Kürksüz'ün Squat Günlüğü

Anamm:)bana bildirim gelmedi ya la,bir girip yazayim dedim baktim yazmisin sen coktan:-)
Cok gecmis olsun canim,yapariz sen bir iyileste benimde ihtiyacim var valla biraz hareketlenmeye:))
bugün spor yapıldı
sabahları biraz aç karnına istiyorum tam yağ yakımı

1 mil leslie
3 dk karın egzersizi yaptım
akşama devam ederim :spor:

bugün spor yapıldı
sabahları biraz aç karnına istiyorum tam yağ yakımı

1 mil leslie
3 dk karın egzersizi yaptım
akşama devam ederim :spor:
Ooo masallah ayaklanmissin:)
Dun aksam lahmacun yapmistim cocuklar cok istedi,bende bir yedim bir yedim hic sormaa:-)
Az once onlara isittim,yine yedim:olamaz:normalde bu kadar istahli degilimdir haa ama cok sevdigim yemekler olunca olcuyu kaciriyorum boyle:KK14:
Birazdan benim buyuk oglanla yuruyuse cikacaz ne kadar yuruyebilirsek artik bu sicakta:KK54:
Leslie yi bende yapiyordum bi aralar nasil guzel alismistim:KK51:tekrar basliyacam ama taktim kafaya ben:super:

Ooo masallah ayaklanmissin:)
Dun aksam lahmacun yapmistim cocuklar cok istedi,bende bir yedim bir yedim hic sormaa:-)
Az once onlara isittim,yine yedim:olamaz:normalde bu kadar istahli degilimdir haa ama cok sevdigim yemekler olunca olcuyu kaciriyorum boyle:KK14:
Birazdan benim buyuk oglanla yuruyuse cikacaz ne kadar yuruyebilirsek artik bu sicakta:KK54:
Leslie yi bende yapiyordum bi aralar nasil guzel alismistim:KK51:tekrar basliyacam ama taktim kafaya ben:super:
ee had inşallah dyeyim o zaman bekliyorum :)

Hadi bi daha baslayalimm
Aynen baslayalim:)
Ben carsamba squata basladim 20 ile simdilik bayadir yapmadim hamlanmisim:KK53: ardindan 1 saat yuruyusumu yaptim:)yaa ama unuttum buraya yazmayi :olamaz: Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin kizacak bana :KK48:
Dun de adet oldum afedersin cok karnim agriyor:KK51:bitene kadar katilamicam,sen de ufaktan basla insan gercekten cok hafifliyor:)

Aynen baslayalim:)
Ben carsamba squata basladim 20 ile simdilik bayadir yapmadim hamlanmisim:KK53: ardindan 1 saat yuruyusumu yaptim:)yaa ama unuttum buraya yazmayi :olamaz: Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin kizacak bana :KK48:
Dun de adet oldum afedersin cok karnim agriyor:KK51:bitene kadar katilamicam,sen de ufaktan basla insan gercekten cok hafifliyor:)
vay sessiz sessiz başladın he :KK53:
bir iki gün ben de yapamadım evde değildim. bugün plates ve karın bölgesel devam edicem :)

Yapalım vallaha suppper olur :halay:
Benimde bi squat topigim vardı oda gayet iyiydi ama ara verdim herkeste dagilmis

Uzun süre squat yaptım etkisini çok gördüm yeniden başlamak istiyodum bende :KK19:
bizi bir ramazan vurdu topik dağıldı, 2,5 ay çok iyi gitmiştik halbuki..
yapalım yapalım nolur 🤗😍

X