Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük göğüsler...:(

hüseyin saraçoğlunun ibrahim saraçoğluyla bi ilgisi varmı acaba tanımıyorumda..
sizin iki beden kesin büyüme olmuş yani..başlamadan önce ve sonra cm olarak ölçtünüzmü hiç

hüseyin saraçoğlu ibrahim saraçoğlunun kuzeni oluyor.ben antalyada yaşıyorum ibrahim saraçoğlunun bura bi ofisi var oranın başında. hayır ölçmedim ciddi anlamda bi büyüme oldu ama

hüseyin saraçoğlu ibrahim saraçoğlunun kuzeni oluyor.ben antalyada yaşıyorum ibrahim saraçoğlunun bura bi ofisi var oranın başında. hayır ölçmedim ciddi anlamda bi büyüme oldu ama

anladım canım teşekküer ederim.bu dediğini ısırgan otu çayı yerine rezene adaçayı için diyorlar.
masajıda çörekotu yağı üzüm çekirdeği yağı vesair diyorlar ama merak ettim maharet düzenli MASAJdamı yoksa çay yada masaj ürünü değiştiriilebilirmi

anladım canım teşekküer ederim.bu dediğini ısırgan otu çayı yerine rezene adaçayı için diyorlar.
masajıda çörekotu yağı üzüm çekirdeği yağı vesair diyorlar ama merak ettim maharet düzenli MASAJdamı yoksa çay yada masaj ürünü değiştiriilebilirmi

Bnde çörek otu yagi var 1 ay denedim geri pes ettm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım masaj önemli olan şey.çay olmasa da dolgunlaştırma sağlıyor. ısırgan otu gögüs büyütür mü diye arama motoruna yazarsan faydaları çıkar ben çok araştırmıştım :21: sadece bi çay faydalı diye bişeyde yok bi çok şey fayda edebiliyo denemekte yarar var :)

canım masaj önemli olan şey.çay olmasa da dolgunlaştırma sağlıyor. ısırgan otu gögüs büyütür mü diye arama motoruna yazarsan faydaları çıkar ben çok araştırmıştım :21: sadece bi çay faydalı diye bişeyde yok bi çok şey fayda edebiliyo denemekte yarar var :)

peki canım söylediklerin önemliydi biraz daha umudum arttı...çünkü 2 beden kesin büyüme sağlayabilmişsin ve kalıcı olmuş..
bu çok güzel gerçekten..

Benimde kucuk ama erkek gb degilde destek verirsen azicik gosteriyor kendini ama esim yaptirmama karsi duruyor gakat hamilelikten gobek seklim bozuldu ona tmm dio ama goguse karsi uff nasil ikna olur ki

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

haklısınız...hormon tahlilleri için doktora gidicem...onun dışında kullanamam doğum kontrol hapını..acaba arkadaınızın kullanmayı bırakınca eski haline dönermi merak ettim

hayır çünkü bu söylediğim olay 8 sene önceydi..şuan 4-5 yıldır kullanmıor ama göğüsleri büyük hala:KK1:

Kızlar kendi sayfamıza kimseler girmediğinden konuyu buraya açmak istedim..:KK14:
bu durumdan muzdarip çok kadın var belki ama ben kendimi anlatayım.:KK3:
24 yaşındayım.ölçüleriim göğüs üstünden 80 cm diyebilirim.dolgulu 75 sutyen zor doluyor yani..:KK17:

doğal yöntemleri araştırdım.kimini uyguladım kimini yapmadım.ciddi bi disiplinle yapmak gerekiyor ve en önemlisi acaba büyürmü sorusu??
Bu konu psikolojimi bozmuş durumda.evdeyken sutyensiz dolaştığımda 10 yaşında kız çocuğu gibi hissediyorum berbat bi durum.:KK43:

Sizden ricam şu çevrenizde yakınınızda hiç doğal yollardan büyüten tanıdıklarınız varmı?
dolgusuz 75i doldursun bana kafi..öyle büyük büyük göğüslerim olsunda istemiyorum.psikolojim düzelsin yeterki.
silikon süreci zor ve anlaşılma ihtimali yüksek olduğundan istemiyorum.korkuyorum birazda.:KK30:

bide dolgu maddeleri varmış bunun için o çok avantajlı duruyor ama yeterince bilgim yok...
birde ibrahim saraçoğlunun bi kürü var bu konuda.doğal yollardanda olabiliyor demekki diyorum ve sizlere danışmak istedim.
benim boyum 1.62 kilom 48 şuan...biraz kilo alıp 55 olmak istiyorum bu arada..
lütfen bilgisi olanlar cevap versin.şimdiden teşekkürler.:KK16::KK16::KK16:

Ah bende çok sinir oluyorum bu duruma aynı durum bende de mevcut canım :KK17: Sütyensiz çocuk gibi oluyorum :KK53:
46 kiloydum- 49 kilo oldum ama göğüslerimde hiç bi farklılık yok. Tam dolgulu 75 beden sütyenin içini bile doldurmuyo :26:
Midende her hangi bi sorun var mı canım, reflü falan? Belki o yüzden kilo alamazsın. Sorduğun soruda pek bi bilgim yok ama..
Yakınlarıma dert yandığımda direk 'hamile olunca büyür' lafını duyuyorum o yüzden kapatıyorum direk konuyu :KK9:

:KK53: Büyük olmasından küçük olması iyidir... Anne olunca büyür merak etme :KK34:

Son düzenleme:
X