Kürtajdan hemen sonra hamile kalan var mı?

Benim kadın doğumcu arkadaşım var ona sormuştum kürtajdan sonra, ilk adetten sonra korunmaya gerek yok biz onu anne psikolojisi için söylüyoruz dedi.ben korunmadım ama 4 aydır da hamile kalamadım bence korunmayın kızlar

bnde 5ay oldu hala kalamadım.normalde derlerya kurdas sonrası hemen tutar bnce sacma olmayınca olmuyor.
bırde ıkınıcıye hamıle kalmak zor dıyorlar

Bn de korunmayacam 6 ay nsl gececk diye dusunp durdum allah hayirliysa versin galiba soylenecek en guzel dua bu hakkimizda hayirli olsun

Hiç korkma hcg hemen ddüşmü sorun yok onda adetten sonra dene ilişkiye girilebilir kan yoksa ama adet olmadan çocuk yapma için temizlensin artı rahim adetten sonra toparlanıyor Geçmiş olsun
Saol canm allah rzi olsun hepinizden bnmbebegim adet kanamasiyla birlikte dusmus sizce simdi deneyimmi bid3 dun dok aradi 0.250 dusmus tamam bitti dedi ama bn korkuyorum ynede acaba baska yerede octrsemmi bi ark minicik kan pirtisi bile kalsa rahim duvarini kalinlastrir cocugn olmaz dedi bnkide beni korktmak icn syledi ama bilemiyorum.ynede kafam karisti

Kizlar ya biz neden bu kadar isterken cocugumuz olmuyor yada oluyoda tutmuyo neden evimizieyuvamiza bi bebekle taclandirqmiyoruz neden. ....

Slm kizlar ben de 6. Haftamda bebegimin kalbi durmasi sonucu kurtaj oldum. Allah kimseye yasatmasin bu aciyi ve psikolojiyi. Ben de hemen bebek istiyorum ama daha bir bucuk hafta oldu kurtaj olali. Kanamam olmadi fazla. Ertesi gun bitti kanamam. Ben ankara zubeyde hanimda kurtaj oldum ve dr yerine hemsire bilgi verdi ve 6 ay yasak dedi yeni bebek icin. Sizin yazdiklarinizi okuyunca bana da umut oldu. Ilk adetten sonra baslasam mi dedim yani. Cok kararsizim

Bnde 6 ay bekleyecektim beklemicem artk cok uzun ya hmn olsn die bi kuralim da yok hayrlisi ne zmnsa o zmn olsun ama beklemicem

Canim slm bnde dusugumu zubeyde hanmda ogredm ailem orda otryo ben izmirde ama bn ordaki dok guvenmiyorum cunki bnm dok varbizmirde ozel cook i dok izmirin en ilerinden diye bilirim ankaradaki dok bana kurtaj dedi izmirdeki dok hayr bebek daha cok kcuk ilk gebelign kutja gerek kalmadan dusuruz acil gel dedi ucaga atlagigm gibi burda oldmnordaki dok guv

Kizlar ben btcg 0.250 dusmus dok tamambebek tamamen bitmis dedi ama 250 zamnla duser dedi korkuyon 250 bana zarari olurmu bn biraz evhamliymda.cok takiyorum ya bi daha cocuhm olmasa

Canim ben ordan once iki ayri yere gittim hatta prof a gittim sonuc ayniydi. Ama zubeyde hanimdan hic memnun kalmadim. Bilgilendiren bile olmuyor. Haftasonuydu ondan mi bilemiyorum ama Allah bi daha dusurmesin oraya

Canim ben ordan once iki ayri yere gittim hatta prof a gittim sonuc ayniydi. Ama zubeyde hanimdan hic memnun kalmadim. Bilgilendiren bile olmuyor. Haftasonuydu ondan mi bilemiyorum ama Allah bi daha dusurmesin oraya
Biliyorum canm orayi ben hic ama hic memnun kalmadim.bnm dusugmde dok. Hepsi ayri seyler soyledi deli etler beni

Arkadaşlar düşükten sonra parça düştü mü sizden? Benden ceviz büyüklüğünde bir parça,arkadan diğer günler ufak parçalar geldi kanamayla beraber.O düşen deri gibi içi kan dolu ceviz büyüklüğünde sert bir parçaydı,plesenta mıydı o? kese çok küçük mm rik bişey o olamaz değil mi?

Kizlar ya dusuklerimizdrn sonra bidaaha hamile kalmaknicn ne yapmaliyiz ne yemeliyiz eslerimize spermler icn ne yedirelim soyle yapin hamile kalirsniz buyuk ihtmal dediginiz bisey varmi okadar caresizimki.artik ne yapcami sasirdum

Kizlar ya dusuklerimizdrn sonra bidaaha hamile kalmaknicn ne yapmaliyiz ne yemeliyiz eslerimize spermler icn ne yedirelim soyle yapin hamile kalirsniz buyuk ihtmal dediginiz bisey varmi okadar caresizimki.artik ne yapcami sasirdum
Bb hayit tohumu kullancam esime ne versen yiyiyor zatn

Canim sogan kuru ve inciri duydum. Ama ne yemeyecegini soyleyeyim. Bebek dusunmeye basladigin an idrar sokturucu bitkilerden uzak dur. Maydonoz kekik suyu ve bitkisel caylardan uzak durmalisin. Farketmedigimiz dusuklerde yasiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…