Kumar oynayan koca

Babama o kadar üzülüyorum ki. Ben küçük bir kısmını blyorum . Büyük mebla yi benden gizlice halletmisler. Ah bilseydim babamı üzer miydim. Herseyi ben ustlenirdim. Ama babami kahirda birakmazDm
Hala borcu var mı?Kumar oynuyor mu?Haberiniz var mı?

Hala borcu var mı?Kumar oynuyor mu?Haberiniz var mı?
Yaptım bir esneklik diyor. İnanamaz sanırım. Borcu var ama babam kredide sigorta yaptırmış. 43 bine düştü borç.

İşin tuhaf kısmı şu, babam abimin doğum gününde vefat etti. Hep beni hatırla, unutma der gbi

3 yıllık evliyim bı kızım var eşimle 4 senedir tanişiyoruz çok güzel bir aşk yaşadik evlendik hayatımızda hiç böyle şeyler yoktu tanidiğimda böyle şeyler yaptiğini bilmiyordum herşeyi kendimiz yaptık evlendik eşimin eskiden oynadiği kumarlar yüzünden 200 bin TL borcu çıktı onuda benim biriktirdiklerim çalıştıklarımla kapatim çok zor durumdaydı çünkü zor zamanlar yaşadık hamileydim sevinemedim bile mutlu bir hamilelik geçiremedim hergun ağliyordik ama eşim 3 ay geçmeden sağdan soldan alıp 250 bin tl yine borç yapmış hemde kumara siz bu durumda olsaydiniz napardiniz bütün altınların gitti param pulum gitti bankalarındaki hesaplarimda hep çekmiş hep siz olsaydınız napardiniz eşinizi sevdiğinize rağmen böyle haksizliği kabul edermiydiniz
Kesinlikle bırakmıyorlar basimdan geçeni anlatayım kumar vs bağımlıliklara sürekli karşı olan biriydim hala öyleyim ancak bu kumar illeti benim de evliligimin içine etmek üzere malesef bırakmıyorlar ne denediysem olmadi naptiysam basaramadim simdi pes etmiş durumdayım bende evlenelim 1 sene oldu kumar oynamak için birlikte çalışırken gizli gizli para yatırıyordu ve oynuyordu krizler geçirdim bağırdım çağırdım anlamadı anlamak işlerine gelmiyor zaten beni sevdiğine falan inanmiyorum kumar bağımlılığı olan bi insanin bu saatten sonra bana da fayda si olacağını sanmıyorum sürekli kumar oynamak için yalan soyledi geçen ay yildobumumuzdu goya bana yüzük alicakti çok yüksek maaliyet gini yüzüğü gosterdi 1 ay oyaladi kandirdi kumar için defalarca kredi cekmis birde bunların borcunu oduyormus geçen ay Kuran-ı Kerim'e el basti yeminler dtti oynamicam dedi bu ay bütün maaşını kumara yatırmış bana yuz7k alamadı evlenirken ben aldım aldığım yüzüğü bile satmis ve intihar etmis bi ay sonra yine oynar her şey yalan bir tek gerçekleri var o da kumar oynamak hayatları kumar üzerine kurulu simdi dava acicam ve en yakn zamanda kurtulucam he bide genelde bu tarz insanların ailesi biliyor böyle bağımlılıkları olduğunu ama siz evlenirken anlayamiyosunuz neyin ne olduğunu ben bunu yaşamış biri olarak sizi en iyi anlayan kişiyim kendi kafamda bir kere dahami şans versem evlendik o kadar belki değişir desemxe tedavi olmayı bile erteleyen bi insanın bana hiç bir faydası olmaz biz evlenmemize rağmen benim ailemin yanında yaşıyoruz bana faydadan çok zararı dokundu simdi tek bir şans dahi vermek istemiyorum kendi çöplüğünde bogulmasini dilerim

X