Kurban a ıki ay kaldı... 2 ayda 10 kılo vermek ısteyenler ...ben burdayım

zordegil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2013
1.497
316
Bu sanırım 4.topigim oldu.... ama hep yol aldım geçmişe bakıyorum da 10 kilo vermiş atmisim arkama. .. şimdi sıra geldi kalan 10 kiloyu döküp saçmaya. ... benim için bayramlar özel günler Zayıflamak için bi neden.. hedef koymak koyduğun zamana sonucunu almak mükemmel bir duygu...şimdi kurban Bayramına hedefim 60 kilo olmak... Bu topigi hiç ihmal etmicem. . Süreklilik getirecek arkadaşlarımı bekliyorum. . Birbirimize destekle şu 10 kiloyu verip derin bir Ohhh çekmek için. ..

bende varım tabikisi inş.canım arkandayımmm başarcaz ben kurbana 15 hedefleyim amaa ya

Merhaba katılayım mı ben de nasıl planlıyorsunuz benim de 10 kg vermem gerek

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aha da bi konuyu başından yakaladım ck mtlym ck .d bende katilmak istiyorum on kilo da güzel yeter yaa valla hadi hoopp diye verelim :KK70:

Orta şekerden hallice.

Ulytau sizin boy kilo iyi maşallah

Canm hergün yediklerimi zi ictiklerimi zi duygu düşünce hedef aklına ne geliorsa yazıcaz birbirimize destek olarak fikir alış veriş i ile kurbana eksi 10 gireceğiz inşallah

Canm hergün yazışarak ...birbirimizi motive ederek.. ben mesela çikolata aşığı biriyim. Ne yaptım yemin ettim Yemicem diye bitti gitti bu kadar basit ... Kendinizi tanıyın nelere Hayır diyemiyorsunuz neden alıyorsunuz onlara çözüm bulmaya çalışalım kızlar. .. .

Bugünü geciyorum herkes yarın kilosu nu yazsın hedef kilosu nu yazsın her pazartesi den pazartesi ye de bi yarışma yapalım aramızda bakalım kim ne kadar verio. .ne yapmış ..

Yarın diyetimizin ilk günü sayalim kızlar geçmişi bir sene sonrasını herseyi unutun sadece iki ay sonrasına odaklanın ve vereceğimiz 10 kiloya.. ve vereceğiniz e inanin. Sonra bana takılın sonra kim tutar biziiiii 😅

Yemeğe zaafım var o yüzdeN zor işte 😆😆😆😆😆

Canm bence sen kötü durmadigini biliyorsun umursamiyorsun yoksa 4 kilo yu iki haftada verirsin canm ..maşallah boyunda yerinde.. Hedefimiz aynı Ama kilolar imiz farklı :) bende 1.69 falan im bu sabah 69.300 ciktim

Canm hoşgeldin. .. hergün takipte kal bebeğim vericez sen hiiiiiiic merak etme 😉

Ilgilenmen bile motive etti çok sağol :)) bakalım nasil olacak, normalde irademe sahibim ama gece gec saatte yeme sorunum var benimde. . Babam gec gelirdi gec yerdik hep böyle gitti alışkanlık olan bisi yani. İnşallah vericez ama yaa :KK70:

Orta şekerden hallice.

Ilgilenmen bile motive etti çok sağol :)) bakalım nasil olacak, normalde irademe sahibim ama gece gec saatte yeme sorunum var benimde. . Babam gec gelirdi gec yerdik hep böyle gitti alışkanlı😉k olan bisi yani. İnşallah vericez ama yaa :KK70:

Orta şekerden hallice.

Vericez inşallah canm. Canın bişey istediğinde kalorisi düşük şeyler ye elinin altında olsun.. Mesela karpuz ye karnin acikinca findik at agzina 5 tane falan .. yarin guzel guzel konusuruz canm. Kafana koy gerisi basit .

Canm hergün yazışarak ...birbirimizi motive ederek.. ben mesela çikolata aşığı biriyim. Ne yaptım yemin ettim Yemicem diye bitti gitti bu kadar basit ... Kendinizi tanıyın nelere Hayır diyemiyorsunuz neden alıyorsunuz onlara çözüm bulmaya çalışalım kızlar. .. .

Bugünü geciyorum herkes yarın kilosu nu yazsın hedef kilosu nu yazsın her pazartesi den pazartesi ye de bi yarışma yapalım aramızda bakalım kim ne kadar verio. .ne yapmış ..

Yarın diyetimizin ilk günü sayalim kızlar geçmişi bir sene sonrasını herseyi unutun sadece iki ay sonrasına odaklanın ve vereceğimiz 10 kiloya.. ve vereceğiniz e inanin. Sonra bana takılın sonra kim tutar biziiiii 😅
İnşallah cnm iyi geçeler şimdilik rabbim yardımcımız olsun

Ne kadar güzel olur 10 kilo versem kaynımin düğünü var kurban sonrası benide aranıza alın kızlar birlikten kuvvet doğar :KK19: başlayalım hemen :KK48: boyum 1.58 kilom 75.8

Bende bu yarismalara katilmak isjiyordumda bu sayfadan ayrilmak istmiyrdum güwel olmus özaman liste de de en gir top ben olurum simdi :-)neysem 126.7ile ekle benide bakalim neler olcak

X