Şampuan ve Saç Kremleri Kullandığınız en iyi saç bakım maskesi öneriniz?

mathsteacherr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2012
61
31
Bir çok ürün denedim satış yotumlarında güzel diye söylenen fakat tam aradığımı bulamadim siz de saçınıza en iyi gelen saç maskesi ürünlerini paylaşır mısınız? Saçlarım aşırı işlem görmüş ince telli dipleri kolay yağlanan ağırlaşan uçları aşırı kuru zor bir saç. Ağırlaştırmadan mükemmel yumuşatma arıyorum

Herkese iyi gelen ürünler bende hep hayal kırıklığı oldu nedense. Başta iyi olacak gibi oluyor sonrası fossss. Dax denedim mesela saçım ince telli ve az olduğu için daha çok döktü. Yağ karışımları,, sinameki kürü daha birçok şey denedim ama yok olmadı. Korkudan artık hiçbirşey süremiyorum.

Loreal absolut repair lipidium saç maskesi kullanıyorum her ay saçım boyandığı için. Aslında yıpranmış saçlar için ama diğer ihtiyaca göre olanları da deneyebilirsin. Yıpranmış saçlar için olandan memnunum

John frieadanın kırmızı repair maskesi var çok güzel indirimdeyken 25-30₺ gibi bi fiyata bulabilirsin çabuk bitiyor bu yüzden almıyorum şuan ben bi de moru var nemlendirici maske

bende john fridayı onericektim özellikle kırmızı renkli full repair serisi ama benim saçım kalın telli gür ince telliyse sen volume serisinin maskesine bak memnun kalırsın kesinlikle.

Watsons ballı saç maskesi... benim gerçekten senelerdir belki 6-7 senedir kullandığım kutularca bitirdiğim bi maske.
Daha yüksek fiyatlı olarak john frieda kırmızı olan full repair serisindeki maskesi aşırı iyi ama çok az ürün var ve hemen bitiyor.
Kerastesin bir maskesi var mavi&yeşilimsi bi kutuda.. o da onarıcı bir maskeydi adını unuttum.. o da cok güzeldir. Ama fiyatı malum değer mi dersen bence değmez.
Onun yerine bana kalırsa watsonsın ballı saç maskesini kullanıp dustan sonra nemli sac uclarına da davines oi oil yağ serumdan yedirdin mi bebek gibi saçların oluyor:))

Klorane sarı kutu kuru saç için.Ama pahalı.yves ile idare ediyorum.Lorealin şu pahalı maskesini deneyecem

Watsonsdan indirimde urban care’in biotin+keratin mor renkli saç maskesini almıştım bayadır kullanıyorum ilk kullanımdan itibaren fark etti saç tellerimi acayip güçlendirdi uçlarımı çok hoş yaptı arada bir yazlığa gidip geliyorum yanımda götürüyorum saç kremi yerine kullanıyorum saç kreminden birazdaha fazla bekletiyorum saçımda çok memnun kaldım ❤️ Bidahakine watsonsdan ballı saç maskesi alıcam çok övüyolar saçı uzatıyormuş da merak ettim.. john frieda nın maskesiyle hemen hemen aynı etkiyi verdi saçıma urban care hemde baya uygun fiyatlı tavsiye ederim 👍

Tony&guy in yıpranmış saçlar için olan turuncu maskesi. Biyadan ölüp tiftik tiftik olan saçlarımı baya bı kendine getirmis hayata döndürmüştur.

Hindistan cevizi yağı :KK37: 6 saat kadar dursun saçınızda sonra yıkayın. Hem yumuşacık yapıyor hem de dökülmeye çok iyi geliyor

Saçlarımı yaktıktan sonra Davines nourishing maske kullanmaya başladım, mucize yaratmadı tabii ama kullandığım diğer maskelere göre daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bir de Kerastase Pembe renkli yağ serumundan memnunum.

X