Kullandığınız Makyaj Temizleme Ürünleri

yüzüm için diaderminenin dermo detox 3 ü 1 arada makyaj temızleyıcı suyunu kullanıorm memnunum ..gozlerım ıcın deee avonun goz temızleme sütünü almıstımmm gercekten ii ckarıorr ama gozlerımı yakıorrr esekkkk ürünn =))

lorealin şu çalkalananlar vary aonlardan kullanıyorum.yağlı gbi bi yapısı var.çok memnunum.genelde makyaj temizleyiciler gözümü yaktığı halde bu hiç yakmadı.

Bebak acı badem sütü favorim...göz de dahil bütün makyajımı rahatlıkla temizleyebiliyorum hem bakım da yapmış oluyorum tabii gözlere kaçırmamak için dikkatli olmak gerekiyo...
daha önce loreal ve avon ürünleri kullanıyodum ama çok gözlerimi yaktıkları için vazgeçtim...

bebak ım bittiğinde kaliteli bir ıslak mendille de temizlediğim oluyo

Niveanın göz ve dudak makyajı temizleyicisiyle temizliyorum. Ardından yüzümü yine niveanın makyaj temizleme mendiliyle temizliyorum.

bende göz için h2o sebium kullanıyorum, göz için çok memnunum fakat fondötenimi yeterince temizlemiyor. cildim karma (fakat t bölgesi oldukça yağlı, diğer bölgeler kuru), bana tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? özellikle la roche posay tavsiye edebilecek varsa çok sevinirim.

$01397780901.jpg
lancome bi fasil :KK9:

bim de indirimdeydi 6 5 tl ye garnier göz makyajı temizleyici aldım cokkk güzel temizleme sütü de vardı aynı fiyata ondanda alıcam...

Ben göz makyajı için Yves Rocher'in temizleyicisini kullanıyorum. Ayrıca Diadermin'in çift fazlı göz makyajı temizleyicisini.
Yüzüm içinse tabi ki bebk acıbadem sütü ve ardından rosense gül suyu:)

golden rose temizleme mendili
garnier temizleme sütü

bebak acıbadem sütü aldım kullanmadım henüz

Göz makyajı temizleyicisi olarak Diadermine vazgeçemediğim bir ürün. Çıkarıcılığı çok iyi, allerji de yapmıyor. Ben pahalı ürünleri de denedim, kontakt lens de kullandığım için özellikle hipoallerjenik olmasına dikkat ediyorum. Diadermine hem fiyat olarak hem kalite olarak süper bir ürün, tavsiye ederim. Süpermarketlerin kozmetik reyonlarında bile rahatlıkla bulabilirsiniz.

kızlar ben yüzümü bıttım sabunuyla yada kayısı sabunuyla yıkıyorum .sivilcelerimi yok etti diyebilir ve makyajı iyi çıkarıyor.ardından sulandırılmış elma sirkesii tonik olarak kullanıyorum ve gül suyuyla siliyorum rosensenin.sonrada bagzen nar çekirdegi yagııyla bagzende jojoba yagı ve çilek yagını karıştırıp pamuga döküp yüzümü siliyorum göz cevremede çok az kuş üzümü yagı sürüyorum(bunu miranda kerr den duymuştum diger yaglarıda ebru şallıdan)sonra masaj yaparak yediriyorum.inşallah iyi bi yöntemdir. sizcee sakıncası olabilirmi ?

X