Kumar problemim ve intihar düşüncelerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailenin yerinde olsam karalisteye alinana kadar odeme yaptirmazdim böylece5 yil bankadan kredi karti kredi kullanamazdi
Ailede babasinin haberi yokki kimse solememis ortalik kariscak diye aralarinda gizliyolar ort baz ediyolar borclarini evi kirtardilar bakalim simdi ne yapcak devam ediyomus hala oynamaya

ya allahım ne tatlı ınsan :KK70:
bu dunya ıcın fazla masumsunuz hanımefendı
Teşekkür ederim ama gerçekten sadece kişinin mesajlarını okudum kötü birşey duymaktan görmekten girip bakamadım ama oda yalancı çıktı buradaki insanları kandırıp üzdüğü için inşallah başına bunlar gelmeden gitmesin hayattan

Konu gerçek değil .
ben kumar borcu oldugunu dusunuyorum
gercek olmayan kısmı aılem baskıcı paramı gasbedıyorlar sıddete ugruyorum ve doktorum kısmı
tum konularında borcum var demıs hatta ılk actıgı konular baska uyelıklerle actıgı konularda falan kartım dolu etrafıma da borclandım seklınde bunun ıcın cozum yolu tefecıyı bıle dusunmus
hatta bazı konularda aılesının destek gosterdıgını soylemıs dıger bılgıler degıskenlık gostermıs

ben kumar borcu oldugunu dusunuyorum
gercek olmayan kısmı aılem baskıcı paramı gasbedıyorlar sıddete ugruyorum ve doktorum kısmı
tum konularında borcum var demıs hatta ılk actıgı konular baska uyelıklerle actıgı konularda falan kartım dolu etrafıma da borclandım seklınde bunun ıcın cozum yolu tefecıyı bıle dusunmus
hatta bazı konularda aılesının destek gosterdıgını soylemıs dıger bılgıler degıskenlık gostermıs
İyi de sinir olduğum nokta şu güzel arkadaşım niye dümdüz yazmamış da , farklı farklı üyelikle konu açmış , tamam açtığı konularda benzerlik olabilir , belki deşifre olma korkusuyla da detaylı anlatmamış olabilir ama Kazen abi defalarca bana ulaşsın dedi yazdı buraya , niye aramamış , bak başka başka üyeliklerle de geldi , özelden numarasını verseydi Kazen abiye Kazen abi arardı onu .

İyi de sinir olduğum nokta şu güzel arkadaşım niye dümdüz yazmamış da , farklı farklı üyelikle konu açmış , tamam açtığı konularda benzerlik olabilir , belki deşifre olma korkusuyla da detaylı anlatmamış olabilir ama Kazen abi defalarca bana ulaşsın dedi yazdı buraya , niye aramamış , bak başka başka üyeliklerle de geldi , özelden numarasını verseydi Kazen abiye Kazen abi arardı onu .
bence erkek
burda kadınlar yardım eder bır yol bulur dıye konu actı
baska baska uyelıklerle de borcum var paraya ıhtıyacım var ana temalı konular actı kı bırıyle olmasa dıger hesapla mutlaka bırseyler bulunur dıye heralde
kumar borcu olan bır erkek
veya baska hesapları yakalandıgı ıcın mahcup olan yalancı ve bagımlı bır kadın
ıkısınde de arayacak yuzu olamaz :)

bence erkek
burda kadınlar yardım eder bır yol bulur dıye konu actı
baska baska uyelıklerle de borcum var paraya ıhtıyacım var ana temalı konular actı kı bırıyle olmasa dıger hesapla mutlaka bırseyler bulunur dıye heralde
kumar borcu olan bır erkek
veya baska hesapları yakalandıgı ıcın mahcup olan yalancı ve bagımlı bır kadın
ıkısınde de arayacak yuzu olamaz :)
Katılıyorum aynen ya erkek , ya da farklı hesaplardan açtığı konular su yüzüne çıktığı için mahcup olan bi kadın .
Valla ne olursa olsun bi arayıp özür dilemeliydi .
Eğer gerçekten kumar batağındaysa Allah ıslah etsin yolu yol değil .

Katılıyorum aynen ya erkek , ya da farklı hesaplardan açtığı konular su yüzüne çıktığı için mahcup olan bi kadın .
Valla ne olursa olsun bi arayıp özür dilemeliydi .
Eğer gerçekten kumar batağındaysa Allah ıslah etsin yolu yol değil .
bazen bazı uyeler oluyor su konuları acan bendım kandırdım sızı ozur dılerım dıye denk geldım oyle
belkı pısman olur gelır dıyecegım ama gelmesın ,( okuyorsan gelme konu sahıbı)
gercek konulara gercek dertlere dokunmak ıstıyoruz cunku

amin canım ınsallah allah ıslah eder

Bir de maddi yardımda bulunmayın dedim diye beğenmedim atanlar vardı...
Siz yapın evi barkı kumarbazların üstüne, müstehak 😏

Konu gerçek bile olsa, gerçekten arabası bile olsa ki asla inanmıyorum, maaş kartını alanlar arabayı mı alamayacak altından da, diyelim var onu satsa o parayla da kumar oynayacağına kalıbımı basarım. Kumarbazın lafına inanmayın arkadaşlar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X