Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri küçük göğüsle başı dertte olanlar buraya lütfen :*

Ben 4 yıl içerisinde 8 kilo aldım 24 yaşındayım şuan 50 kiloyum ama değişen hiç birşey olmadı hep destekli kullanıyorum 75 bile boş nerdeyse o derece :KK43:

kızlar küçük göğüs candır can.. yaz günü pişmez, araları yara olmaz, allah korusun kitle felan olsa anında belli eder kendini, ayrıca da gayet güzel süt de üretir ve yaşlanınca sarkmaz hep genç kız gibi gezersiniz :KK70:
ben kendimi bildim bileli göğüslerim küçük.. hatta utanmasa içine doğru çıkcakmış.. ama evlendim kocam da memnun.. çocuğum oldu sütüm de geldi.. destekli mestekli sütyenimi de takıorm.. ohh mis.. azıcık aşım kaygısız başım die düşünün.. allah başka dert vermesin..

kızlar küçük göğüs candır can.. yaz günü pişmez, araları yara olmaz, allah korusun kitle felan olsa anında belli eder kendini, ayrıca da gayet güzel süt de üretir ve yaşlanınca sarkmaz hep genç kız gibi gezersiniz :KK70:
ben kendimi bildim bileli göğüslerim küçük.. hatta utanmasa içine doğru çıkcakmış.. ama evlendim kocam da memnun.. çocuğum oldu sütüm de geldi.. destekli mestekli sütyenimi de takıorm.. ohh mis.. azıcık aşım kaygısız başım die düşünün.. allah başka dert vermesin..
SENDE HAKLISIN TABİKİ CANIM AMA NE BİLEYİM HANİ ÖYLE AMAN AMAN KOCAMAN OLSUNLAR DEĞİLDE DESTEKSİZ 75İN İÇİ DOLSUN DİŞİ OLDUGUMUZU HİSSETTİRSİN TAMAMDIR YANİ :)

SENDE HAKLISIN TABİKİ CANIM AMA NE BİLEYİM HANİ ÖYLE AMAN AMAN KOCAMAN OLSUNLAR DEĞİLDE DESTEKSİZ 75İN İÇİ DOLSUN DİŞİ OLDUGUMUZU HİSSETTİRSİN TAMAMDIR YANİ :)
inekte de meme var ama hiç de seksi değiller.. sen dişiliğini içinde hisset memesiz de çok çekici olabilirsin :KK70:

ya inanır mısın kocam da böyle düşünüyo ama silikona para çıkmasın diye öyle dediğini düşünüyorum :KK12:

benimde güççük :KK31:nıye buyuk dıye uzulmedım. ıyıkı degıl.
ne güzel fit duruyoruz ıste. buyuk olsa zayıf olsanda dert, kılolu gosterıyor çünkü..

.......................... TATLIM ŞU KONUYU BİZE BİRAZ ACAR MISIN YANLIŞ BİLİYORMUSUZ BİZ DEMEK Kİ SENİN BAHSETTİĞİN BU ÖLÇÜYÜ NASIL BULUYORUZ

Alinti:
Sütyen bedenlerinde yer alan 75, 80 ,90 gibi rakamlar göğüs altından yapılan ölçümü ifade ederken bu rakamların yanına gelen A, B, C, D gibi ölçüler ise göğüs büyüklüğünü ifade eder. Sütyen bedenleri bu ölçüme göre 75B, 80B, 75C, 85C, 90B gibi bedenlenir.

Yani tatlim kisacasi, gogus altindan sirtinin cevresine yapilan olcu bu 75/80 vs oluyor, sirtin biraz etliyse mesela 80/85 takmalisin, sudyen taktiginda sirtindaki et sudyen uzerine akiyorsa kesinlikle yanlis beden kullaniyorsundur. Gogus buyuklugune gorede harf secilir. B gayet ortalama gogustur, ama mesela bazi B'leri tam doldurmaz gogus. Kucuk ise gogsun ozaman A bile kullanabilirsin, daha buyuk ise C, D vs.
Kucuk goguste sudyenini daha destekli sececeksin. Bende destekli kullanirim her daim, daha guzel duruyor cunku.
Ama destekli sudyenlerinde aralarinda okadar buyuk farklar varki.
Bir magazaya girip farkli farkli sudyenleri deneyim en guzel durani alin, baska turlu gogsunuze neyin uyacagini bilemezsinizki.

Alinti:
Sütyen bedenlerinde yer alan 75, 80 ,90 gibi rakamlar göğüs altından yapılan ölçümü ifade ederken bu rakamların yanına gelen A, B, C, D gibi ölçüler ise göğüs büyüklüğünü ifade eder. Sütyen bedenleri bu ölçüme göre 75B, 80B, 75C, 85C, 90B gibi bedenlenir.

