Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bu erkeklerin yiğen aşkı beni bıktırıyor.
Hepsi mi aynı bunların ya
Geçen ökkesin serisini almis kızımıza mi aldın dedim evde görünce
Kiz daha dogdumu yigenime aldım dedi.
İyi dedim
Sonra e bebek e gidip emzik biberon felan alalım dedim.Senin paran yok mu kendin alırsın diyor
Yiğeninin kitabını düşünüyor bebek doğacak herseyini ben aldım annem aldı.
Bir emzik biberon alacak söylediği lafa bak
Dün de kayinvalidedeydik
Eltimlere daha hiç gitmedik yeni eve taşındilar 3 katli.Eski eve de gitmedik.
Bayramda geliriz dedik dün kaynim önce biz gelelim siz sonra gelin dedi iyi dedim şimdi onları bekliyoruz.
Yeni evlenince de gidemedik onlar gelmişti.
Bize sıra gelmiyor
Ev ne zamandir temizlenmiyor ben annemdeyim hep zaten
Pazar günü kayinvalide kadin getirdi
Evi temizlediler ev temiz çocuklar gelince salonu batirttirmayalim zaten zor temizlettik dedim.Batsin diyor hiç beni düşünmüyor sinir oluyorum bu adama
Yanlis anımsamıyorsam (yani hatirlatmak istemiyorumda) senin ex de sanki yeğen sevdalisiydi.
Benim ki yegenlerine düşkün değil annesi icin gidiyor ona eminim cunku kardes bagları kopuk.
Ama cocuklari zorlamasına müsade etmicem.
Cocuk artık 19 yaşında kendi isterse gider.
Onunda dediği olmuyor zoruna gidiyor.
Zoru cocuk bahane aslında ben gitmiyorum ya bana.
Bana gel diyemiyor biliyor neler olacağını oglanda gitmeyince zoruna gitti.
Ya istiyor ki bayramdan bayrama onlar gibi olim yani yalandan gidip samimiyetsizce.
Benim ne kisiligimde, ne lugatımda yok.
Ben kimsenin keyfini yapıcam diye istemedigim yere gitmem.
Lafimida kimsenin hatrı için yemem okadar omurgasız değilim çok şükür.
Hepsi birbirinin arkasından atıyor, yuzyüzede kavga ediyorlar beddualar hakaretler sonra birsey olmamis gibi konusuyorlar
Yok arkadaşım ben yapmam.
Onlar yapıyo bende yapcam yok ya

Bu erkeklerin yiğen aşkı beni bıktırıyor.
Hepsi mi aynı bunların ya
Geçen ökkesin serisini almis kızımıza mi aldın dedim evde görünce
Kiz daha dogdumu yigenime aldım dedi.
İyi dedim
Sonra e bebek e gidip emzik biberon felan alalım dedim.Senin paran yok mu kendin alırsın diyor
Yiğeninin kitabını düşünüyor bebek doğacak herseyini ben aldım annem aldı.
Bir emzik biberon alacak söylediği lafa bak
Dün de kayinvalidedeydik
Eltimlere daha hiç gitmedik yeni eve taşındilar 3 katli.Eski eve de gitmedik.
Bayramda geliriz dedik dün kaynim önce biz gelelim siz sonra gelin dedi iyi dedim şimdi onları bekliyoruz.
Yeni evlenince de gidemedik onlar gelmişti.
Bize sıra gelmiyor
Ev ne zamandir temizlenmiyor ben annemdeyim hep zaten
Pazar günü kayinvalide kadin getirdi
Evi temizlediler ev temiz çocuklar gelince salonu batirttirmayalim zaten zor temizlettik dedim.Batsin diyor hiç beni düşünmüyor sinir oluyorum bu adama
Benim eşimin iki yeğeni var hiç sevemedi ya, bir de açık açık söyler bir türlü sevemedim diye.
Zaten çocuk zaafı da yok. En çok sevdiği bizim kızımız canından öte seviyor başka çocuk konusunda daha ötesi yok.
Geçmişte unutmadığım bir şey var. Bebek için hazırlık yaparken sudacrem almıştım. Ne kadar pahalı şey vs demişti. Bunun üstüne aynı gün teyzeye giderken tatlı almıştı bununla aynı paraydı. Ben de aldığın tatlıya pahalı demiyorsun, benim aldığım buna pahalı diyorsun demiştim. Çok dokunmuştu bu lafı.
Ama tabi baba olunca ne kardeş ne yeğen ne teyze vs vs umrunda değil. Geçen gün kendine spor ayakkabı bakmaya gitti. Tabiki Elaya Adidastan ayakkabı alıp çıktı😁 ben giymeyeyim kızım giysin dedi.
Yani baba olunca emin ol herşeyden önce gelecek.için rahat olsun.

