Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar KÜR MACERAM! VAR MI BANA KATILMAK ISTEYEN. (Fotograflı)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Canim soguk sikma isitilmadan basinc uygulanarak elde edilen yag demektir isitilarak elde edilenlerin genelde vitaminlerinin yarisi kayboloyu soyle solim sana sarimsak yagi aldm normal sadece sarimsak yagi yaziyodu nerdeyse hic faydasini gormedim gittim baska aktardan soguk sikim yazan ve yuzde yuz dogal yazan biraz daha pahali olan yagi aldim bir cay kasigi bile etki ediyo onda bu kadar cok yag almak istemiyorum diyosan sadece corek otu ve sarimsak yagi al kullan bn bu ikiliyi on bes gun hergun kullanmistm iki yemek kasigi corek otuna bi cay kasigi sarimsak canm ama lutfen beslenmeni duzene sok en onemlisi bu sonra dstan bakim

Canim soguk sikma isitilmadan basinc uygulanarak elde edilen yag demektir isitilarak elde edilenlerin genelde vitaminlerinin yarisi kayboloyu soyle solim sana sarimsak yagi aldm normal sadece sarimsak yagi yaziyodu nerdeyse hic faydasini gormedim gittim baska aktardan soguk sikim yazan ve yuzde yuz dogal yazan biraz daha pahali olan yagi aldim bir cay kasigi bile etki ediyo onda bu kadar cok yag almak istemiyorum diyosan sadece corek otu ve sarimsak yagi al kullan bn bu ikiliyi on bes gun hergun kullanmistm iki yemek kasigi corek otuna bi cay kasigi sarimsak canm ama lutfen beslenmeni duzene sok en onemlisi bu sonra dstan bakim

Vücudunu tani vucudumuzun alkali bir dengesi var netten arastirirsan daha detayli bilgi edenirsin :) yilin brlli gunleri kendine icten detoks kurleri yap mevsim meyve sebzelerini tuket yogurt mutlaka ye market sampuanlarini at cope saclarinida dert etme stres yapma herseyin ilaci zaman bu dunya ya yasamaya geldik belki yarina yokuz tadini cikar

Vücudunu tani vucudumuzun alkali bir dengesi var netten arastirirsan daha detayli bilgi edenirsin :) yilin brlli gunleri kendine icten detoks kurleri yap mevsim meyve sebzelerini tuket yogurt mutlaka ye market sampuanlarini at cope saclarinida dert etme stres yapma herseyin ilaci zaman bu dunya ya yasamaya geldik belki yarina yokuz tadini cikar
Tavsiyelerine uyacagim ilgin icin cok tesekkur ederim

Kürün 3. Haftasindayim. Uc günde bir ayni sekilde devam ediyorum. Dökülmeye katkisi olmadi ne yazik ki.. bu haftayi bitirip; devam edip etmeyeceğim konusunda karar verecegim.

Selam bayanlar... 7 senedir saç dokulmem var.. doğumdan sonra çokça artti. Kan sayimi yaptirdim demir depom bosalmis. 2.5 aydir usanmadan kullaniyorum ama hic bir faydasi yok. Tabi yaninda da zinco ve a vitamini... küre başlıyorum arkadasimin tavsiyesiyle cok faydasını görmüş.. şimdi gelelim kurumuze;
5mg sarımsak yagi
5mg biberiye yagi
5mg çörekotu yagi
5mg zeytinyagi
5mg ısırgan yagi
5mg badem yagi
Evet yağları karistirip sac diplerimize uyguluyoruz. (Pamukla daha kolay oluyor) strecle sarip uyuyoruz.bunu gece uyguluyoruz sabaha kadar. Arkadasim calistigi icin aksam uygulayip 3 saat kadar kafasinda tutuyordu.Uyandigimizda zeytinyağlı sabunla yikiyoruz. Ve 3 litre suya kattigimiz 1 bardak üzüm sirkesiyle druluyoruz... Bunu ilk hafta her gece (heraksam) ikinci hafta iki gunde bir.ucuncu hafta uc günde bir.. vaadi 20.gunde sac dokulmesi duracak. 45. Gunden sonra yeni saclar cikacak.. ne yazikki biraz zahmetli fakat saglik için deger:KK54: hadi bana kolay gelsin..

Kürün 3. Haftasindayim. Uc günde bir ayni sekilde devam ediyorum. Dökülmeye katkisi olmadi ne yazik ki.. bu haftayi bitirip; devam edip etmeyeceğim konusunda karar verecegim.

** Kürün 1 ayi bitti dokulmem aynen devam hatta arttığını soyleyebilirim.. sunu anladim ki yagli saca yag bakimi yapmak olmuyor. Daha fazla dokuluyor hatta. Ustelik kullandigim sabun kepek yapti resmen omuzlarima kepek dusuyor :KK43: Duzenli yapmama ragmen bir sonuç alamadim. Sampuanima d.k.h kattim. Faydasini görürsem burdan yazarim.

*HERKESE BOL SAÇLI GÜNLER EFENIM...

canım saçların gayet güzel dökülmede hemen durmaz. dikkat etmen gereken yeni saçlar çıkıyor mu ona bak çıkıyorsa devam et

X