Yani tatlim kisacasi, gogus altindan sirtinin cevresine yapilan olcu bu 75/80 vs oluyor, sirtin biraz etliyse mesela 80/85 takmalisin, sudyen taktiginda sirtindaki et sudyen uzerine akiyorsa kesinlikle yanlis beden kullaniyorsundur. Gogus buyuklugune gorede harf secilir. B gayet ortalama gogustur, ama mesela bazi B'leri tam doldurmaz gogus. Kucuk ise gogsun ozaman A bile kullanabilirsin, daha buyuk ise C, D vs.
Kucuk goguste sudyenini daha destekli sececeksin. Bende destekli kullanirim her daim, daha guzel duruyor cunku.
Ama destekli sudyenlerinde aralarinda okadar buyuk farklar varki.
Bir magazaya girip farkli farkli sudyenleri deneyim en guzel durani alin, baska turlu gogsunuze neyin uyacagini bilemezsinizki.
baya aydınlatıccı oldu kendi adıma teşekkür ederim

ya inanır mısın kocam da böyle düşünüyo ama silikona para çıkmasın diye öyle dediğini düşünüyorum :KK12:
evlenirken kocalar memelere bakıp evlenmio.. kişiliğe bakıp evleniolar.. onları da gayet seviolar sonra..
ayrıca bana kocam hep der ki büyük olsaydı sen böyle rahat giyinemezdin ben kafayı yerdim çok güzel böyle..

evlenirken kocalar memelere bakıp evlenmio.. kişiliğe bakıp evleniolar.. onları da gayet seviolar sonra..
ayrıca bana kocam hep der ki büyük olsaydı sen böyle rahat giyinemezdin ben kafayı yerdim çok güzel böyle..
hmm enişteye bak seen yani eşimde böyle düşünüyo galiba öyleki yüzümde haif bi makyaj olsa öpmez beni silikon konusuda böyle sanırım :KK64:adam hep doğallıktan yana

Ben oldum olası zayıfım ondan dolayı da göğüslerim oldukça küçük hatta biri öbüründen küçük olur ya normalde biri baya baya küçük hatta eşime diyorum senin göğüslerin bile benimkinden büyük diye. Ben 75 kullanıyordum 70 numaranın varlığından bile haberdar değildim şimdi 70 destekli ama tam destekli alıyorum napalım. Benim eşimin de şikayeti yok ancak İbrahim Saraçoğlu sanırı mbir programda şerbetçiotu iyi geliyor küçük göğüse demişti ama bence onu ergenlikte büyüme zamanında yapmak lazım ya sonrasında pek birş eyin fayda sağlayacağını düşünmüyorum.

Dudak kalınlaştırmak, kirpik uzatmak, göğüs büyütmek gibi konularda bir çare olsaydı dünyada olay olur küçük göğüslü ince dudaklı kısa kirpikli kadın kalmazdı. O yüzden yok böyle bir şey. Ben bu tip şeylerden umut beklemeyi bıraktım. Bunu küçük memeli, ince dudaklı ve kısa kirpikli biri olarak söylüyorum :)

Benimkiler de ufak ama ben memnunum seviyorum kendilerini :KK70:
Tabii ailemizdeki tüm büyük göğüslü kadınların memesinin yıllara meydan okuyamaması ve yer çekimine yenik düşmesini bildiğim için umursamıyorum da diyebilirim.
Sülaledeki en küçük göğüslü kadının en küçük göğüslü kızıyım. Ama istediğim kadar dekolte giyerim açık durmaz, tombul olduğum halde daha zayıf duruyorum, mayoda fırlamaz ve dalgalı denizde ay çıktılar mı demem, e küçükler ondan dimdikler de daha ne...Büyük göğüslü arkadaşım v yakalı kazak ve gömlekte sıkıntı yaşarken ben gayet rahat giyiyorum mesela. Yada istediğim modelde sutyen de alabiliyorum ama büyük göğüslülerin seçeneği de az toparlayıcılar da pek estetik durmuyor yani.
İyidir küçük göğüs iyidir severim ben kısacası..

Canımm niye takıyorsun kafana bebek sahibi olduğunda zaten kocaman oluyorlar, bence en ideali ufak gögüs....

Büyük gögüsün görüntüsü evet farklı olabilir ama onlarda bir ağırlık fazlalık, büyük olup küçültme ameliyatı yaptıran çok insan var...

Bence bu birt dert olmamalı... Yok yere psikolojinizi bozmayın...

Bunun tek yolu estetik..bosa yòntem mòntem denemeyin..gogus buyutmesi icin kullandiginiz şeyin iceriginde hormon olmasi lazim...ya hormon alacaksiniz ki coook zararli ya da estetik yaptircaksiniz...

X