Kullandığınız Makyaj Temizleme Ürünleri

Ben çok sık yüz yıkama jeli değiştirenlerdenim.Şu aralar DDF'in yüz yıkama jelini kullanıyorum. Fena sayılmaz ama yoğun göz makyajını temizlemede pek başarılı değil.

Avon'un yeşil şişede bir yüz yıkama köpüğüni kullanmıştım uzun zaman önce, oldukça başarılı, yeniden ona dönebilirim elimdeki ürün bittikten sonra.

niveanın canlandırıcı temizleme sütünü kullanıyorum cildi gayet iyi temizliyor ve nemlendiriyor.

Lorealin göz ve dudak temizleyicisini kullandım çok memnun kaldım. Geçenlerde bitti ve bu seferde niveanınkini alayım dedim ama onun kadar iyi değil :26:

toleriane yüz temizleme sütü
yves rocher çift fazlı göz temizleyici
bioderma sensibio h2o =)

ben clinique kullanıyorum hem zorlu göz makyajı için hemde tüm yüz makyaj için cok ama com memnunum cok rahatlatıcı ve en kalıcı makyaj ürünlerini bile çıkarıyo

1.Chanel Precision Demaquillant Yeux
2.Bioderma sensibio h2o
3.Watsons makyaj temizleme pamukları

DİADERMİNE makyaj temizleme mendilleri tek kelimeyle harika !!! :KK66: Göz makyajımıda bununla çıkarıyorum kesinlikle başka bi ürün kullanmıyorum ardında olay ın yüz yıkama jeliyle yıkıyoum salatalık ve aloe vera özlü olan..:KK64:

Kalıcı göz makyajı temizlemek için Maybelline 2 fazlı. Daha pahalısı Loreal aldım rimelleri çıkarmadı daha ucuzu nivea aldım gözümü yaktı.

Maybelline diyorum.

oleyin makyaj temizleyecisini kullanıyorum. çok memnunun bazen rosens gülsuyu ile cildimi siliyorum. roc yüz temizleme jelini kullanıyorum. çok memnunum harika bi temizleme jeli.

ben loreal kulladım uzun süre cildim hassas ve karma.. alın ve burun bölgemdeki yapları temizlerken yanaklarımı kuruttu.. bugün diadermine aldım tüm serisini hemde 10 tane filan farklı ürünü var accayip memnun kaldım özellikle göz temizliyicisi yağ bırakmıyor ve hiç yakmıyor.. makyaj çıkarırken yağlı krem kullandım ama tüylenme yaptı oyüzden artık köpük,jel yani suyla makyaj çıkaran ürünler kullanıcam sizde tavsiye ederim kızlar. fiyatlarıda iyi ayrıca:KK68:

biodermanın sebium h2os muhteşem hem sıvı gibi kesinlikle yağlı kalmıyor kullandıktan sonra hem de waterproof makyajı bile çok güzel temizliyor. 500 mlsi de 45 tl civarında. herkese tavsiye!

Olay'in makyaj temizleme mendillerini kullaniyorum, memnunum.

Merhabalar,
Ben de Diadermine 3'ü Bir Arada Makyaj Temizleyici Su kullanıyorum. Cildim yağlı ve çok memnun kaldım. Bitmeden ikincisini aldım bile :81:

ben sadece göz makyajı yapıyorum ve göz çevrem de dahil olmak üzere gözlerim çok hassas. şişip kızarıyor, kuruyor sürekli. o yüzden paraya kıyıp clinique iki fazlı göz makyajı temizleyicisi aldım ama gerçekten de çok memnunum

Bende $AVON-GOZ-MAKYAJI-TEMIZLEYICI-SUPER-FIYAT__30326769_0.jpg bunu kullanıyorum ama çok yağlı yapıyoo :95:

biodermanın sensibio h2o sunu kullanıyorum,çokta memnunum..
yağlı bir dokusu olmamasını seviyorum,müthiş rahatlıyor yüzüm temizlendikten sonra

X