Kumar oynayan koca

Konu sahibi gitmiş galiba.
Adam.kumarbaz 450 bin batırmış, siz ödeyeceksiniz.Tabi ki boşanmaz sizden.Uzgunum ama sırtını size yaşlamis nasilsa siz varsınız devam eder oynamaya.
Bazen yaninizdakinin ne mal olduğunu kabul edip geride birakmak gerekir.Cocugunuza yazik etmeyin.Maddi olarak onun hayatina birikim yapın.
Burda 25-30 yillik evliliklerini bitiren kadinlar var.4 yıl diye diye kendinize yazik etmeyin.Zararin.neresinden dönersen kardir.
Bir tanıdığımin yakını gençliğinde, babasindan kalan mirasi istanbul da kumarhaneler açıkken, bir gecede kumarda kaybetmiş. Şimdi emekli maaşıyla aynen devam.Hala zengin olup kaybettiklerini kurtaracak hayaliyle yaşıyor.Kumarbazar akıllanmayor yani

Tedavi olmuyor öyle biseye kalkışmadi ama oynamadiğini söylüyor pişman olduğunu bana bir gün küfür bile etmedi hep sevgi verdi aramızda büyür sorunlar yok maddiyat disinda
Adam neden kufur etsın size.Bütün bencilliklerine katlanıyorsunuz ve onun gelır kapısısınız.Hayatınız sefalet ıcınde geçecek ve buna gonullusunuz..Çocugunuza yazık

Şu an aynı sorunu bende yaşıyorum 1 sene önce itiraf etti bağımlıyım dedi evden altın Çaldı bilezik şans verdim tedavi olacağım dedi gitti sözde oynamıyordu. Kredisi var annesi ödüyor kendi de ayrı ödüyor. 2-3 ay öncede 40bin kredi çekmiş nerede 40bin yok hiç oldu oynamış sanal kumar. Kovdum gece. İnsan o kadar büyük hayal kırıklığına uğruyor ki! Çok zor 3 yaşında oğlum var.

Not: yeni üyelik ama eskiden beri biliyorum bu siteyi uzun süre girmedim şifrelerimi unuttum her yeni üyeyi yalancı sanmayın diye yazıyorum

Etmezdim cunku bu artik yalnizca benim kararim olamaz.
Karninizdaki bebege zorluk yasatmis utanmamis simdi cocugunun hakkini yine kumara yatirmis. Kac kez daha affedilir destek olunur boyle bir adama. Ben etmezdim.

Bunun sevgiyle pek bir alakası yok. Biraz ara verin bağımlılığı için tedavi olmasını talep edin. Anladığım kadarıyla meslek sahibisiniz.Baktınız düzelmiyor alınacak karar belli.Kendinizi de bu arada sömürtmeyin birikiminiz kendinize kalsın.

Var mı tedavi olup düzelen? Bizde aynı sorunları yaşıyoruz evden kovdum annesinde şu an eşim. Tedavi olunca düzeliyorlar mı hiç inanmıyorum ama. Ne yapacağımızı bilemedik

Var mı tedavi olup düzelen? Bizde aynı sorunları yaşıyoruz evden kovdum annesinde şu an eşim. Tedavi olunca düzeliyorlar mı hiç inanmıyorum ama. Ne yapacağımızı bilemedik
Son bir şana gibi düşünün.İrade sahibiyse ve sizi seviyorsan düzelmek isterse düzelir.Sizin de aklınızda soru işareti olmaz.

Ya ne sevgisi Allah aşkına. Sevgi insanı yormaz mutlu eder. Eee hani mutluluk?
Seni de geçiyorum kızını bileğiyle düşünmemiş. Ölüp gitse çocuğa borcu kalacak başka neyi kalacak?
Eşin bağımlı ve yalancı. Hem de hemen belli etmiş kendini. Ya boşanacaksın ya katlanacaksın ya da tedavi olacak ki bu da zorlu bir yol.

Direk boşanın hemde en erken zamanda, bekleyip düzelteceğiniz bir durum değil bu.
Bu illet öyle birşey ki asla vazgeçemez.
Parası bitince vazgeçtim der fln ama parası olunca yada biryerden bulunca yapacağı ilk şey kumar oynamak olacaktır.
Buna %99.9 garanti veriyorum.
Doğru 7 sene böyle oldu ...

2 kere yaşanmiş bir olay bidaha kaldirirmiyim bilmiyorum ve onu seviyorum ve bebeğimin babasız büyümesi giden 4 yıl karşılıklı aşk tek kusurun bu olması bilmiyorum hayat neyi gosterir
Bacım degismez İnanki yaşadım gördüm zor ikna oldum degismecegine 8 senem gtti boşa cocukda yok sevgi vr die sustuk olmuyo oda sevse olmuyo

Bu kumarbaz eş için niye bu kadar diretiyorsunuz?Hiç düzeleni yok.Ömür boyu çekilir mi?Beni seviyor diyorsunuz da o kumarı seviyor sadece.Her fırsatta da oynayacak.4 yılda bu hale geldiyseniz 20 yıl sonra sürünürsünüz bu kocayla.Üstelik kumara para bulmak için daha illegal işlere bulaşabilir.Bu bir tür hastalık.Ettikleri yeminler de yalan.Felakete sizi de sürüklemesine izin vermeyin.

