Mutfak Dekorasyonu Küçük ev aletleri önerisi...

Hancock

Yanımda olmalısın senin yerin orası...
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2015
1.281
949
Hanımlar hanımlar sorarım size ne olacak bizim bu çeyiz telaşımız :KK45::KK45:

Heyecanlı stresli ve bir o kadar zor olan çeyiz hazırlığımda ki yardımlarınız için teşekkür ederim...

Küçük ev aletleri önerilerinizi almak istiyorummm :KK23::KK23:

Tost makinası hangi marka olmalı alırken neye dikkat edilmeli :kk77:

Elektrik süpürgesi hangi marka olmalı ve en fazla ne kadar para verilmelidir :KK51:

Ütü en iyi marka hangisidir tavsiyeleriniz nelerdir :KK33:

Blender seti nasıl olmalı :KK73:

Şuan için aklıma gelenler bunlar... umarım ben dahil diğer çeyiz hazırlığında olan arkadaşlarında çokca işine yarar :oops::oops:

Cevaplar için şimdiden teşekkürler... :21:

Son düzenleme:

Heyecanlı stresli ve bir o kadar zor olan çeyiz hazırlığımda ki yardımlarınız için teşekkür ederim...

Elektrik süpürgesi hangi marka olmalı ve en fazla ne kadar para verilmelidir :KK51:

Blendır seti nasıl olmalı :KK73:

Şuan için aklıma gelenler bunlar... umarım ben dahil diğer çeyiz hazırlığında olan arkadaşlarında çokca işine yarar :oops::oops:

Canım ben bosch dan almayı düşünüyorum küçük ev aletlerini beyaz eşyaları aldığım zaman alıcam heralde onları da o zaman indirim yaparlar diye düşündüğüm için ama bilmiyorum arzum da çok güzel modeller çıkarmış aslında bu işler şans işi derler ya çok haklılar bencede ama ben bir blender ın ömrünün 2-3 sene olduğunu düşünüyorum hergün kullanmazsan tabi :KK48:

Benimde düşüncem elektrik süpürgesi philips saç kurutma makinası philips tost makinası korkmaz blender arzum yada braun bilemiyorum hiç

Elektrik süpürgesi - Dyson allergy serisi
Ütü - Philips Azur
Tost makinesi - Korkmaz tostkolik
Blender çırpıcı - Braun 7 serisi siyah olanlardan
Kettle - Bosch
Ekmek kızartma - Tefal

Ben bunları tercih ettim çok memnunum:KK68:

Elektrik süpürgesi - Dyson allergy serisi
Ütü - Philips Azur
Tost makinesi - Korkmaz tostkolik
Blender çırpıcı - Braun 7 serisi siyah olanlardan
Kettle - Bosch
Ekmek kızartma - Tefal

Ben bunları tercih ettim çok memnunum:KK68:

Elektrik süpürgesi çok pahalı değil mi netten baktımda biraz baya iyi olması lazım o parayla... Güle güle kullan

benim tercihim;

elektrik süpürgesi phılıps marathon ya da rowenta silence (kullanan arkadaşlarım çok memnun kalmışlar,benim süpürgem çeyizime hediye geldi homend marka,henüz daha kullanmadım ama onu da kullanan arkadaşım aldı çok memnunmuş hemde uygun fiyatlı)

tost makinesi korkmaz (şu pembe şirin olan )

ütü tefal ya da phılıps ( ikisi arasında kaldım bende ama ütü bende çok yapılacağından kazanlı tercih edicem)

blender kesinlikle tefal (çift bıçaklı serisi çıkmış yakından inceledim muhteşem)

kettle almıcam onun yerine çaycı tercih edicem iki iş birara görülsün hem :) arçelik çay makinesi (alt üst,üst üste modeli)

benim tercihlerim şimdilik bu yönde bende kısa zaman içerisinde almayı planlıyorum bunları,yardım edebildiysem ne mutlu bana

benim tercihim;

elektrik süpürgesi phılıps marathon ya da rowenta silence (kullanan arkadaşlarım çok memnun kalmışlar,benim süpürgem çeyizime hediye geldi homend marka,henüz daha kullanmadım ama onu da kullanan arkadaşım aldı çok memnunmuş hemde uygun fiyatlı)

tost makinesi korkmaz (şu pembe şirin olan )

