Gebeliğe Hazırlık Kurtaj olucam😭

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Neden hep kadınların hayatı zor

• Kadın olmak zor

OY: 26 89,7%
  • Kadın ruhu

OY: 5 17,2%

• Ankete Katılan
    29
Kanaması olunca direk gitmesi gerekmez mi sonuçta hiç bir leke normal değil hamilelikte ya geç kalırsa o cenin sağlıklı değilse düşer zaten yatmak çözüm değil ama dinlenebilir çoğu zaman ilaçlar fayda eder doktora gitmesi gerek
Doktora gitmiş zaten
Hem de birçok doktora gitmiş
Kanaman olunca yat aşşa doktora gitme mi dedim ben

Kanaması olunca direk gitmesi gerekmez mi sonuçta hiç bir leke normal değil hamilelikte ya geç kalırsa o cenin sağlıklı değilse düşer zaten yatmak çözüm değil ama dinlenebilir çoğu zaman ilaçlar fayda eder doktora gitmesi gerek
Acile gittim akşam hicbisy yapamayız dediler zaten çok küçük hastene ultrasonda yok acil de oyuzden şimdi kadın doğuma gidiyorum

Acile gittim akşam hicbisy yapamayız dediler zaten çok küçük hastene ultrasonda yok acil de oyuzden şimdi kadın doğuma gidiyorum
Allah yardımcın olsun canım gönlündekini nasip etsin herşeyin hayırlısı olsun dualarım seninle

Yazmışsınız oraya
Kadın diyor ki kanamam olunca doktora gittim muayene oldum yatmamı söyledi
Ondan sonra o doktordan bu doktora gittim durdum, kanama artıyor
İki hafta önce kanama başladı ben o günden beri iki günde bir doktora gidiyorum

ben de diyorum ki kanamanız daha da artmasın hiç kalkmadan yatın belki bir şansınız olabilir. Sürekli gezip durursanız kanama artar. Yattığınız halde düşük ağrıları başlar ve kanama artarsa doktora gidin. Anladınız mı? Nasıl yazmışım oraya, okuduğunuzu anlayabiliyor musunuz?

kanama varsa doktor en fazla ilaç verir, bebeği oraya dikmiyorlar düşmesin diye. Kanamalı gebeye de hiçbir doktor kalk iki günde bir arabaya bin doktor doktor gez demez.

oğlumun okuduğunu anlama diye bir dersi var, ne kadar gerekli olduğunu şimdi anladım sayenizde

Çok haklısın 2 haftadır iki güne hastaneye gittim mahvoldum ya bebek duracaksa bile durmucak
Sakin olun artık
Alacağı nefesi varsa zaten dünyaya gelecek küçük melek
Alacağı nefesi yoksa tüm dünyadaki doktorları da gezseniz nafile
Yatmanız gerçekten çok önemli ama belli ki beni dikkate almayacaksınız
Umarım herşey gönlünüzce olur

Kadın diyor ki kanamam olunca doktora gittim muayene oldum yatmamı söyledi
Ondan sonra o doktordan bu doktora gittim durdum, kanama artıyor
İki hafta önce kanama başladı ben o günden beri iki günde bir doktora gidiyorum

ben de diyorum ki kanamanız daha da artmasın hiç kalkmadan yatın belki bir şansınız olabilir. Sürekli gezip durursanız kanama artar. Yattığınız halde düşük ağrıları başlar ve kanama artarsa doktora gidin. Anladınız mı? Nasıl yazmışım oraya, okuduğunuzu anlayabiliyor musunuz?

kanama varsa doktor en fazla ilaç verir, bebeği oraya dikmiyorlar düşmesin diye. Kanamalı gebeye de hiçbir doktor kalk iki günde bir arabaya bin doktor doktor gez demez.

oğlumun okuduğunu anlama diye bir dersi var, ne kadar gerekli olduğunu şimdi anladım sayenizde
Aklınca ders mi verme çalıştın sen şimdi ? Kimsinizde bana okuduğumu anlamama gibi bi problem yaratıyorsunuz