Günaydınn
İyi mutlu huzurlu bayramlar canımslar(bayram bitti ben gelene kadar)
Arife günü 17.30 da cıktık isten hala sinirim gecmis degil 😒
Annemlere gidecektik kardesimin kız iftar saati ranzadan düs sen kafayı yar🫤🤦🏻‍♀️
Dedik biz gelmeyelim telaseniz var simdi.Araba yok ya bizde bizi toplamaya ugrasmasınlar birde.
Kız iyi sükür tatile bile gittiler.
1.gunu sabah kahvaltıda anama coktuk.
Bayramlastık.
Arabayı aldık babamdan kvdme,ordan 1-2 buyuk gezdık görümcemlerle.
Eve gitcem bayılıyorm yorgunuz demisiz,görümcem o zaman annenlere gidelim bayramlSmaya dedi🤦🏻‍♀️
Arkadas kadını eve sokamıyorz nasıl bi enerji masalalh.
Hadii yine köye.
Cay kahve faslı ordn eve geldik aksam yemegi bayılmısız.
Dün kahvaltıdan sonr bi gezelim dedik öglen.
Avm yaptık kzıın odanın lambasını falan aldık.
Ben bi dolandım Alya annemi istiyorum demis, babasının pesine salmıstım😅
Aldım onu yemek katına cıktık.
Koci de vatn ffalan gezdı.
Yemek sorunmuz var bura.Sevdiği seyleri bile yemiyor😒
Pestolı makarna aldık kociyle,dümdüz sade makarnayı yedi cnm evladım.
Ordan bi oyuncakcı,tekrR annemlere cıktık köye arabayı bıraktık.
Eve geldik kuru fasulye pisirmistim,mantı vardı birazda.
Kumpırlik patates attım Ayfere😅(pasaklı bi aile varya ıgda,ayfer diyo ckdkkdkd)
Alyayı yıkadım dus aldım bayılmısım.

Benim eşimin iki yeğeni var hiç sevemedi ya, bir de açık açık söyler bir türlü sevemedim diye.
Zaten çocuk zaafı da yok. En çok sevdiği bizim kızımız canından öte seviyor başka çocuk konusunda daha ötesi yok.
Geçmişte unutmadığım bir şey var. Bebek için hazırlık yaparken sudacrem almıştım. Ne kadar pahalı şey vs demişti. Bunun üstüne aynı gün teyzeye giderken tatlı almıştı bununla aynı paraydı. Ben de aldığın tatlıya pahalı demiyorsun, benim aldığım buna pahalı diyorsun demiştim. Çok dokunmuştu bu lafı.
Ama tabi baba olunca ne kardeş ne yeğen ne teyze vs vs umrunda değil. Geçen gün kendine spor ayakkabı bakmaya gitti. Tabiki Elaya Adidastan ayakkabı alıp çıktı😁 ben giymeyeyim kızım giysin dedi.
Yani baba olunca emin ol herşeyden önce gelecek.için rahat olsun.
Benim esimde yegeninin cocugu icin kendi dün diyor Allah affetsin cocuga cirkin denmez ama çok cirkin diyor.
Ben görmedim bilmiyorum.
Bunların alayı böyle
Bir araya gelince hic bisi olmamis gibiler ama fırsatları olsa birbirlerinin gözünü oyalacaklar

