Doğal Saç Bakım Kürleri Kuru ve Sert Salara yok mu bir are?

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

limonkiz

Ağlamam artık gidenlere ♫
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2008
1.064
93

Saçlarım çok kuru ve sert forumda araştırdım ve ve çözüm için hep kimyasal şeyler tavsiye edildiğini gördüm (şampuan krem vs.) ben evde doğal şeylerle yapabileceğim bi kür arıyorum lütfen saçları bnm gibi olupta doğal kürlerle çözüme ulaşmış arkadaşlar nasıl yaptıklarını anlatsın nolurrr senağlama :çok üzgünüm:

canim bir yumurta biraz ilik zeytin yagi birazda badem yagi miktarini sen saca göre belirle iyice masaj yaparak yedir ve sar 30-20 dk arasi bekle ve yika süper oluyo

zahmetine katlanırım diyosan turplu su derim, pambık kibin yapıyo saçları:))
ama uğraşmam diosan haftada bir ılık yağ bakımı. banyodan sonra da ıslak saça 1-2 damla bebe yağı. sonuç: saç değil pamuk helva...

Badem yağı, fındık yağı zemuszemus , biraz ılıt, saçına uygula, en az 30 - 45 dak. beklesin. Akşam sarıp yatabilirisinde zemuszemus sonra yıka (şampuan + krem) , nasıl yumuşak oluyor anlatamam kaydirigubbakcemile2

canim bir yumurta biraz ilik zeytin yagi birazda badem yagi miktarini sen saca göre belirle iyice masaj yaparak yedir ve sar 30-20 dk arasi bekle ve yika süper oluyo

zeytinyağı ve badem yağını bazı yerlerde birlikte kullanmayın diyorlar bazı yerlerde de birlikte kullanılmalı, badem yağı tek başına etki göstermez diyorlar. doğrusu nedir bilen var mı?

canim sac uzatma topiginde bi tarif var anneannemin sac uzatma yöntemi diye onu uygula derim kokusu falan süper ve benim sac uclarima su islemiyo asiri kuru ve boyali oldugu icin ilk defa o bölgeler bile islandi ve yumusacik oldu

X