Gebeliğe Hazırlık Kurtaj olucam😭

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Neden hep kadınların hayatı zor

• Kadın olmak zor

OY: 26 89,7%
  • Kadın ruhu

OY: 5 17,2%

• Ankete Katılan
    29
Bebek de hiç görünmediyse bu boş gebelik
Yani sadece kese var bebek oluşmamış
Mantık olarak bebeğini kaybetmiyorsun bir nevi
Belki bu düşünce biraz teselli olmana yardım eder
Bebek de görünmedi kese de gölge yani onuda yok saydım şimdiye kadar gozukmesi lazimdi belki kalp atışını falan duysaydım ozamn daha kötü olurdum evet bu bana çok büyük teselli yani daha önce yasadigim kimyasal olarak düşünüyorum aklımda

Bebek de görünmedi kese de gölge yani onuda yok saydım şimdiye kadar gozukmesi lazimdi belki kalp atışını falan duysaydım ozamn daha kötü olurdum evet bu bana çok büyük teselli yani daha önce yasadigim kimyasal olarak düşünüyorum aklımda
Aynen öyle
Çoğu kadın bunu farkında olmadan yaşıyor
Biz biraz hassas ve çok dikkatliyiz sanırım
Özelden sonra durumunu yazabilirsen sevinirim

Dün bana küçük kese var dedi şimdide gölge var diyor nasıl doktor bu anlamdim kendi halinde düşer dedi kurtajlik durum yok dedi kafayı yicem kime inanacagima şaşırdım artik
Hala kanaman devam ediyor mu? Kese yok mu onu anlamadım

Çok az geliyor damla damla yoğun değil bugünkü doktor gölge var diyor bende anlamadım canım o yüzden çıldırmak üzereyim dün küçük kese var demisti aynı doktor
Sorsaydın cnm dün var demiştin diye, bu doktorlar niye böyle ya sormadan aciklama yapmiyolar.

Elimde olsa bilboard yapıp bastiracagim beta değerine bakmayın lütfen tek doktorla yeterli kalmayın
Ben ilk gittiğim doktoru dinleseydim kızım şu an olmayacaktı alacaktı kizimi lütfen bekleyin

X