Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Yuz temizliginde sorun yok ama rimellerimi cikarma konusunda basarisiz buldum rimeller icin cift fazli temizleyici alicam :)

evet canım heh ben uzun uzun anlatmaya çalışmışım aklım çalışmıyor herhalde sen iki cümleyle yazmışsın bin yaşa:))

evet canım heh ben uzun uzun anlatmaya çalışmışım aklım çalışmıyor herhalde sen iki cümleyle yazmışsın bin yaşa:))

Sende gayet guzel anlatmissin bence canim ben seni onaylamak icin yazdim zaten :)
Sen ne kullaniyosun temizleyici olarak rimellerde sonuc nasil?

Sende gayet guzel anlatmissin bence canim ben seni onaylamak icin yazdim zaten :)
Sen ne kullaniyosun temizleyici olarak rimellerde sonuc nasil?

neutrogena deep clean makyaj temizleme mendili canimm. mavi bir pakette. miss gibi kokuyor, hiç yakmıyor ve hemen tertemiz yapıyor gözümü yüzümü kesinlikle tavsiye ederim:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

neutrogena deep clean makyaj temizleme mendili canimm. mavi bir pakette. miss gibi kokuyor, hiç yakmıyor ve hemen tertemiz yapıyor gözümü yüzümü kesinlikle tavsiye ederim:)

Denerim canim tesekkur ederim..
Bende bugun diadermine cc krem rimmel pudra allik ve far fircalari aldirdim bi arkadasima watsonstan 20 tl lik alisverise diadermine cift fazli goz makyaj temizleyicisi 6 tl idi denemek icin aldirdim.bu arada pure beuty cc kremin sadece ivory olani vardi kadikoydeki 2 watsonstada naturel bulamadim esmer oldugum icin ivory bende olmayacakti cesaret edemedim o yuzden diadermine aldim paraben silikon parfum olmadigi icin insallah pisman olmam tereddutlerim var..

Bende bugun diadermine cc krem rimmel pudra allik ve far fircalari aldirdim bi arkadasima watsonstan 20 tl lik alisverise diadermine cift fazli goz makyaj temizleyicisi 6 tl idi denemek icin aldirdim.bu arada pure beuty cc kremin sadece ivory olani vardi kadikoydeki 2 watsonstada naturel bulamadim esmer oldugum icin ivory bende olmayacakti cesaret edemedim o yuzden diadermine aldim paraben silikon parfum olmadigi icin insallah pisman olmam tereddutlerim var..

dene bir bakalim nasil olacak canım. inanır mısın her makyaji markayı bilirim dener araştırırım ama cc krem nedir nasildir ne ise yarar hic bilmiyorum. bb krem denedim ama bana uymadi. bende esmerim(sürekli solaryuma girdigim icin) tam kapatmıyor illa fondoten olacak. acaba cc mi alsam? aldıklarından memnun kalırsan söyleyiver deniyim bende:))

Son düzenleme:
6etu4yju.jpg

Bende bunlari yeni aldim :)

vaseline kreminin kokusu nasil? ben sprayini almaya düsünüyorum, ama agir midir kokusu diye teredütte kaldim

Ben çok memnumum ccden

IMG_3668.JPG

Watson's Magic Lip Balm, yumusak dokusu kokusu ve doğal bir renk vermesi sebebi ile tercih ettiğim gözde dudak koruyucum. Severek kullanıyorum:)

------------------------------------------------------

Rimmel London Kate Moss Rujlarııııı,hastasıyım denilebilir. Her bakımdan iyi bir ürün, ben 07,16,19 vee 107 numralarını tercih ediyorum:)

RIMMEL-LONDON-Lasting-Finish-by-KATE-MOSS-03__79874611_0.jpg

Canım rujlardan nerede bulabilirimm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dene bir bakalim nasil olacak canım. inanır mısın her makyaji markayı bilirim dener araştırırım ama cc krem nedir nasildir ne ise yarar hic bilmiyorum. bb krem denedim ama bana uymadi. bende esmerim(sürekli solaryuma girdigim icin) tam kapatmıyor illa fondoten olacak. acaba cc mi alsam? aldıklarından memnun kalırsan söyleyiver deniyim bende:))

Tamam tatlim kargo bekliyorum haftaici gelir buyuk ihtimalle..
Dogal esmerim ben kista yazda hep esmer :) Bende ilk kez kullanicam bb de kullanmadim daha once fondotende bana agir geliyo kullanamiyorum o yuzden daha hafif ve ton farklarimi esitleyen bisey istedim burdan pure beauty cc kremin cok methini duydum sevgili mascara'dan ama alamadim cildime uygun olmayacagi icin.hepsini deneyip yazicam yorumlarimi buraya..
vaseline kreminin kokusu nasil? ben sprayini almaya düsünüyorum, ama agir midir kokusu diye teredütte kaldim
Losyonu cok guzel kokuyo canim hic agir degil spray konusunda fikrim yok ama losyondan memnunum.hamile oldugum icin hergun tum vucut kremleniyorum ama rahatsizlik duymadim hic :)

Canım rujlardan nerede bulabilirimm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eveeet canımmm watsonsda var. İndirim günlerini takip edersen daha da uygun oluyor.:) Keza ben 13 tl ücret karşılığıda almıştım.

Son düzenleme:
X