Selamm
Bayramlardan nefret ettim ben artık.
Ilallah geldi.
Dünde esimin patronları gezdik eve gelmemiz 12 oldu gece.
Stresten yine rozam tetiklendi mayısta randevum var dr. Resim attım.
Nemlendiricini gunduzde sür dedi bolca sür kuru kalmasın cildin dedi.
Hep stresden benim rozam.
Benim stres = koca ailesi.
Esime dedim git ablanda kardesinde kal baksınlar sana ölse kalmaz.
Gider arabada yatar otelde yatar ölse gitmez biliyorum, ne sen bu insanlar icin benimle catışıyorsun 20 sene oldu adam sindiremiyor hala.
Ben böyle tartisacak pozisyona kendimi soksam gururumdan gelmem öylede tilt bir tipim.
Babam duymasın üzülmesin diye yine sustum ben yapcamı biliyordum.
Kafam atacak sonunda vericem eline eşyalarını hadi ananıda al git dicem köyüne.
Sabret lelli diyorum sabrın sonu selamet.

Neyse benim kaynanam sağ oldukca benim bu sulaleyle dandanakan savaşım bitmez.
Kimsenin boyundurluga altina giremem ben dise dis kana kan :)

Bugün öyle temizlik bekliyor ki beni 3 gundür ev savas alanı.
Esimin patronun kardeside bu aksam icin ortaköye gidelim dedi.
Kesin plan yapılmadıda bilmiyorum esimle haberlesirler.
Oglanın valizi kapatmam lazım pazar aksamı gidecek
Pazar sabah babamın mr var.
Bugün ve yarın temizlik yapıcam.
Pazartesine yani yeni haftaya temiz evle baslim oglanda gidecek malum dinlenirim bol bol.

Kurban menzuuda netlestiremedik.
Köyde kesmekti niyetimiz.
Babamın durumunu ön goremeyince birsey diyemiyoruz abisine.
Burada kessek ya gidersek köye kimse alıp ugrasmaz bizim etle.
Cok arada kaldık.
Kurbandan baska gitme imkanımızda yok köye.
Nolcak bilmiyorum mayısta haber vermemiz lazım.
Babamın durumuda iyiye gitmiyor dedim pet ve mr sonuclari çıksın ona göre bakarız.
Bu yazda su eve kapanırsam benim mental saglığın bası sagolsun ruhuna fatiha.

Annen nasıl oldu canım, nasıl atlattı.size de çok geçmiş olsun.Allah birdaha yaşatmasın
Amin canım sağolasın.
Kemoterapi radyoterapi çok aldı.
İyi şimdi şükür yılda bir rutin kontrollere gidiyor.
Her sene ağzımız yüreğimizde ne çıkacak diye bekliyoruz.
Mayıs hazirana kadar usg memografi çekimi bitecek doktor değerlendirecek inşallah iyi çıkar 🤲

