Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük göğüs önerileriniz...

Artik konulari okurken direk tarihe bakiyorum. Eski konulari bulup cikarmakta bir meziyet olmali 😂

kucuk gogus en guzeli benim bedenim 38 goguslerim 90 goguslerim yuzunden 40 beden giymek zorunda kaliyorum bir cok seyi

Bosver genc yasinca buyuk olup ne yapacaksin. Sarkardi. Azicik kilo alip verme yasasan catlardi. Ilerde 30unda kilo aldiginda ister istemez buyur zaten. Hem gogusunun boyu seni her zaman genc de gosterir. Ilerde citir olursun. Kocaman goguslerle zaten zayif bile olsan sisman gozukursun. :halay: :halay:

Esnek kiyafetler secmeye calis.. kisin triko mriko kazaklari daha guzel tasirsin ama gomlek ve ceketlerde maalesef baska sansin yok.

Sutyen seciminde onemli
maalesef hep likrali seyler giymek zorunda kaliyorum yada bedenime uygun düşük kol salaş kiyafetler boylece o ust taraftaki orantisizlikta ortadan kalkmis oluyor
ama mesela abiye falan giymeye kalksam fena yani mecbur daralttiriyorum altlardan
ceket sevmem zaten

Canım niye dert ediyosun ki bunu, benim yaşım 28 ve göğüsüm yok denecek boyutta, anne tarafına çekmişim, ama çok hafifim rahat hareket ediyorum, ve daha sempatik bi durum bence bu eşim de böyle olmasından memnun diğer türlü kadınsı durur ve hoşlanmıyorum öyle gözükmekten, bence sende sev bu halini

Işte onu diyorum.Boyum normal.12 yaşımda girdim.Kalan herşeyim normal.Ama şunlar büyümüyolar.Artık annemlerde alay etmeye başladı.Takmıyomuş gibi yaparım ama fena koyuyo.
Annene duzgunce soyle alay etmesin ciddi ciddi konus yoksa yasin kucuk takintin baslamis ilerde uzulursun ama yasin daha kucuk bekle biraz olmadi bir krem onereyim sana ben 18 yasimda kullandim buyudu o sekliyle kaldi tabi keske devam etseymisim :110:

Hanımlar,teyzeler,ablalar.Benim 14 yaşım var.Konuya nasıl gireceğimi bilemedim.Çok utanıyorum =( Benim göğüslerim yok.Daha zamanım var biliyorum.Ama arkadaşlarım 11-12 yaşından beri sütyen takıyolar.Ben yarımalet bile pek giymiyorum.Aslında benimde 11-12 yaşımda büyümüye başladı.Ama durdu.Yardım edin lütfeen..
Benim o yaşlarda 70 bedendi şimdi 95 bile küçük geliyo.kafaya takmaya değmez.destekli.sutyen kullan.ici dolgulu olanlardan.

7 sene öncesinin konusu ablalarım..
Endişelenmeyiniz, istenen seviyeye gelmiştir şimdiye :KK8:

Biliyorum.Ama genlerle alakası varmış.Benimde akrabalarımın özellikle ablamınkinin maşallahı var.Küçükken ablamınki gibi olmasın diye o kadar dua ettimki Allahım büyümesinler diye.Şimdi yok gibi.Aslında küçükte olsa var.Ama belli olmuyo hiç.Özellikle yanlardan.Sınıfarkadaşlarıımda özellikle erkeklere hep dikkat ederler böye şeylere.Alay bile ederler.Ama Allaahtan bana bişey diyen olmadı.Çabuk büyütmek için bişey yapamazmıyım?
Sınıftaki erkekler mi kızların göğüsleriyle alay ediyor😱

Hanımlar,teyzeler,ablalar.Benim 14 yaşım var.Konuya nasıl gireceğimi bilemedim.Çok utanıyorum =( Benim göğüslerim yok.Daha zamanım var biliyorum.Ama arkadaşlarım 11-12 yaşından beri sütyen takıyolar.Ben yarımalet bile pek giymiyorum.Aslında benimde 11-12 yaşımda büyümüye başladı.Ama durdu.Yardım edin lütfeen..
daha çokkk erkennn ergenliğin bitmesine daha yıllar var büyücelk onlar merak etme hepimiz yaşadık bunlarıı

X