Kumar oynayan koca

belo

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2022
20
-3
23
3 yıllık evliyim bı kızım var eşimle 4 senedir tanişiyoruz çok güzel bir aşk yaşadik evlendik hayatımızda hiç böyle şeyler yoktu tanidiğimda böyle şeyler yaptiğini bilmiyordum herşeyi kendimiz yaptık evlendik eşimin eskiden oynadiği kumarlar yüzünden 200 bin TL borcu çıktı onuda benim biriktirdiklerim çalıştıklarımla kapatim çok zor durumdaydı çünkü zor zamanlar yaşadık hamileydim sevinemedim bile mutlu bir hamilelik geçiremedim hergun ağliyordik ama eşim 3 ay geçmeden sağdan soldan alıp 250 bin tl yine borç yapmış hemde kumara siz bu durumda olsaydiniz napardiniz bütün altınların gitti param pulum gitti bankalarındaki hesaplarimda hep çekmiş hep siz olsaydınız napardiniz eşinizi sevdiğinize rağmen böyle haksizliği kabul edermiydiniz

Bunun sevgiyle pek bir alakası yok. Biraz ara verin bağımlılığı için tedavi olmasını talep edin. Anladığım kadarıyla meslek sahibisiniz.Baktınız düzelmiyor alınacak karar belli.Kendinizi de bu arada sömürtmeyin birikiminiz kendinize kalsın.

Sevgi bir yere kadar. Böyle bir ortamda çocuk büyütmek istemezdim. Tedavi olması lazım eşinizin. Biraz uzak kalın bağımlılığından kurtulursa decam edin, yok devam ederse bu işin arkası kesilmez malesef

Bunun sevgiyle pek bir alakası yok. Biraz ara verin bağımlılığı için tedavi olmasını talep edin. Anladığım kadarıyla meslek sahibisiniz.Baktınız düzelmiyor alınacak karar belli.Kendinizi de bu arada sömürtmeyin birikiminiz kendinize kalsın.
Tedavi olmuyor oynamadiğini söylüyor beni çok seviyor ama böyle yapiyor

3 yıllık evliyim bı kızım var eşimle 4 senedir tanişiyoruz çok güzel bir aşk yaşadik evlendik hayatımızda hiç böyle şeyler yoktu tanidiğimda böyle şeyler yaptiğini bilmiyordum herşeyi kendimiz yaptık evlendik eşimin eskiden oynadiği kumarlar yüzünden 200 bin TL borcu çıktı onuda benim biriktirdiklerim çalıştıklarımla kapatim çok zor durumdaydı çünkü zor zamanlar yaşadık hamileydim sevinemedim bile mutlu bir hamilelik geçiremedim hergun ağliyordik ama eşim 3 ay geçmeden sağdan soldan alıp 250 bin tl yine borç yapmış hemde kumara siz bu durumda olsaydiniz napardiniz bütün altınların gitti param pulum gitti bankalarındaki hesaplarimda hep çekmiş hep siz olsaydınız napardiniz eşinizi sevdiğinize rağmen böyle haksizliği kabul edermiydiniz
Siz ne yaparsınız ne yapacaksınız asıl önemli olan bu.
Kumarı bir bataklık gibi düşünün, bu bataklığa saplanan kendi istemedikçe kurtulamaz yetmezmiş gibi sevdiklerini de bataklığa mahkum eder.

200+250 bin cok guzel bir ev pesinati olurdu yahut orta halli bir ikinci el araba alabilirdiniz. 450bin hiç olmus, bende sevgi mevgi kalmazdi herhalde. Tedaviye yanasiyor mu?
Tedavi olmuyor öyle biseye kalkışmadi ama oynamadiğini söylüyor pişman olduğunu bana bir gün küfür bile etmedi hep sevgi verdi aramızda büyür sorunlar yok maddiyat disinda

Siz ne yaparsınız ne yapacaksınız asıl önemli olan bu.
Kumarı bir bataklık gibi düşünün, bu bataklığa saplanan kendi istemedikçe kurtulamaz yetmezmiş gibi sevdiklerini de bataklığa mahkum e

Asla değişmez, kumar bağımlılık bir hastalık gb düşünün tedavi olmazsa, bir fırsatını bulduğunda gene yapacak. İşin kötü tarafı bu sefer bedelini çocuğunuzda ödeyecek, şimdi birşeylerin farkında değil ama ileride bu durum onada normal gelebilir, hep bir borç ödeme, evde huzursuzluk, ister istemez bu aile hayatınıza yansıyacak. Sizin alacağınız karar çocuğunuzun gelecekteki kişiliğinide etkileyecek, çok iyi düşünüp karar verin,bir kere sıfırdan başlayıp çocuğunuzla beraber ilerlemek var birde belirsiz bir süreçte diken üstünde bekleyip yapıp yapmıcak diye takipte kalıp, tekrar tekrar sıfırdan başlayıp hiç uğruna borç ödemek var

Asla değişmez, kumar bağımlılık bir hastalık gb düşünün tedavi olmazsa, bir fırsatını bulduğunda gene yapacak. İşin kötü tarafı bu sefer bedelini çocuğunuzda ödeyecek, şimdi birşeylerin farkında değil ama ileride bu durum onada normal gelebilir, hep bir borç ödeme, evde huzursuzluk, ister istemez bu aile hayatınıza yansıyacak. Sizin alacağınız karar çocuğunuzun gelecekteki kişiliğinide etkileyecek, çok iyi düşünüp karar verin,bir kere sıfırdan başlayıp çocuğunuzla beraber ilerlemek var birde belirsiz bir süreçte diken üstünde bekleyip yapıp yapmıcak diye takipte kalıp, tekrar tekrar sıfırdan başlayıp hiç uğruna borç ödemek var
Ya ona olan sevgin 4 yıllık bir aşk ya unutamassam ne yapicağimi bilmiyorum ama guvenemiyorumda

Nasıl ara vericemki ailem birdaha bunu yaptiğini öğrenirse beni silerler nereye gidiyim 6 aylık bebeğimle birtaraftanda seviyorum birtaraftanda güvenemiyorum ya cocuğumun babasız büyümesi bütün bunlar aklıma takıldı gitti

Direk boşanın hemde en erken zamanda, bekleyip düzelteceğiniz bir durum değil bu.
Bu illet öyle birşey ki asla vazgeçemez.
Parası bitince vazgeçtim der fln ama parası olunca yada biryerden bulunca yapacağı ilk şey kumar oynamak olacaktır.
Buna %99.9 garanti veriyorum.

X