Yanlis anımsamıyorsam (yani hatirlatmak istemiyorumda) senin ex de sanki yeğen sevdalisiydi.
Benim ki yegenlerine düşkün değil annesi icin gidiyor ona eminim cunku kardes bagları kopuk.
Ama cocuklari zorlamasına müsade etmicem.
Cocuk artık 19 yaşında kendi isterse gider.
Onunda dediği olmuyor zoruna gidiyor.
Zoru cocuk bahane aslında ben gitmiyorum ya bana.
Bana gel diyemiyor biliyor neler olacağını oglanda gitmeyince zoruna gitti.
Ya istiyor ki bayramdan bayrama onlar gibi olim yani yalandan gidip samimiyetsizce.
Benim ne kisiligimde, ne lugatımda yok.
Ben kimsenin keyfini yapıcam diye istemedigim yere gitmem.
Lafimida kimsenin hatrı için yemem okadar omurgasız değilim çok şükür.
Hepsi birbirinin arkasından atıyor, yuzyüzede kavga ediyorlar beddualar hakaretler sonra birsey olmamis gibi konusuyorlar
Yok arkadaşım ben yapmam.
Onlar yapıyo bende yapcam yok ya
Evet eskisi de yiğen sevdalısı idi.
Allah günah yazmasın ben farklı şeyler dusunuyordum artık kızı felan olmasın diye günahı boynuna.Abartiydi onunki.

Dün geldi eltimler sonra amcalarına geçtik tek araba bizimkiyle
Yolda gelirken yarin bekliyoruz dediler benimki gelemeyiz dedi ben geliriz dedim
Bir daha doğum olacak gidemeyiz senin eve de gelemem daha dedim esime annemdeyim ya çok umurumda mı böyle bisey laf etti.Sinirlendirdi beni.Eskisini kacirmis beni de kaciracak dedim
Onların yanında.Eltim eşimin eski karısıyla kanki kesin gidip anlatmıştır.
Sağa çek incem dedim durmadı tabi.
Eve geldik onlari iceri davet ettik gelmediler sen dinlen dediler.Arabaya bindi gittiler.
Küstüm konuşmuyorum sabah kaynim yazdı bekliyoruz diye
Gelmiyoruz dedim bununla bir yere gidilmez.Simdi de sirnasiklik yapıyor yüz vermiyorum.Seytan diyor bas anamın evine git
Annemler evlendikten sonra hiç gelmediler evime
Ben 7 aydır annemde olduğumdan.Pazar günü gelicekler beni de alıp eve dönecektik.Ama ben dayanamicam galiba basıp gidicem ya sabır diyorum
Hiç şansım yokmuş benim

Slm kızlar bu bayram yine aile sevdalı kocalar ile günümüz bitti
Hanım 3fendi canı ne isterse o yapıldı gönlü nasıl isterse iyiki o tarafa oturmuyorum benim metal sağlık hiç iyi değil valla o dereceyi kafayı yicem kaynanamın mutfakta konustuk larını duydum ve eşi ede söyledi az önce
Sarmayı diyo bitirdiler diyo kocasına len gelen giden oldu çocuklar yedi azda onların yediğinden ne olur ben tatlı yapıp gittim bir tepsi kendi kalkıp ta yaptğu yok bi halt yapmayacak inanki sesi çıkmıyor benimkini dedim aslında gitmeyecek deli gönül her bayram aynı halt ev toz içinde Bi süpür yok Allah tan uzak

Bayramını da ugurladık Rabbim tekrarını nasip etsin. Güzeldi ama yorucu bir bayramdı, iki makina çamaşır yıkandı bir makinada hazır. Evi temizlemek istiyorum ama ancak Pazartesi günü yapabilirim. Evdekilerin keyfini kaçırmak istemiyorum. Süt yarına kaldı eşim yazlığa gitti amcamla birlikte boya yapıyorlar bir bitmedi daha iki haftalık iş var demiş amcam. Ama olsun bayramın ikinci günü misafirlerimizi alıp gittik mangal partisi verdik çok güzel geçti yarında kahvaltıya davetliyiz bu bayram dolu dolu geçti çok şükür. Pazara gitmek istiyorum salata malzemesi alıcam ama eşim yorgunum diyecek bu huyunu hiç sevmiyorum pazarda da bir surat asıyor yüzüne bakmak istemiyorum. Dün market alışverişi yaptık kızımla bitenleri aldık. Hesap kitap tamam eşimin maaşı yatmış yarın havaleleri yaparız kalanı ile de biraz birikin yaparız.

