Mutfak Dekorasyonu Küçük ev aletleri önerisi...

eğer eve mutfak eşyası alacaksan korkmaz tost makinesi almalısın. Çok kullanışlı hızlıca hemen tost yapabiliyorsun ayrıca ızgara özelliğide var .

Son düzenleyen: Moderatör:
şu an araştırma yaparken bu sayfaya denk geldim 4 aydır kimse bir şey yazmamış.
kızlarr küküç ev aletlerinde önerilerinizi bekliyorummmm

selam canım konuyu ben açmıştım. çaycı konusunda hanımların yardımını aldım sagolsunlar. :)
ben şunları kullanıyorum(aşağıda). kullandııgm tüm parçalardan memnunum. öneririm.
çaycı: arçelik k3290
türk kahvesi makinesi: arçelik telve
filtre kahve makinesi: delonghi
mikser/blender: arzum (ızgara da oluyor)
yogurt yapma makinesi: arçelik
ekmek yapma makinesi: essenso
çatal kaşık bıçak seti: hisar
çelik tencere seti: hisar
12 kişilik yemek takımı: hisar
fırın: arçelik ankastre set
şimdi bir de Nicer Dicer doğrayıcı/Tupperware dograyıcı ve Tefal actifry express almayı düşünüyorum.
elektrikli süpürge: arnica bora hepa (su hazneli)
şarjlı kablosuz dik süpürge: kenwood
ütü: singer kazanlı
Çalıştığım için, mutfakta işlerimi olabildiğince hızlandıran ürünler kullanmaya çalışıyorum.
düdüklü fissler ve ya tefal öneririm. (ben korkumdan kullanamıyorum ama kullanan arkadaslarım cok memnun.)
sana da kolay gelsin

selam canım konuyu ben açmıştım. çaycı konusunda hanımların yardımını aldım sagolsunlar. :)
ben şunları kullanıyorum(aşağıda). kullandııgm tüm parçalardan memnunum. öneririm.
çaycı: arçelik k3290
türk kahvesi makinesi: arçelik telve
filtre kahve makinesi: delonghi
mikser/blender: arzum (ızgara da oluyor)
yogurt yapma makinesi: arçelik
ekmek yapma makinesi: essenso
çatal kaşık bıçak seti: hisar
çelik tencere seti: hisar
12 kişilik yemek takımı: hisar
fırın: arçelik ankastre set
şimdi bir de Nicer Dicer doğrayıcı/Tupperware dograyıcı ve Tefal actifry express almayı düşünüyorum.
elektrikli süpürge: arnica bora hepa (su hazneli)
şarjlı kablosuz dik süpürge: kenwood
ütü: singer kazanlı
Çalıştığım için, mutfakta işlerimi olabildiğince hızlandıran ürünler kullanmaya çalışıyorum.
düdüklü fissler ve ya tefal öneririm. (ben korkumdan kullanamıyorum ama kullanan arkadaslarım cok memnun.)
sana da kolay gelsin

Güle güle kullan canım :)
bende düdüklüden korkuyorum almadım ama annemde fazla varmış onu verecek kullanmayacak olsam da:) bizde çay makinası ve kahve makinasını arçelik kullanıyoruz yıllardr memnunuzda ama nişanlım türk markalarına baya karşı arçelik vestel gibi. diğer markalar hakkında gerçekten bilgim yok.
ütü , süpürge,mikser gibi ev aletlerini nerden alacağımı hala bilmiyorum.

Güle güle kullan canım :)
bende düdüklüden korkuyorum almadım ama annemde fazla varmış onu verecek kullanmayacak olsam da:) bizde çay makinası ve kahve makinasını arçelik kullanıyoruz yıllardr memnunuzda ama nişanlım türk markalarına baya karşı arçelik vestel gibi. diğer markalar hakkında gerçekten bilgim yok.
ütü , süpürge,mikser gibi ev aletlerini nerden alacağımı hala bilmiyorum.
canım türk markalarından vestel hakkında hiç iyi şeyler duymadım mesela.
ama benim ailem de dahil yıllardır arçelik kullanırız. hiç bir sorun yaşamadık.
o yüzden gözüm kapalı alırım arçelik ürünlerini.
öneririm.
süpürge için annem bosch kullanıyor. (annem süpürge gurmesidir. 15e yakın süpürge değiştirmiştir:)) bosch'tan cok memnun. onu da öneririm.
ütü'de tefal değil de, philips'in daha iyi oldugunu duydum.(buhar kazanlı).
çok teşekkürler bu arada :)
sen de güle güle kullan alacagın ürünleri.

benim kafam cok karışık küçük ev aletlerinde en iyisi olsun gerisi önemli degil olarak düşünüyorum . hepsinde en iyisi hangisi bilen varsa söyleyeblr mi?

şu an araştırma yaparken bu sayfaya denk geldim 4 aydır kimse bir şey yazmamış.
kızlarr küküç ev aletlerinde önerilerinizi bekliyorummmm
Canım ben blender konusunda besin ya da Philips öneririm, önemli olan hızı ve sıçratma yapmaması bence. Dikey şarjlı elektrik süpürgeleri çok pratik oluyor ve kesinlikle Bosch şarjlı dikey süpürge 25,2 volt tavsiye ederim canım. Öyle bir süpürge ki tek şarjla 4+1 ev resmen gıcır gıcır temizleniyor, neredeyse halıları bile vakumluyor çok güçlü, kablo derdi de yok. Evdeki en önemli 2 kurtarıcım bunlar

Tost makinası hangi marka olmalı alırken neye dikkat edilmeli
Tost makinası tavsiyem Korkmaz Tostkolik içi granit

Elektrik süpürgesi hangi marka olmalı ve en fazla ne kadar para verilmelidir
Philips benim kullandığım model 9323 olması lazım hem sessiz çalışıyor (çok ses çıkartmıyor) hemde toz torbasız

Ütü en iyi marka hangisidir tavsiyeleriniz nelerdir
ütü bence en iyi marka philips ama tefal'i de tavsiye edebilirim

Blender seti nasıl olmalı
blender setinin motor gücü yüksek olursa bence daha kullanışlı olur bran arzum korkmaz tavsiye edebilirim

tost makinam ve kahve makinam kaldı. korkmazın elektrkli aletlerinden çoğunluk memnun değil
arçelik k2369 beyaz cam lı olanı düşünüyorum. kullanan duyan eden var mı?

Ütü - philips
Elektrikli süpürge - philips
Kettle - delonghi
Tost makinesinde arceliğin bir modelini çok beğeniyorum ama tefal daha iyi diyorlar
Blender seti- braun

ütü ve süpürgeyi bende philips aldım diğerlerine bi türlü karar veremiyorum
braun mw775 ile mq 745 arasında kaldım :KK43:

ya bir tek tost makinam kaldı kızlar küçük ev aletlerinden. biir ona karar veremiyorum snaki zor bi şeymiş gibi :KK43:
en son birine sen bana hediye olarak al bende karr verme derdinden kurtulayım dicem o olacak!
ay lütfn yardım edino_O

ya bir tek tost makinam kaldı kızlar küçük ev aletlerinden. biir ona karar veremiyorum snaki zor bi şeymiş gibi :KK43:
en son birine sen bana hediye olarak al bende karr verme derdinden kurtulayım dicem o olacak!
ay lütfn yardım edino_O
tefal tavsiye ederim ve internet sitesinde 300tl alışverişe 75 tl indirim kampanyası var ve mart sonuna kadar ötv indirimi de var bence tefal al derim

X