kuruluk belirti olabılır mi

eceninannesiii1010

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
201
83
27
benım son adet tarihim 7 subattı 28 günde bır oluyo bat'ım 5 mart gecen ay adetım bı değişik oldu dıye kan testı istedı doktorum ama >0.100 cıktı 2 gun sonra. doktora tekrar gıttım yumurtan catlamak uzere 3 gun ilişki olsun dedı duphaston verdı 10 günlük gunde 2 defa. ılaca basladım. ama 1 haftadr beyaz sut gbı akıntım oluyodu ama 2 gundur ilişki sırasında kuruluk var goguslerımde hassas sol kasıgımda batmalar oluyo kuruluk ve bunlar belirti olabılır mi? böyle bısey yasayan oldu mu hamılemıydınız

İlişki sırasnda kuruluk yaşamadım ama adet olacakmışım gibi göğüs hassasiyeti ve sağ kasığımda batmalar oluyordu

Benim testim pozitif henüz doktora gitmedim ama benim gebeliklerim hep kurulukla geçiyo kimisi der ya çok fazla akıntım var diye bende yok bir önceki gebeliğimdede yoktu gebe kalırkende yoktu ben testlerden öğreniyordum.

Benim testim pozitif henüz doktora gitmedim ama benim gebeliklerim hep kurulukla geçiyo kimisi der ya çok fazla akıntım var diye bende yok bir önceki gebeliğimdede yoktu gebe kalırkende yoktu ben testlerden öğreniyordum.
normalde hep cok ıslaklıktan yakınırdım 3gundur böyle olunca acaba demeden edemedm

Bende duphaston kullanıyorum bu ay klomen kullandım adetime ilacı baz alarak 5 gün var süt beyaz akıntı var klomen kullandığım için olabilir bu ay daha sık akıntım

Bende duphaston kullanıyorum bu ay klomen kullandım adetime ilacı baz alarak 5 gün var süt beyaz akıntı var klomen kullandığım için olabilir bu ay daha sık akıntım
aynı bnmde sut gbı akıntım var ama ilişkide kuruluk oluyo ılk defa 3 gündür gunduzlerı akıntım var ama ilişkide yok

X