Selam kızlar
Cuma günü bebekten hareket hissetmedim.Internette 24 saatte 10 hareket hissetmezseniz doktora gidin yaziyordu.Korktum bebek hareket etmiyor dedim acile gittik kadin doğum doktoru yokmus. Başka hastaneyi aradı eşim orda da yokmuş ben de birini aradim poliklinik açık kadın doğumcu var dediler randevu aldık
Gittik usg bakti hoca bebek iyi dedi şükür
Bir de nst çekelim dedi.
Nst sonucunda agriniz var sürekli en azından 1 gün yatış yapıp dinlenmelisiniz acil dedi.Ben de başka hastahanede takipliyim dedim.Isterseniz orda yatış yapın dedi.750 tl de muayene ucreti ödedi esim
1 hafta önce kontrole gitmistim.10 gün gecmediginden sağlık güvencem ödemedi.Bebek iyi olsun da para önemli değil
Sonra tedavi gördüğüm hastaneye gittik Yolda da doktoruma yazdim dış merkezde yatış dediler diye.Geldik hastahaneye 1 saat nst ye girdim orda ağrı çıkmadı
Zaten ağrım yoktu bir önceki yerde yanlış ölçüm yaptılar galiba
Usg den de baktılar çok şükür bebek iyiymis.Yatırmadilar.Doktorum yazmış agriniz yoksa yatışa gerek yok diye
Ciktik hastahaneden.
Sonra yemek yedik disarida 1155 tl hesap verdi es 50 tl de bahşiş
Eee beni kaynimlara götürseydi bunlar başımıza gelmezdi 😂 kız ona para harcatti.
Bugün de annemler geldi kahvaltıya beni de alıp eve döndük
Kaynimlara amcasigil gidecekmiş bizi de çağırdılar ben gitmem dedim annemleri yollayip da oraya gitmem olmaz dedim biz geldikten sonra kendi gitti
Bu arada annemlerin oraya tasincaz inş doğum öncesi ev bulmak lazım eşimin evi kiraya verip kiraya çıkacağız annem bakacak cocuga
İnşallah gönlümüze göre güzel bir ev buluruz 🙏

Son düzenleme:
Evet eskisi de yiğen sevdalısı idi.
Allah günah yazmasın ben farklı şeyler dusunuyordum artık kızı felan olmasın diye günahı boynuna.Abartiydi onunki.

Dün geldi eltimler sonra amcalarına geçtik tek araba bizimkiyle
Yolda gelirken yarin bekliyoruz dediler benimki gelemeyiz dedi ben geliriz dedim
Bir daha doğum olacak gidemeyiz senin eve de gelemem daha dedim esime annemdeyim ya çok umurumda mı böyle bisey laf etti.Sinirlendirdi beni.Eskisini kacirmis beni de kaciracak dedim
Onların yanında.Eltim eşimin eski karısıyla kanki kesin gidip anlatmıştır.
Sağa çek incem dedim durmadı tabi.
Eve geldik onlari iceri davet ettik gelmediler sen dinlen dediler.Arabaya bindi gittiler.
Küstüm konuşmuyorum sabah kaynim yazdı bekliyoruz diye
Gelmiyoruz dedim bununla bir yere gidilmez.Simdi de sirnasiklik yapıyor yüz vermiyorum.Seytan diyor bas anamın evine git
Annemler evlendikten sonra hiç gelmediler evime
Ben 7 aydır annemde olduğumdan.Pazar günü gelicekler beni de alıp eve dönecektik.Ama ben dayanamicam galiba basıp gidicem ya sabır diyorum
Hiç şansım yokmuş benim
Hamilelik falan hormonlarla alakalı olabilir
Herseyde bitirmek dogru degil canım.
Öyle olsa ben 50 defa bosanmıstım galiba.
Bazen ufak seyler büyüyor zarar veriyor insana.
Umarım hallolur.

