Kuzenim kayıp

Offff Allah yardımcınız olsun.
Müge Anlı ya başvurun en azından dısarılardaysa ya da bir yere gittiyse elbet bi gören duyan olmustur. Kadın sığınma evindeyse en azından devlet koruması altında derler herhalde.

Arkadaslar tek tek yazamadım kusura bakmayın elim tutmuyor inanın. Hayır kavga edince plansız gitmiş. Eşya alma söz konusu deil☹️çocugu var Bir tane bırakıp gitmiş

Allah yardımcınız olsun. inşallah kadın sığınma evindedir . Bir kadın kolay kolay çocuğunu bırakıp gitmez . Eşi bişey yapmamıştır inşallah .

Merhaba akadaslar kuzenim kayıp. Eşinden kaçmış kaç gündür hiçbir yerde yok. Biz karakola kayıp başvurusu yaptık. Kadın sıgınmada ise adres olarak değilde en azından sıgınmada diye bize bilgi verirler mi? Yoksa hala bir yere gitmemiş mi ☹️
Kadın sığınma evinde diye size söyleniyor fakat nerede olduğu konusunda size bir adres veya telefon numarası verilmiyor diye biliyorum ben..

Hangi kadın sığınma evinde olduğunu söylemezler gittiyse eger. Sadece güvenli bir yerde olduğunu söylerler. Ancak tanıdık bir polis akrabanız falan var ise nerede olduğunu öğrenirsiniz. Ayrıca kayıp başvurusu yapıldığı için kimlik gerektiren bir yerde yapacağı ilk işlemde sistem üzerinden polise bilgi gider. Ama kuzeniniz reşit olduğu için kimseyle görüşmek istemezse, veya nerede olduğu bilgisini paylaşmak istemezse sizlere hic bir bilgi verilmez. Sadece bulundu denilir.

Kadın sığınma ora bura arayacağınıza şu adamın peşine düşün allahım aklıma mukayyet ol kimse çocuğunu bırakıp çıkıp gitmez ne Güzel kaçtı deyip sıyrılmak yakasına yapısın şu adamın gidemesin bir yere

Arkadaslar tek tek yazamadım kusura bakmayın elim tutmuyor inanın. Hayır kavga edince plansız gitmiş. Eşya alma söz konusu deil☹️çocugu var Bir tane bırakıp gitmiş
Ya birine kaçtı ya da eşi bir şey yaptı gizliyor. Evini terk edecek kadın hiçbir şey almadan çocuğunu bile bırakıp gitmez kolay kolay. Gidiyorsa da hazırlıklı gider, yakınlarına da haber verirdi bir süre sonra.
Çok ilginç bir olay inşallah altından kötü bir şey çıkmaz Allah yardımcınız olsun.

Merhaba akadaslar kuzenim kayıp. Eşinden kaçmış kaç gündür hiçbir yerde yok. Biz karakola kayıp başvurusu yaptık. Kadın sıgınmada ise adres olarak değilde en azından sıgınmada diye bize bilgi verirler mi? Yoksa hala bir yere gitmemiş mi ☹️
Kuzeniniz normal de nasil biriydi, ruhsal durumu nasil biri?

Eşinden neden kaçmış kavga mi etmişler? Yani kendi iradesiyle kaçtığı kesin mi ve bu bilgiyi kimden aldiniz? Bir yere sığınmış olsa kendi ailesini arayıp iyi olduğunu söylemez miydi bu kadar gün olmuş?

Cok uzuldum. Kadin siginma evinde ise adres bilgisi vermeden orda bulundugunu soylerlerdi sanirim. Aralarda cocugu oldugunu ve birakip gittigini soylemissiniz. Cocuk kac yasinda? Yasananlari idrak edebilir mi?

Kadın sığınma ora bura arayacağınıza şu adamın peşine düşün allahım aklıma mukayyet ol kimse çocuğunu bırakıp çıkıp gitmez ne Güzel kaçtı deyip sıyrılmak yakasına yapısın şu adamın gidemesin bir yere
Annemin komşusu 5 yaşındaki çocuğunu bırakıp gitti, cocuk 11 yaşında şimdi. 5 yaşından beri annesini görmedi. Yani ne yazık ki var böyle insanlar. Ama ailesine bile haber vermediğine göre eş kesinlikle sorgulanmalı. Polis yapar zaten kadın kimlikle ya da kartla işlem yapıp bulunmazsa.

Vermezler. Ancak kişi arar ulaşırsa haberi olur ailenin. Atıyorum ben kadın sığınmada kalıyorum diye. O da adres veremez zaten. Biz kadın sığınmada kalan kadınlara şönimden ulaşıyorduk. Oda resmi bir kurum olduğumuz için aile bakanlığı. Yani farazi birinede bilgi vermezler. Zor kendi ulaşılmak isterse size ulaşır zaten.

İnşallah ortaya çıkar. Kocası birşey yapmış olmasın. :KK43:

X