Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük göğüs önerileriniz...

Benimde küçüktüler hep çok zayıftım zaten 20 yaşına kadar.43-44 kiloyla gezerdim

20 yaşından sonra kilo almaya başladım 65 i felan görmüştüm o ara göğüslerim de doldu

Şimdi kilomu verdim göğüslerim de 80

Yani anlayacağın şimdiden kafana takma yaşın bi 20 ye yanaşsın.

Hem büyük değil küçük göğüs daha iyi.

Ayyy kızz bak benide dertlendirdin şimdi :26: Benim o yaşta yok gibiydi s lise 2 de başladım takmaya 75 almıştım o zamanlar halada 75'dir ama vucut ölçülerin ve kilonlada alakalıdır bu durum. Mesela bir arkadaşımında küçüktü kilo almaya başlayınca göğüsleri de büyümeye başladı.Bazılarınınkide bir anda büyüyor

Son düzenleme:
Aslında evet yaa.Ben çok zayıfım.Ve büyümeye başladığında kiloluydum baya.Sonra zayıflayınca büyümediler.

Zayıf olup da göüsleri büyük olanlar olduğu gibi,kilolu olup da göğüsleri minicik olanlar da oluyoR.Meme dokusu ıle alakalı

Sen hiç takma kafana tatlım benim bunu. Ortason da hatırlıyorum da çıkmaya başlamıştı göğüslerim dapdar badiler giyiyordum belli olmasın diye :KK9: 14 yaşında lise 1 deydim. Göğüslerim de lise de büyüdü zaten. 17 yaşında üniversiteye başladım. Üni hayatımda bile şekillendi vücudum çok değişti..
Seninkiler de büyür kuzucum merak etme. Bak çok takılma ,benim gibi sığdıracak yer bulamazsın sonra. Hele de adet zamanları daha da şişiyor of of çıkartıp nerelere koysam bunları da ben taşımasam bilemiyorum :KK9: :KK9:

bende 27 yaşındayım göğüslerim küçücük. ben başımı hangi taşlara vurayım peki :KK1::KK9: destekli sütyenler olmasa napardım bilmiyorum :KK9:

büyür canım merak etme:KK34:

üzülme canım.arkadaşların yanında çekine bilrisin.ama takma kafana.büyür onlar sonra.herkesin vücut yapısı farklıdır.

Aslında evet yaa.Ben çok zayıfım.Ve büyümeye başladığında kiloluydum baya.Sonra zayıflayınca büyümediler.

Ben kendimden örnek verdim ama herkeste aynı tepkime olmaz

Ne zayıflar gördüm göğüsleri dolgun dolgun.

Sen şimdiden kafana takma.

Yaşın 14 yolun var daha vucudun şeklini anca anca alıyor

moral bozmak gibi olmasın ama adet gördüysen büyümez
çünkü ergenlikte ilk gelişmeye başlayan meme bezleridir,
en son adet olur ve gelişim tamamlanır

daha cok kusuksun buyucek merak etme hangımız 11 yasındakı gbıyız bnde takmıodm sutyen 14 yasında:)
merak etme
buyucek

moral bozmak gibi olmasın ama adet gördüysen büyümez
çünkü ergenlikte ilk gelişmeye başlayan meme bezleridir,
en son adet olur ve gelişim tamamlanır

kesinlikle yanlış...

ben adet olduğumda boyum 1.46, göğüslerim fındık kadardı

şimdi 1.66 boy-75 nomero göğüs ölçüm var. kilo kaybım olduğu için dolgunluğunu kaybettiler o kadar

off keşke benim de böyle olsa,ikisinin de avantajları var canım,bi kere beyaz bi askılının içine sutyen giysem çok belli oluyo,keşke küçük olsa da yarım atlet giysem diyorum,hiç giymesem ya da,şu haliyle hiç giymesem çok rahatsız olurum.

erkek arkadaşım da beğeniyor tabi ama soruyor yine de sarkar mı diye.ki emzirdikten sonra sarkar bence.ama küçük göğsüm olsa emzirdikten sonra şimdiki halinde kalırdı.büyük göğüs estetik ama kısa ömürlü ve kullanışsız bence..

bence de benim 14 yaşında 80 di canım sonra hamilelik alınan kilolar oldu mu sana 90 ama ben küçük seviyorum çünkü acayip sarkıyor keşke 80 dik taş gibi olsa merak etme en fazla lisede ve evliyken büyüyor evlenince şişer canım.Bi de adetliyken

Hanımlar,teyzeler,ablalar.Benim 14 yaşım var.Konuya nasıl gireceğimi bilemedim.Çok utanıyorum =( Benim göğüslerim yok.Daha zamanım var biliyorum.Ama arkadaşlarım 11-12 yaşından beri sütyen takıyolar.Ben yarımalet bile pek giymiyorum.Aslında benimde 11-12 yaşımda büyümüye başladı.Ama durdu.Yardım edin lütfeen..
Ben 30 yaşındayım benim bile yok çok sıkıntı etcekbisi değil büyük gogusluler de mutsuz dert etme bosuna

bence de benim 14 yaşında 80 di canım sonra hamilelik alınan kilolar oldu mu sana 90 ama ben küçük seviyorum çünkü acayip sarkıyor keşke 80 dik taş gibi olsa merak etme en fazla lisede ve evliyken büyüyor evlenince şişer canım.Bi de adetliyken
Niye eski konuyu cikariyosun canisi?

8. sınıfın sonundaydım göğüslerim büyümeye başladığında ve regl olduğumda. O vakte kadar bende pedlere ve sütyene özenir hatta depresyona girerdim. Şimdi 80 bedenle 85 beden arası diyebileceğim göğüs bedenim var. Reglim de aşırı kanamalı geçiyor (gerçi 3 gün gecikti çok yakınıyorum diye küstü herhalde zaar:KK70:) Takma yani, kimisinde geç zuhur eder böyle şeyler. Liseye kadar gelmezse takmaya başlayabilirsin.

EDİT=Eski konu olduğunu şimdi farkettim. Kız büyüdü mü memoşlar gel bakim :KK70: :KK70: :KK53:

Merak etme kardeşim büyürler. Benmde senşn yaşlarında yoktu arkadaşlarımın vardı ozamn üzülüyordum ama bi büyüdü onları bile geçti ay keşke hiç büyümeseydi diyorum bazen çünkğ sütyen bulamıyorum :)

Buranın 18 yaş sınırı yok mu ??!! Göğüslerini kafana takacağına kafanı doldur , kitap oku derslerini düşün, çok kolay çözümü var push-up, ama sana söyliyim fidan gibisin daha koca kadın gibi görünürsün yapma !!!

X