Selammm
Bayram, tatil, gerilim bitti.
Hıı bende gerilim devam o ayrı..
Oglana bir iyi davranıyor bir iyi cocuk bayramlasmadı bile babasiyla ne oldu yani değdimi?
Madalya takmıslardır sana ailen aferin dedim.
Kendi cocugunu sogutuyor kendinden kendi bilir.
Diyorum 3 senesi kaldı cocuumun işe baslasın evide ayrı olur baksın kendi düzenine onun duzenini bozmicam burda benim kardesim hep babamın baskısıyla hic bisi yapamadı milim ilerliyemedi ogluma aynısını yaptirtmam
Kocaman oldu küçük cocuk mu sen gel de gelsin git de ditsin.
Kabullenecek bu durumu..
Git diyorum gitmiyor okadar tahammülsüzlestim ki sorun çıkaranı etrafımda asla istemiyorum.
Direk yol..

Oglana tren bileti almıştım iptal ettirtti ben bırakicam dedi
Dun sabah babamida beyin mr goturdu geldi bizi aldi.
Zorla yemek yediriyor falan oglum sen buranin koftesini seviyorsun falan diyo.
Olabildigince muhattap olmuyorum ben.
Getir, götür, al, yap, öde bundan sonra öyle kendi istedi.

Oğlanın dolgusu ve kanalı var yaza yaptırırız diyorduk fakat ağrı yaptı son 2 gün.
Baslatamadıkda gidecek diye.
Ünide stajyer ögrenciler (4 sınıf) yapiyorlarmış.
Bi muallakta kaldık napim diye bana soruyor.
Oglum bi arkadasinla git fakulteye bir sorun dedim.
Yani denek gibide olmasın dişini kaybetme.
Hocaları baslarındadır illa kafalarına göre gel dişini yapim diye kafalarına göre nasil yapcaklar
Orada yaptırırsa iyi olur ya da dis hast. randevu
alıcam 1 tane yaptırsın bakalım icine sinerse orda yaptırıp devam eder.

Herseye herkese burdanda yetisiyorum bir sekilde
Aksamda annemin mutfak dolabı sildim yine.
Gecen hasta benim sildigimle duruyordu bayramda kirliydi gelen gidende oldu ben utanıyorum artık.
Ama ben kac yere yetisim halim ortada herkesle savas halimdeyim.
Bunaldım be.

selam can kızlar
herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun
jet gibi geçti

ufak bir gapturu düşünüyorduk uzundur
öyle olunca bende otel ve gezilecek yerler araştırdım

en çok mardin ve diyarbakırı begendim
urfa daha önce görmüştüm
antepte güzel ama çok kalabalıktı
genel olarak keyifli geçti

halfeti filanda merak ettiğim yerlerdendi
orayı da görme fırsatımız oldu

tatildeyken eşimin zamlı maaşı sonunda yattı
bizde her gördüğümüzü aldığımız için :):)
bayağ bir harcamamız oldu

tatil dönüşü eşimin memleketine ugradık
1,5 gün kaldık
oradan da anneme geçtik ve cumartesi gece eve geldik

eşime dedim sizin memlekete 2 gün yeter
fazlası sıkıyor
gördük geldik
hiç görmemekten iyidir dedim
o da hakslın dedi :)

anneanesine de harçlık verdik
hediye alamamıştık, son dakika gidince
sonuçta yaşlı istediğini alsın
herkesin gönlünü aldık

gelir gelmez çamaşırları ayırdım
hemen 2 posta attım
oğlanı yıkadım
duş aldım
dedim yoldan geldik öyle yatılmaz.

pazarda kuruyanları topla ütüle
danışmanlığa çalış
resmen jet gibi hiç durmadan çalıştım

anneanesi beni yağladı yüzledi :)
senin gibi geline köle olurum :)
sen gelin değil kızımsın filan
dedim sağ olun tşk ederim

