrdım.

Selamlarr
Çok güzel kar yagiyor bembeyaz heryer oğlum dışarı çıkmak istedi zor zaptettim sabah beri ağladı artık balkona biraz kar gelmiş onları toplayıp Canon onune küçücük bir kardan adam yaptım eridi düştü bu seferde düştü diye ağladı sonra gene topladım yaptım bı sure sonra yine düştü ağladı ama yapacak bişi yok kar kalmadı çünkü artık legolarla adam yaptım gönlü oldu ona
Son 3 gün Allah'ın izniyle
Evde yumurta,peynir yok almak lazım .sabah komşum ekmek alıp kapıya takmış sağolsun

Bizde indik aşağıya dün banyo ettirmistim çok durmadık kar kazdik kartopu oynadık birazda

Selam kizlar dün esim ekmeği iki tane almış sabah makinede kizarttiik yedik ortalık topladım birer makine bulaşık çamaşır açtım bulaşık topluycam çamaşır astım kurursa hava buz kapalı balkonum disarsi soğumuş kar oynattik oglusa cukarip peşine bime girdik tavuk cips ekmek pastırma oglusa biseler beraber gidince gereksiz bir sürü şey alıyoruz patates bir iki şey daha 63 tl gitti aksama kemiksiz tavuk ızgara pilav salata yagurt var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…