Söyle durum doktorlar kese görmeyince progestan vermiyor diye biliyorum benin keseyi görmek icin ikibgune bir doktor çağırdı oyuzden sıkıntı oldu bende gittim hastene başka ilçede beni oturdum yerde yok ve acil de dede bisey yapmadılar büyük bir ihtimalle ya düşük yada kürtaj olucam çünkü betahcg az artıyordu ben sağlıksiz oldugunu hissettim çünkü çok kaybim var hissediyorum anneler hiseeder😭😭

Canlarim sakin olun lütfen allah hepinizden razı olsun burda benim konusabilcegim kimsem yok sizler bana okadar destek oldunuz ki anlatamam çok uzulcegime az üzülüyorum şuanda çünkü sizlerin bana verdiği moral çok çok destek oldu allah kimseyi evlatla sınamasın

Söyle durum doktorlar kese görmeyince progestan vermiyor diye biliyorum benin keseyi görmek icin ikibgune bir doktor çağırdı oyuzden sıkıntı oldu bende gittim hastene başka ilçede beni oturdum yerde yok ve acil de dede bisey yapmadılar büyük bir ihtimalle ya düşük yada kürtaj olucam çünkü betahcg az artıyordu ben sağlıksiz oldugunu hissettim çünkü çok kaybim var hissediyorum anneler hiseeder😭😭
İşte doktordan çok burda bilmişlik taslıyorlar bazıları üzülmeyin daha hiç bişey belli değil

Aklınca ders mi verme çalıştın sen şimdi ? Kimsinizde bana okuduğumu anlamama gibi bi problem yaratıyorsunuz
E anlamıyorsun
Konu sahibi anladı doğru söylüyorsunuz dedi sen hala anlamıyorsun
Sanki ben hamile kadının kanaması başlamış dur evinde yat aşşa demişim gibi davranıyorsun

Canlarim sakin olun lütfen allah hepinizden razı olsun burda benim konusabilcegim kimsem yok sizler bana okadar destek oldunuz ki anlatamam çok uzulcegime az üzülüyorum şuanda çünkü sizlerin bana verdiği moral çok çok destek oldu allah kimseyi evlatla sınamasın
K.bakma böyle yorum yapmak istemezdim duvarına ama tutamadım kendimi

M Minaredenatbeni iki günde bir doktor çağırdı ? Okuduğunu anladın mı

Ben kimsenin kalbi kirilsin istemem sorun yok kadınız sonuçta herşey gelebilir basimiza herkezin bir tecrübesi var ve ben bunlardan çok ders aldim oyuzden kendime pişman olcak bisey yapmadığmi düşünüyorum bu gerçekten hepinizden ayrı ayrı teşekkür ederim ben hastaneye gidiyorum sonucumu yazarim😊

Ben kimsenin kalbi kirilsin istemem sorun yok kadınız sonuçta herşey gelebilir basimiza herkezin bir tecrübesi var ve ben bunlardan çok ders aldim oyuzden kendime pişman olcak bisey yapmadığmi düşünüyorum bu gerçekten hepinizden ayrı ayrı teşekkür ederim ben hastaneye gidiyorum sonucumu yazarim😊

M Minaredenatbeni iki günde bir doktor çağırdı ? Okuduğunu anladın mı
Konu sahibinin baştan sona tüm cevaplarını okudum
Anladığım için yapması gerekeni söyledim
Çok yakın zamanda düşük yaptım, sürecin nasıl ilerlediğini ve doktorun ne tavsiye ettiğini yakinen biliyorum
Düşüğün eşiğinden dönen insanlarla ilgilendim, kanaması olduğu için birinin altını bile temizledim sırf doktor yatmalısın dedi diye
Bu saldırgan tavrınızı gerçekten anlayamıyorum
Karşınızdaki bilinçsiz bir insan değil kendinize gelin

X