Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet etkisi geçici. söylediklerin doğru canım. ama yağlanmasını engellemiyor ben gözenekler ve pürüzleri biraz daha az görünür yaptığı için kullanıyorum.

yağlamayı önlemese bile o etkisi bile güzelmiş :))) ama dediğin doğru kullanılan fondotenin kapatıcılığı iyiyse gerek yok baza aynen öyle :)

hayır canım balm'ı hiç önermiyorum ben hiç beğenmedim işe yaramıyor. porefessional aslında çok iyi neden önermemişler anlamadım? ama en güzel ve benim kullandığım urban decay pore perfection mor canım combination ciltler için resim çeker koyarım sonra...ama bir şey söyliyeyim mi, fondoteninin kapatıcılıgı iyi olduktan sonra gerekmiyor baz.

Ürünlerine bayuldum :-) naked 2 nin fiyatı yüksen diye biliyorım

Ürünlerine bayuldum :-) naked 2 nin fiyatı yüksen diye biliyorım

türkiyeye kisa bi sürelgine gelmisti canım, fiyatı 100 küsürdü galiba. ben paris sephoradan aldim 40 küsür euroydu net hatirlamiyorum ama kolay kolay bitmiyor baya uzun gidiyor, cok memnunumm. simdi türkiyeye gelmiyormus sanırım artık:KK43:

türkiyeye kisa bi sürelgine gelmisti canım, fiyatı 100 küsürdü galiba. ben paris sephoradan aldim 40 küsür euroydu net hatirlamiyorum ama kolay kolay bitmiyor baya uzun gidiyor, cok memnunumm. simdi türkiyeye gelmiyormus sanırım artık:KK43:

Anladım cnm o kadqr da pahalı diilmiş. Ben far kullanmıyorum ama kutusuna falan bayılıyorım :-) iyi günlerde kullan

naked 2 ve naked 3 benzeri paletlerim süper cikti kizlar,
kullaniyorum bi haftadir.
Bi urban decay degil tabi pigment konusunda ama fiyati icin
cok cok iyi. Iyi ki almisim :KK16:

Sevindim senin adına :-) dün burada konuşmuştuk sana de sorayın dedim makyaj bazı kullanıyo musun? Ya da gerekli mi sence

kızlar bugün flormara upradığımda makyaj bazını çok övdü kullanan var mı işe yarıyor mu gerçekten?
herkese merhaba. sitede yeniyim umarım yanlış yere yazmamışımdır msjı :) flormarın makyaj bazını denedim ve hiç memnun kalmadım. birincisi çok kötü kokuyor, ikincisi gözenekleri kapatmıyor. çok sıvı yapıda çünkü. loreal'in bazından çok memnunum. güvenerek kullanabilirsiniz. yapısı biraz daha kremsi-süngerimsi.

canımm nerden aldın? yaaa fotograf koyar mısınnnn?? bende kullanıyorum farklı paletler ama UD gibi olmuyor ucuyorlar hemen.

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404570497.879393.jpg

bundan cok memnunum butun paletlerin renkleri mevcut ELF markası.

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404570592.029215.jpg

birde bu sleek. fiyatı hem uygun hemde cok kullanıslı harika renkler.

baska bir ürün önerecegim simdi kızlar...

bugune kadar mac olsun, makeup forever olsun, smashbox olsun hep pahalı pudralar kullandım ve hic biri tatmin edici degildi. olan parama oldu yazık.

gecen gün goldenrose standına ugradım. bayan bir pudra önerdi cok guzel inanın harika yeni bir ürün dedi. dedim bir deneyeyim. denedim. ben daha once hic bu kadar guzel bir pudra kullanmadım. oyle guzel kapatıyorki anlatamamm... son iki haftadır fondoten kullanmıyorum:)) ozel zamanlar dısında tabi. fotograflıyorum hemen...
deneyinnn:)) $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404570953.357487.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404570973.790446.jpg

Sevindim senin adına :-) dün burada konuşmuştuk sana de sorayın dedim makyaj bazı kullanıyo musun? Ya da gerekli mi sence

hergün kullanmiyorum, sadece gece makyaji yaptigimda ve yazin. ben yüzden cok terliyorum o yüzden fondotenimin biraz daha kalici olmasi adina kullanmak zorundayim maalesef.
Göz bazi kesinlikle kullaniyorum ama, hem rengi daha iyi cikiyor ortaya hem kalici oluyor.

canımm nerden aldın? yaaa fotograf koyar mısınnnn?? bende kullanıyorum farklı paletler ama UD gibi olmuyor ucuyorlar hemen.

Internetten siparis vermistim, resimler bi kac sayfa önce var.
UD gibi hic olamaz zaten arada fiyat konusunda bi ucurum var.
Sleek paleti bendede var, cok harika gercekten. Sleek genel anlamda makyajda cok basarili bi marka,
alliklarini da cok seviyorum.
Urban decay farlarina en cok benzeyen wet n wild diyorlar ama bende bir tane paleti var sadece,
pekte kullanmadim o yüzden birsey diyemeyecegim.

Selam kizlarrr.internete erişimin kisitli.o yüzden size katilamasamda takip ediyorum :)

Kizlar bunlar yeni aldigim urunler bi arkadasima siparis vermistim o yuzden deneme imkanim olmadi daha sonra kargoyla gondericek bana pastel stick kapatici kullanan varsa bana yorumlayabilir mi?
Meggy ruju da cok tavsiye etmisler o yuzden aldim..far ve diplinerin yorumlarini gordum onlardan eminim ama diger ikisi konusunda tereddute dustum..
quperebu.jpg

Kizlar bunlar yeni aldigim urunler bi arkadasima siparis vermistim o yuzden deneme imkanim olmadi daha sonra kargoyla gondericek bana pastel stick kapatici kullanan varsa bana yorumlayabilir mi?
Meggy ruju da cok tavsiye etmisler o yuzden aldim..far ve diplinerin yorumlarini gordum onlardan eminim ama diger ikisi konusunda tereddute dustum..
quperebu.jpg

meggy rujun fiyatı ne kadar ve nerden bulabılırız?

lorealin cc kremini aldım...hay almaz olaydım..o spot ışıkların altında iyidi
ama eve gelldiğimde facia....resmen sarımsı buğday durdu en açık rengini aldım
eğer süt beyaz ve mavi alt tonlu cildiniz varsa hiççç yaklaşmayın...onun haricinde dokusu muhteşem

ne zaman geliyorsunnnnnnn :)))

şu makyaj temizleme suyunu çook merak ettim alıcam hemen

arkadaşım kullanıyordu, birkaç defa denedim, ben hiç sevmedim. temizleyemedi. çok ağır göz makyajı yapıyorum diye çıkarmıyor dedim ama yok şimdi kullandığım harika çıkarıyor. ama yağlı değil formülü, fresh. o temizlenme hissini veriyor en azından.

Son düzenleme:
ne zaman geliyorsunnnnnnn :)))

şu makyaj temizleme suyunu çook merak ettim alıcam hemen

arkadaşım kullanıyordu, birkaç defa denedim, ben hiç sevmedim. temizleyemedi. çok ağır göz makyajı yapıyorum diye çıkarmıyor dedim ama yok şimdi kullandığım harika çıkarıyor. ama yağlı değil formülü, fresh. o temizlenme hissini veriyor en azından.

Yuz temizliginde sorun yok ama rimellerimi cikarma konusunda basarisiz buldum rimeller icin cift fazli temizleyici alicam :)

X