ütü tefal ya da phılıps ( ikisi arasında kaldım bende ama ütü bende çok yapılacağından kazanlı tercih edicem)

blender kesinlikle tefal (çift bıçaklı serisi çıkmış yakından inceledim muhteşem)

kettle almıcam onun yerine çaycı tercih edicem iki iş birara görülsün hem :) arçelik çay makinesi (alt üst,üst üste modeli)

benim tercihlerim şimdilik bu yönde bende kısa zaman içerisinde almayı planlıyorum bunları,yardım edebildiysem ne mutlu bana

Fikirlerimiz hemen hemen aynı çok teşekkür ederim sende güle güle kullan inşallah :KK23:

-homend çay makinesi(tefal de kullandım iyi ama homend bi tık daha iyi)
-ütü masası gazella (daha önce kullandığım resmen tenekeymiş bu çok başarılı)
-blender braun(bendeki kablolu ama yenisini alacağım zaman kablosuz olanını alacağım)
-delonghi tost makinesi
-beyaz eşyada kesinlikle siemens(çamaşır mak,bulaşık mak,fırın vs.)
- saç kurutma makinesi philips
- ütü braun (bende tefal var memnun değilim annemde braun var süper)
-süpürge philips (bende rowenta silence var berbat yine annemde philips var çok iyi)
3.5 yıllık evliyim.3.5 yıl içinde bunları tecrübe ettim.umarım yardımı dokunur.

Elektrik süpürgesi iyi süpürmeli
-arçelik 4240s 500tl

Ütü Bosch- 350 tl güzel

Robot takımı arçelik - 3lü 200 tl

Teşekkürler bilgiler için aldığımda paylaşıcam buradan da

Blender seti nasıl olmalı :KK73:

canım benm işimede yarayacak takipteyim fakat önce yemek takımını bi halledeydik iyiydi :KK70:

fotoğrafları varmı ne kadara beğendin hangi marka ve nerede :KK70:
kuzum alıntı yaptım sana görmedn mi
aşkolsun es mi geçtin :KK70:
çatalbıçak ve yemek takımım aryıldız
karaca kahvaltı ve tencere seti toplam 2300

hepsini aryıldızdan alsam 2600 ödeyecektm bende karaca ile değiştirdim tencere ve kahvaltısını
daha almadm son düşünmelerim
en sona bak http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/sizce-hangi-yemek-takimi-fotografli.879891/

Braun mq785 blender seti
Korkmaz A328 Tostkolik Tost Makinesi İnox
Philips kazanlı ütü
Philips yada Dyson süpürge
Braun yada Vestel mix&go Smoothie makinesi
Bunlarda benim şimdilik aklıma gelenler aldıklarım ve alacaklarım hepimiz güle güle kullanalım inşallah

Braun mq785 blender seti
Korkmaz A328 Tostkolik Tost Makinesi İnox
Philips kazanlı ütü
Philips yada Dyson süpürge
Braun yada Vestel mix&go Smoothie makinesi
Bunlarda benim şimdilik aklıma gelenler aldıklarım ve alacaklarım hepimiz güle güle kullanalım inşallah
Canim hayirli olsun hepsi gayet guzel secimler, mutlu gunlerde kullanman dilegiyle :KK66: Braun MQ785'i ne kadara aldin?

:KK73:
Canim hayirli olsun hepsi gayet guzel secimler, mutlu gunlerde kullanman dilegiyle :KK66: Braun MQ785'i ne kadara aldin?
Teşekkür ederim aminn. 2 yil önce 380 400 tl diyorlardı ben bimeksin kampanyasından yanlış hatirlamiyorsam 230a aldim. bi yanlişlık olmasin doğru modelmi diye tereddütle almıştim ordan hatirliyorum.:KK33:
Çok memnunum tavsiye ederim.

X