Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük göğüsler...:(

boyuna göre zayıfsın..ben 90-95 kullanıorum ama yakın zamanda bi 15 kilo verdim...şimdi 85-90 kullanıorum yani kilo ile bi beden büyüme ihtimali var...
ama benim aklıma ilk şu geldi..doğum kontrol hapı..benim bi arkadaşım kist sebebiyle kullanıodu..75.i doldurmazdı göğüsleri şimdi resmen benimkiyle yarışıor ve 1 senede oldu.... :KK53: ama tabii herkeste aynı etkiyi yaratmıomuş,bi de sırf bunun için hap kullanmak çok yanlış olur

bnde malesef küçük çocuk gibi 70 bile olur :KK43:

boyuna göre zayıfsın..ben 90-95 kullanıorum ama yakın zamanda bi 15 kilo verdim...şimdi 85-90 kullanıorum yani kilo ile bi beden büyüme ihtimali var...
ama benim aklıma ilk şu geldi..doğum kontrol hapı..benim bi arkadaşım kist sebebiyle kullanıodu..75.i doldurmazdı göğüsleri şimdi resmen benimkiyle yarışıor ve 1 senede oldu.... :KK53: ama tabii herkeste aynı etkiyi yaratmıomuş,bi de sırf bunun için hap kullanmak çok yanlış olur

haklısınız...hormon tahlilleri için doktora gidicem...onun dışında kullanamam doğum kontrol hapını..acaba arkadaınızın kullanmayı bırakınca eski haline dönermi merak ettim

Kızlar kendi sayfamıza kimseler girmediğinden konuyu buraya açmak istedim..:KK14:
bu durumdan muzdarip çok kadın var belki ama ben kendimi anlatayım.:KK3:
24 yaşındayım.ölçüleriim göğüs üstünden 80 cm diyebilirim.dolgulu 75 sutyen zor doluyor yani..:KK17:

doğal yöntemleri araştırdım.kimini uyguladım kimini yapmadım.ciddi bi disiplinle yapmak gerekiyor ve en önemlisi acaba büyürmü sorusu??
Bu konu psikolojimi bozmuş durumda.evdeyken sutyensiz dolaştığımda 10 yaşında kız çocuğu gibi hissediyorum berbat bi durum.:KK43:

Sizden ricam şu çevrenizde yakınınızda hiç doğal yollardan büyüten tanıdıklarınız varmı?
dolgusuz 75i doldursun bana kafi..öyle büyük büyük göğüslerim olsunda istemiyorum.psikolojim düzelsin yeterki.
silikon süreci zor ve anlaşılma ihtimali yüksek olduğundan istemiyorum.korkuyorum birazda.:KK30:

bide dolgu maddeleri varmış bunun için o çok avantajlı duruyor ama yeterince bilgim yok...
birde ibrahim saraçoğlunun bi kürü var bu konuda.doğal yollardanda olabiliyor demekki diyorum ve sizlere danışmak istedim.
benim boyum 1.62 kilom 48 şuan...biraz kilo alıp 55 olmak istiyorum bu arada..
lütfen bilgisi olanlar cevap versin.şimdiden teşekkürler.:KK16::KK16::KK16:

Canım yapı meselesi bu ben kiloluyum ama gogsum yok .. kiloya alakası yok yani kilo alırsın bide gögsun almazsa mutsuz olursun bu yüzden benimde tek umudum evlendikten sonra bide dogurursam inşallah büyüyecek

valla bekardım memelerim erkek çocuğu gibiydi dedilerki evlenince büyür,evlendim hala küçücükler.eğer 60 beden sütyen olsaydı kesin benimkinler öyle bir tanıma sahip olurdu,sıfır beden memeler çünkü benimkisi,büyümüyorlar arkadaş ne yaparsan yap.

peki silikon düşündüünüzmü hiç eşinizin bu konuda tavrı ne..yada sizin kendi psikolojiniz..

Canım yapı meselesi bu ben kiloluyum ama gogsum yok .. kiloya alakası yok yani kilo alırsın bide gögsun almazsa mutsuz olursun bu yüzden benimde tek umudum evlendikten sonra bide dogurursam inşallah büyüyecek

canım ölçülerin kaç cm peki biliyomusun

peki silikon düşündüünüzmü hiç eşinizin bu konuda tavrı ne..yada sizin kendi psikolojiniz..

ben yıllardır anne olmaya çalışıyorum o nedenle silikon yaptırmıyorum,aslında birkaç kez düşündüm yaptırmayı,eşimde istersen yaptırabilirsin ama bence gerek yok dedi,ama işte bu bebek olayı elimi kolumu bağlıyor.kışın silikonlu sütyenlerle idare ediyorumda yazın bikiniyi giyince tüm foyam ortaya çıkıyor,o nedenle pek tanıdıkların yanında denize havuza girmiyorum.tek sıkıntım bu.

canım ölçülerin kaç cm peki biliyomusun

Ben kilolu olduğum için arkadan dolayi vücuttan dolayi 85 tanıyorum ama gogusler bomboş dar bişey giydigim zaman içeri çöküyor :) ben pamuk koyuyorum genelde bazende silikon pentide satılıyor sütyen yerine kullanılıyor normalde abiye elbiseler için ama ben sütyen içine koyuyorum :)

ben yıllardır anne olmaya çalışıyorum o nedenle silikon yaptırmıyorum,aslında birkaç kez düşündüm yaptırmayı,eşimde istersen yaptırabilirsin ama bence gerek yok dedi,ama işte bu bebek olayı elimi kolumu bağlıyor.kışın silikonlu sütyenlerle idare ediyorumda yazın bikiniyi giyince tüm foyam ortaya çıkıyor,o nedenle pek tanıdıkların yanında denize havuza girmiyorum.tek sıkıntım bu.