3 yıllık evliyim bı kızım var eşimle 4 senedir tanişiyoruz çok güzel bir aşk yaşadik evlendik hayatımızda hiç böyle şeyler yoktu tanidiğimda böyle şeyler yaptiğini bilmiyordum herşeyi kendimiz yaptık evlendik eşimin eskiden oynadiği kumarlar yüzünden 200 bin TL borcu çıktı onuda benim biriktirdiklerim çalıştıklarımla kapatim çok zor durumdaydı çünkü zor zamanlar yaşadık hamileydim sevinemedim bile mutlu bir hamilelik geçiremedim hergun ağliyordik ama eşim 3 ay geçmeden sağdan soldan alıp 250 bin tl yine borç yapmış hemde kumara siz bu durumda olsaydiniz napardiniz bütün altınların gitti param pulum gitti bankalarındaki hesaplarimda hep çekmiş hep siz olsaydınız napardiniz eşinizi sevdiğinize rağmen böyle haksizliği kabul edermiydiniz
Abim den örnek vereyim sana
.37 yasinda 11 senelik evli. Kumar oynadı kaç kez. arkasını hep babamla biz topladık eşi duymadan. 300. Bin civarı ödeme yaptık.babam onun yüzünden borcu için kaç defa kredi cekti..esi duymasın, evliliği Bozulmasın diye. Sonra ne mi oldu? Babam stres , sigara derken abimin stresine beyin kanamasi gecridi
.1 ay önce babamı kaybettim. Abimi öldürmek istiyorum bu hataları için
Ama nafile. Babam geri gelmeyecek. Olan biricik babama ve anneme oldu
Canım gitti.
Demen o ki, arkasını topladıkc a ucu ölüme kadar gidiyor gördüğün gbi. YPma. Önlemini al.
Keşke arkasını toplamasaydik da Babam yanımda olsaydi

Abim den örnek vereyim sana
.37 yasinda 11 senelik evli. Kumar oynadı kaç kez. arkasını hep babamla biz topladık eşi duymadan. 300. Bin civarı ödeme yaptık.babam onun yüzünden borcu için kaç defa kredi cekti..esi duymasın, evliliği Bozulmasın diye. Sonra ne mi oldu? Babam stres , sigara derken abimin stresine beyin kanamasi gecridi
.1 ay önce babamı kaybettim. Abimi öldürmek istiyorum bu hataları için
Ama nafile. Babam geri gelmeyecek. Olan biricik babama ve anneme oldu
Canım gitti.
Demen o ki, arkasını topladıkc a ucu ölüme kadar gidiyor gördüğün gbi. YPma. Önlemini al.
Keşke arkasını toplamasaydik da Babam yanımda olsayd
Başınız sağolsun.
Acaba abinizin eşinin haberi oldu mu?Haberi yoksa nasıl saklayabiliyor?

Abimin dalavereleri. Kılıbık, sus köpeği kendisi.
O kadR kınliyım ki kendisine. Bisey sorarım mesajla ona yengene sor der. Dün şuraya gittiğimizi yengene söyleme der.

Abimin dalavereleri. Kılıbık, sus köpeği kendisi.
O kadR kınliyım ki kendisine. Bisey sorarım mesajla ona yengene sor der. Dün şuraya gittiğimizi yengene söyleme der.
Siz karışmayın bence.Zaten babanızın da isteği buymuş.Herşeyi yapmış gelin öğrenmesin diye.Ayrılırlarsa abiniz inşallah annenizin başına bela olmaz.

Siz karışmayın bence.Zaten babanızın da isteği buymuş.Herşeyi yapmış gelin öğrenmesin diye.Ayrılırlarsa abiniz inşallah annenizin başına bela olmaz.
Yooo. Annemi yanıma alacağım. Ömrümün sonuna kadar benimle. Herkesin imtihani faklı ya.
3 kuruşluk insan nasil olur da 300000 lik kumar oynar. Mantik nasıl devre dışı kalır anlayamiyorum

Yooo. Annemi yanıma alacağım. Ömrümün sonuna kadar benimle. Herkesin imtihani faklı ya.
3 kuruşluk insan nasil olur da 300000 lik kumar oynar. Mantik nasıl devre dışı kalır anlayamiyorum
Hep arkasını toplayan babanıza güvenmiştir.Keşke bu kadar yapmasaydı babanız.

Hep arkasını toplayan babanıza güvenmiştir.Keşke bu kadar yapmasaydı babanız.
Babama o kadar üzülüyorum ki. Ben küçük bir kısmını blyorum . Büyük mebla yi benden gizlice halletmisler. Ah bilseydim babamı üzer miydim. Herseyi ben ustlenirdim. Ama babami kahirda birakmazDm

X