kükürtlü sabun

gamze159

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
313
1
arkadaşlar kükürtlü sabunun sivilceli ciltlere iyi geldiğini duydum.
siyah noktalara falan da iyi geliyo mu?
benim cildim yağlı.nasıl kullanılıyo?

kullananlar yazarsa çok sevinirim :))

E

EU1

Ziyaretçi
Kükürtlü sabun tek kelimeyle mucizee yanii.Ama cildi kurutuo,yağlıu ciltlere tavsiye ediorumm

E

EU1

Ziyaretçi
Sivilcelere,izlere,siyah noktalara hepsine iyi gelio cnm.Günde 2 defa sabah ve akşam olmak kaydıyla yıkıorumm..

hatice_42

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
1.293
2
35
ben kullandım sivilcelere iyi geliyor ama benim cildim çok kuru bide bu sabunu kullanınca rahatsız edecek derecede kuruluk hissediyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2364 gün geçti.

hatice_42

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
1.293
2
35
canım bi marka önerir misin?
kaç dakika bekletiyosun?

mecit efendi yi kullanabilirsin canım sonuçta bilinen bi marka
ben bekletmiyorum sabunluyorum o kadar
ayrıca benimde bi sorum olacak bu sabun pekte kolay köpürmüyor sanırım acaba sabunda mı sorun var (nasıl bi sorun olabilirse artık:sm_confused:) kullanan arkadaşlarım benimle aynı sorunu paylaşan varmı?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2364 gün geçti.

princess.17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
904
1
ben doktor tavsiyesiyle kulandım cildim karma sivilcelere tek başına kullandımda bile iyi geliyo diyebilirim başta biraz kurutuyo evet ama doktorum bana ardından sürmem için tüm yüze krem vermişti düzenli kullanmıştım pürüzsüzleşmişti cildim şimdi bıraktm yine cıktılar biraz başlıycam yeniden

gamze159

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
313
1
ben doktor tavsiyesiyle kulandım cildim karma sivilcelere tek başına kullandımda bile iyi geliyo diyebilirim başta biraz kurutuyo evet ama doktorum bana ardından sürmem için tüm yüze krem vermişti düzenli kullanmıştım pürüzsüzleşmişti cildim şimdi bıraktm yine cıktılar biraz başlıycam yeniden

canım kaç dakika bekletiyosun?benim cildim yağlı bi zararı olur mu?

KETU25

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
1.210
246
sabun tek basına yetersız kalır.. sadece yardımcı olur cıldınızın kurumasına

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 425 gün geçti.

ebruli50

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
60
0
bende koza kullandım kızlar cildim yağlı bir nebze olsun kutrutuyo moas die bişi var dı o da iyi idi bi tane daha var dı da adını unuttum onun .ben elimi önce iyi bi yıkayıp sonra elime sabunu sürüp yüzüme sürüp yıkıyorum bekletmiyorum.