Kaç takiosun cnm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benimde gögüslerim çok küçüktü 75 bile zar zor oluyodu.sonra araştırdım ve bişey denedim şuan 90 beden sütyen kullanıyorum :KK34: ben size yaptığımı anlatayım kızlarr. aktara gidip ısırgan çayı aldım bide zeytinyağ özlü bi nemlendirici.sıcak suyun içine bu çaydan 1 yemek kaşıgı atıp 2 dakika demledim ve ılık bi şekilde onu içtim. (biraz kaşıntı yapıyo).ve her gece uyumadan önce gögüslerimi alt kısımdan üst kısma doğru iterek masaj yaptım. ( her gögüs için 15 dk). ilk 4 gün olmıcak diye düşündüm ama bırakmadım peşini. bi hafta sonra gögüslerim dolgunlaştı ve yavaş yavaş büyümeye başladı.tamda bu srada her duştan sonra soğuk suyla gögsüme şok yaptım (sarkık olmaması için) 2 ay içinde istediğim iriliğe ulaştım suanda hicbr degisiklik yok :KK16:

benimde gögüslerim çok küçüktü 75 bile zar zor oluyodu.sonra araştırdım ve bişey denedim şuan 90 beden sütyen kullanıyorum :KK34: ben size yaptığımı anlatayım kızlarr. aktara gidip ısırgan çayı aldım bide zeytinyağ özlü bi nemlendirici.sıcak suyun içine bu çaydan 1 yemek kaşıgı atıp 2 dakika demledim ve ılık bi şekilde onu içtim. (biraz kaşıntı yapıyo).ve her gece uyumadan önce gögüslerimi alt kısımdan üst kısma doğru iterek masaj yaptım. ( her gögüs için 15 dk). ilk 4 gün olmıcak diye düşündüm ama bırakmadım peşini. bi hafta sonra gögüslerim dolgunlaştı ve yavaş yavaş büyümeye başladı.tamda bu srada her duştan sonra soğuk suyla gögsüme şok yaptım (sarkık olmaması için) 2 ay içinde istediğim iriliğe ulaştım suanda hicbr degisiklik yok :KK16:

bu uygulamayı ne kadar süre önce yaptınız?
yani ısırganotu çayı içtiniz ve zeytinyağlı kremle her gece düzenli masaj yaptınız..
eski haline dönmemesi çok güzel.bu arada ilaç filan kullanmıyorsunuz değilmi

Benim de ufak biraz kilo aldım dolgulu 75b den 80 b ye geçtim 80 sırt ölçüsü diye atlamayın şimdi 80in kalıbı büyük oluyor avrupada filan herallde o cup ölçüsü tr de 75b 80b 85b var genellikle. Ben gayet memnunum eşim de seviyor önceden pek bi zoruma giderdi ama şimdi niye bilmem mutluyum :) kendinle barışık ol naparsan yap yağ dokusu büyümez geçici şişer iner.

anlıyorum.dileğiniz gerçek olur umarım anne olursunuz..
sonra göğüs büyütme tamamen psikolojiyle alakalı ben kendim takıyorum biraz evli olmadığım halde kıyafetler olmuyor..illa dolgulu sütyen canımı sıkıyor artık..bişeyler yapmalı diye düşündüm doğal yollarda keşke çaresi olsa

ölçüleriniz cm olarak kaç acaba merak ettim öyle bi topikmi var ilk ne zaman rezil oldunuz :KK1::KK1:

Hakikaten bende merak ettm rezillik olayini.o topige girdimde bu hatunu goremedim

bu uygulamayı ne kadar süre önce yaptınız?
yani ısırganotu çayı içtiniz ve zeytinyağlı kremle her gece düzenli masaj yaptınız..
eski haline dönmemesi çok güzel.bu arada ilaç filan kullanmıyorsunuz değilmi

1 yıl önce yaptım. arastırmalarım üstüne hüseyin saraçoğlunun yanında çalışan bi arkadaşımda bunu önerince başladım. yok hayr hiçbir ilaç kullanmıyorum bence deneyebilirsiniz.

1 yıl önce yaptım. arastırmalarım üstüne hüseyin saraçoğlunun yanında çalışan bi arkadaşımda bunu önerince başladım. yok hayr hiçbir ilaç kullanmıyorum bence deneyebilirsiniz.

Huseyin Saracoğlu kim? İbrahim Saracoğlu var bide

hüseyin saraçoğlunun ibrahim saraçoğluyla bi ilgisi varmı acaba tanımıyorumda..
sizin iki beden kesin büyüme olmuş yani..başlamadan önce ve sonra cm olarak ölçtünüzmü hiç

tavsiye edildimi bilmiyorum ama buz la masaj kesinlikle işe yarar diyor bazı bakım güzellik siteleri..

X