Sivilceli Ciltler kükürtlü sabun

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

gamze159

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
313
1
arkadaşlar kükürtlü sabunun sivilceli ciltlere iyi geldiğini duydum.
siyah noktalara falan da iyi geliyo mu?
benim cildim yağlı.nasıl kullanılıyo?

kullananlar yazarsa çok sevinirim :))

Kükürtlü sabun tek kelimeyle mucizee yanii.Ama cildi kurutuo,yağlıu ciltlere tavsiye ediorumm

Sivilcelere,izlere,siyah noktalara hepsine iyi gelio cnm.Günde 2 defa sabah ve akşam olmak kaydıyla yıkıorumm..

ben kullandım sivilcelere iyi geliyor ama benim cildim çok kuru bide bu sabunu kullanınca rahatsız edecek derecede kuruluk hissediyorum

canım bi marka önerir misin?
kaç dakika bekletiyosun?

mecit efendi yi kullanabilirsin canım sonuçta bilinen bi marka
ben bekletmiyorum sabunluyorum o kadar
ayrıca benimde bi sorum olacak bu sabun pekte kolay köpürmüyor sanırım acaba sabunda mı sorun var (nasıl bi sorun olabilirse artık:sm_confused:) kullanan arkadaşlarım benimle aynı sorunu paylaşan varmı?

ben doktor tavsiyesiyle kulandım cildim karma sivilcelere tek başına kullandımda bile iyi geliyo diyebilirim başta biraz kurutuyo evet ama doktorum bana ardından sürmem için tüm yüze krem vermişti düzenli kullanmıştım pürüzsüzleşmişti cildim şimdi bıraktm yine cıktılar biraz başlıycam yeniden

ben doktor tavsiyesiyle kulandım cildim karma sivilcelere tek başına kullandımda bile iyi geliyo diyebilirim başta biraz kurutuyo evet ama doktorum bana ardından sürmem için tüm yüze krem vermişti düzenli kullanmıştım pürüzsüzleşmişti cildim şimdi bıraktm yine cıktılar biraz başlıycam yeniden

canım kaç dakika bekletiyosun?benim cildim yağlı bi zararı olur mu?

bende koza kullandım kızlar cildim yağlı bir nebze olsun kutrutuyo moas die bişi var dı o da iyi idi bi tane daha var dı da adını unuttum onun .ben elimi önce iyi bi yıkayıp sonra elime sabunu sürüp yüzüme sürüp yıkıyorum bekletmiyorum.

selam kızlar.konunu üzerinde baya zaman geçmiş ama ben yinede yazaym.belki birileri yararlanır =)
kükürtlü sabunu bende kullandım ve sivilcelere gerçekten çok iyi geliyo.ciltteki yağ dengesini düzenliyo.saçların çok çabuk yağlanmasını engelliyor.ama tabi cildiniz çok yağlıysa.cildiniz kuru yada normalse kullanmayın derim.çok kurutabilir.soyulmalara neden olabilr.
marka olaraksa koza,otacı,papatya,egzas gibi markalar kullandım hepsi hemen hemen aynı bi farkı yok gibi, ortak bişeyleri daha var kokuları =) bana göre kötü değil hatta güzel rahatsız edici değil yani ama kötü bulanlarda var bilginize.kokusuzu içinse moos diye bi marka varmış eczanelerde satılıyomuş.ayrıca kükürtlü sabun sırttaki sivilceler içinde iyi geliyr.yazdığım markaların sabunları 3-5 tl arasında değişiyor.kullanımı ise sabunu yüzüne sürüyorsun biraz masaj yapıyosun çok değil 30-40 saniye yeterli fazla durunca kızarıklık yapıyor.güzelce duruluyorsun.zaten hemen farkedersin farkı.

Benim cildim karma ve sivilcem var.Kükürtlü sabun kullanıyorum evet baya kurutuyor yanaklarımı özellikle ama biraz da kurusun istiyorum. Birde çinko sabunu varmış duyan ve ya kullanan varmı aranızda??

bugün basladim yine kükürtlü sabunla yüzümü yikamaya bakalim ne olcak maden suyu ilede duruladim bir kac haftaya insallah etkisini gösterir.:dance:

Kükürtlü sabun cildi çok kurutuyor. Sivilceler kurtulayım derken daha büyük zarar veriyor.

evet güzel bir sabun ben bu sabunu kullanmak isteyenlere tavsiye ediyorum ama çok fazla kullanmayın sadece sivilce üstlerini yıkayın biraz kuruluk yapıyor ciltte gözetrafına sürmeyin.

X