Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kullanılan bitki yağları tüylenme yapar mı?

elmasekeri35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2010
264
0
arkadaşlar iyi güzel uğraşıyoruzda benim göğüslerimde çok tüylenme oldu birden bire:18: ne yapacağımı şaşırdım. sürdüğümüz yağlardan yada içtiğimiz bitkilerden kaynaklanıyor. ben ısırgan ve hayıt tohumu çayı içtim. her akşam küç yedim. çemen otu yağı ve mersin yağıylada masaj yatım 1 ay gibi bi süreçte tüylenme oluştu. geçici bişeymi geri dökülürmü bilmiyorum. sizde böyle bişeyle karşılaştınız mı? yada hangisi yapmıştır? lütfen yardımmmm

hormonlarına bağlı ama büyük ihtimalle yapar :KK34:yani hemde çörek otu yağı kullanıyorum yazmışsın sen biyere yanlış okumadıysam hele o muhakkak yapar çünkü o saç çıkarmada kullanılıyor:nazar:

off =( çilek yağı aldım mersin yağıyla karıştırsam ? onu kullansam. masajsız olmuyor valla. oluyo ama daha hızlı sonuç alınıyor

Gogus buyutme esnasinda bitki yaglar ile masaj yapiltiktan bir ay gibi surecte sonra tuylenmeye soyle cevap veriyorum: Yaglar ile masaj yaptigimizda sadece gogus hucrelerini faaliyet veya fonksiyon halinde getirmiyoruz ama bircok hucreyi aktif haline sokuyoruz. mesela kil folikullerini, yag bezlerini, cild hucrelerini gibi hucreler cogalmaya basliyor nasilki gogus hucrelerimizi cogaltmaya calistigimiz gibi.
Tukketigimiz gidalara gelince yani hind cagi yada ada cagi, vs vs, vede tukettigimiz miktar fazla ise, tuylerin daha hizli buyumesi gayet normaldir.bu vucudumuz dogal mekanizmasi ve metabolizmasidir. Tuylenmeyi engeleyecek ne vardir bilemem ama belki gogus buyutme almak istediginiz sonuçtan itibaren masajlari sonlandirmak bir cozum olabilirdir. Ztn omur boyu gogus buyutecek dgliz deglmi?

hormonlarına bağlı ama büyük ihtimalle yapar :KK34:yani hemde çörek otu yağı kullanıyorum yazmışsın sen biyere yanlış okumadıysam hele o muhakkak yapar çünkü o saç çıkarmada kullanılıyor:nazar:

yagdan cok kremler yapıyo canım kıllanmayı malesef:KK5:

Bende bir ara mango kremini denemiştim yagını degil ama.İyi bi sonuc veriyordu ama tüylenme yapınca bıraktım canım bence çaylardan degilde daha cok yaglardan falan oluyor.Sen o kadar sey denemisin sonuc almıs mıydın peki ?

bugün çörek otu yağıalmayı düşünüyodum ben de bunu okuyunca çok kararsız kaldım:44:
tüylenme yapıyosa gerçekten çok kötü..
oofff ama napıcazz:26::26::26:

Kullanilan butun makyaj malzemelerinin icinde en zararli ve gozenek tikayici yaglar oldugu halde hangi fondoten ya da bb krem sonrasi yuzunuzden tüyler fışkırdı? Dogal olan yaglarin hicbiri yuzu kıllandirmaz bu genetikle alakali bi konu

X