Kumar oynayan koca

2 kere yaşanmiş bir olay bidaha kaldirirmiyim bilmiyorum ve onu seviyorum ve bebeğimin babasız büyümesi giden 4 yıl karşılıklı aşk tek kusurun bu olması bilmiyorum hayat neyi gosterir
Yani tek kusur diye dediğiniz şeyi millet içkim yok kumarım yok diye övünerek söylüyor ama.. hayat sizin karar sizin. Zaten bunca şeye rağmen hala seviyorum diyorsanız bırakmazsınız siz bu adamı

Kumar oynayan insanların ortak özellikleri zaten yalan söylemek. Ömür boyu oynamadım diyip yalan söyleyecek. Üstelik tedavide ise yaramıyor. Ben ne ailemde ne cevremde tedaviye cevap vereni görmedim. Bir arkadasım zaten 4 ay önce kendini asıp intihar etti.

Siz cıkmıs hala seviyorum diyosunuz.

Yani tek kusur diye dediğiniz şeyi millet içkim yok kumarım yok diye övünerek söylüyor ama.. hayat sizin karar sizin. Zaten bunca şeye rağmen hala seviyorum diyorsanız bırakmazsınız siz bu adam
Yani tek kusur diye dediğiniz şeyi millet içkim yok kumarım yok diye övünerek söylüyor ama.. hayat sizin karar sizin. Zaten bunca şeye rağmen hala seviyorum diyorsanız bırakmazsınız siz bu adamı
Haklısın ama düşünüyorum sadece kendimi hazır hissetmiyorum ama düşünüyorm

5 bin değil 10 bin değil 450 bin diyorsunuz büyük konuşmayayım ama ben böyle bir adamı sevmezdim çocuğumun rızkını kumara yatıran adamı sevmem benim emegimi heba eden adamı sevmem çünkü oda beni evladını sevmiyordur ki bu kadar buyuk paraları bizim rizkimizi kumara yatirdigina göre ha demişsiniz ki bi gün bile beni kırmadı kötü söz söylemedi söylemez çünkü siz laf etmeyin kızmayın affedin diye numara yapıyor başka bir açıklaması yok

Kumar oynayan insanların ortak özellikleri zaten yalan söylemek. Ömür boyu oynamadım diyip yalan söyleyecek. Üstelik tedavide ise yaramıyor. Ben ne ailemde ne cevremde tedaviye cevap vereni görmedim. Bir arkadasım zaten 4 ay önce kendini asıp intihar etti.

Kendinie öyle birşey yapmaya çalıştı yalan soyliyemicem

Kendinie öyle birşey yapmaya çalıştı yalan soyliyemicem ama sırf buyuzden
5 bin değil 10 bin değil 450 bin diyorsunuz büyük konuşmayayım ama ben böyle bir adamı sevmezdim çocuğumun rızkını kumara yatıran adamı sevmem benim emegimi heba eden adamı sevmem çünkü oda beni evladını sevmiyordur ki bu kadar buyuk paraları bizim rizkimizi kumara yatirdigina göre ha demişsiniz ki bi gün bile beni kırmadı kötü söz söylemedi söylemez çünkü siz laf etmeyin kızmayın affedin diye numara yapıyor başka bir açıklaması yok
Önceden tanıştığımız yıllarda yapmadiğini evlenince önceki borçlar yüzünden bana olan borcunu ödemeye çalışarak kaybettiğini söylüyor ve sürekli yeminler ediyor beni sevdiğine dahil nefsine hakim olamadm diyor

Kendinie öyle birşey yapmaya çalıştı yalan soyliyemicem ama sırf buyuzden

Önceden tanıştığımız yıllarda yapmadiğini evlenince önceki borçlar yüzünden bana olan borcunu ödemeye çalışarak kaybettiğini söylüyor ve sürekli yeminler ediyor beni sevdiğine dahil nefsine hakim olamadm diyor
Valla tanıdığım bütün kumar oynayanların bahanesi hep aynı en yakın arkadaşımın eşi de 11 yıldır evliler sürekli borsa bitcoin iddia oynuyor her seferinde pişman oluyor yeminler ediyor eziliyor buzuluyor eşinin karşısında sonuç borçlar bir şekilde ödeniyor bir bakıyor ki yine oynamış tedavi diyorlar ama ben böylelerini tedavinin de iyi edeceğini düşünmüyorum

Siz çalışıyor musunuz?
O kadar borç nasıl ödenecek?
Kaç yıllık emeğiniz gitti?
Ben bunu düşündükçe cildirirdim.
Çünkü şuan para kazanmak zor .
Bu adama nasıl güveneceksiniz?
Zor bir durum.

Ben paraya değer vermeyen bulunca harcayan olmayınca kalan bir tarzim var.
Buna rağmen boyle haybeye giden paraya çok üzülürdüm.
Benim arkadaşımın eşi de yaptı bunu.
Sonra adam duzeldi diye devam etti 3 çocuk yapti.
Kartları vs kadının elindeymis.
Adama harçlık veriyormuş sadece.
Onlar böyle devam ediyorlar.

Çalişmiyorum kendisi neyaparsa yapsin artık

Ben paraya değer vermeyen bulunca harcayan olmayınca kalan bir tarzim var.
Buna rağmen boyle haybeye giden paraya çok üzülürdüm.
Benim arkadaşımın eşi de yaptı bunu.
Sonra adam duzeldi diye devam etti 3 çocuk yapti.
Kartları vs kadının elindeymis.
Adama harçlık veriyormuş sadece.
Onlar böyle devam ediyorlar.
Bunu yapcak biri değil vermez kartını falan işine karisipmasindan hiç hoslanmaz

Bunu yapcak biri değil vermez kartını falan işine karisipmasindan hiç hoslanmaz
Hem suçlu hem güçlü.
Para vs vermeyin.
Bir daha çocuk yapmayin.
Çünkü evliliginiz tehdit altinda.
Sonra duruma göre bakarsiniz.
O kadar borç nasıl ödendi?

Cocugunuzun babasiz buyumesinden bahsetmissiniz de pardon ortada baba var da ben mi goremiyorum!
Ask falan degil sizin hissettiginiz duygu, insan bir kere hata yapar, ayni hata 2 kere yapilmaz. Onun adı hata degil aliskanliga dönüşür.
Silkeleyin kendinizi, millet 450 000 tl pesinat verip ev aliyor, siz iki kurus etmeyen adamin arkasini toplamissiniz.

Kizim 5 yasinda. Ona ne yatirim yapabiliriz bunun derdindeyim, eğitiminden tutun gelecek de ihtiyaci olan paraya kadar dusunuyorum

450 bin yaa yanlis mi okudum halaa bu adamin degisebilecegine inandirmaniz.

El kadR bebege yazik degil mii, ahh

X