Hamilelik falan hormonlarla alakalı olabilir
Herseyde bitirmek dogru degil canım.
Öyle olsa ben 50 defa bosanmıstım galiba.
Bazen ufak seyler büyüyor zarar veriyor insana.
Umarım hallolur.
Yok cnm ayrilmakdan bahsetmedim
Pazar günü annemlerle dönecektim belki daha erken dönerim demek istemiştim 😂
Pazar günü geldim sonuçta

Selam kızlar,
Güzel bir gününüz olsun.
Eve döndük uykusuzdum ancak kendime gelebildim.
Bayramda sırayla kardeşlerimde ve annemde kaldım. En küçük kardeşim son gün kahvaltıya çağırdı gidemedik çünkü sabah yola çıkacaktık.
Kocalardan bahsedilmiş. Benimki de yine ailemin yanında üç beş gereksiz konuşmasını eksik etmedi. Birgün diyor anne hala uyanmadımı, eski kadınlar erken uyanırnış🙄 saçma saçma konuşma kaç tane ilaç kullanıyor kadın,ayrıca biz annemle gece oturduk sohbet ettik senin gibi erken uyumadık dedim, kapattım ağzını. İşte laf olsun diye söylüyor.
Diğer bir konuda kardeşimin eşi pek ilgisizdi. Ayrıca ilgi bekliyor koci. Tabi bir konuda haklıydı koci.Ee kardeşimin eşi de bıkmış da olabilir onun hal ve hareketlerinden. Bilmiyorum. Yoksa en iyi anlaştığı bacanağı :) Son gün kardeşimler kurban kesti, tarladaki evinde ailecek mangal yaptık.
Diğer kardeşimin eşi bana; bu gece gelseneniz bizde kalın dedi. Bunu deyince aralarındaki buzlar biraz eridi.
Valla onlar yüzünden çocuklarda gece birlikte kalmak istiyor kalamıyor. Eşim yok ben annede kalırım, gitmem kalmam vs.En son o gelmese de ben kardeşimde kalacaktım Elayla.
Neyse annemden Akçaya geçtik. Arkadaşın isteme yüzük vs vardı, babası orada yaşıyor. Gündüz biraz gezdik, gece orada kaldık. Ela denize girmek istedi. Hava miss herkes denizde.
Yine biraz gezdik orayı. İnşallah emeklilikte oraya taşınabiliriz.
Oradan babaya geçelim dedim. 1 saat bile sürmüyor. Gittik babasına arkadaşlarla birlikte. Eşim babasıylada tripliydi biliyonuz. Küsler barıştı. Dedim sen dönüp kendine bak babanla küssün, arkadaşınla küssün, teyzeyle küsüyorsun.geçimsiz ya.
Neyseki benimle eskisi gibi değil.şükür.
Gündüz Assosta gezdik. Geldik baba yemek hazırlamış. Koci de salata yaptı.yemek yedik.
Babayı da aldık döndük bize.
Adam bir sürü şey almış bize, bir yandan annemin koydukları,bir yandan eşimin babasının koydukları arabaya sığmadı. Arkadaşın bagaja koyduk.
Dün de eşim işe gitmedi. Ela babası okula bıraksın okuldan alsın istedi :)
Onlar gidince babayla kahve keyfi yaptık.
Ben de evde valiz toparla iş yap yemek yap gün bitti.

anca okuyabildim
bayramda eşler formundaymış
güneş tutulması da tuzu biberi oldu

bizde de ufak tefek anlaşmazlıklar olsa da hafif atlattık :)
yani allah tarafından mı? bilmiyorum
bir umursamazlık var üstümde :):)
ne derse desin hiç umursamıyorum :):)
Aynen eşler formundaymış 😅 gerçi benimkinin olmazsa olmazı bu.
Artık o umursamazlık bende de var.
Çok uzatmadığı sürece sıkıntı yok.
Eskiden olayı büyütüp duruyordu.

X