Kuzenimin yapt...!

axi___

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
400
33
kuzenime cok sinirliyim.. biz ikimiz 18yasındayız ve cocuklugumuzdan beri hep birlikte büyüdük kardş gibiydik kıyafetlerimizi bile birlikte alırdık okadar yakındık.. şimdi 1 yıldır bi cocukla cıkıyo ve şimdi cıktıgı insan bize gelmesine bile izin vermiyo!!!!!! benim her yerde savundugum kendimden önce düşündügüm kuzenimde sevgilisine ses cıkaramıyor tamam diyor..!!! bende kuzenime ben bir daha o insanla aynı ortamda olmam dedim.. benimde 3.5 yıllık bir ilişkim var şimdi ayın 18nde dogum günü partisi yapcam neymiş sevgilisi gelmezse kendiside gelmezmiş..!!! ya o insan bizim evimize göndermiyor ben niye onu cagırayım ki..neymişte bize geliyorken başına bişey gelirmiş annesigil yokken tek başına bizde ne işi varmış!! yaa biz ailece okadar yakınız ki böle gidip gelmelerin lafı bile olmaz şimdi bi insan yaptıgına bakarmısınız ailesi olmadan gelemezmiş sevgilisi izin vermiyormuş..!!! yaa şimdiden bizi ne hale getirdi hala o insana umut baglıyor ya :KK43: en cokta kuzenim bunun için konusmayacaksan konusma bende gelmem dedi.. :çok üzgünüm:

Ben böyle tavrılara hiç oldum olası anlam veremem.:1closedeyes:
Peki ya ayrılırlarsa sonuçda hayat da ne yaşayacağımızdan nasıl emin olabilirizki, Peki erkek arkadaışyla ayrılırlarsa senin yüzüne nasıl bakacakbenneyaptımki
Sen ailesi oluyorsun kuzeni olarak gidemezsin yapamazsınlar çocukca geliyor bana bunlara izin veren gözyuman kuzenin hatalı madem öyle sende boşver ne yaparsa yapsın birgün pişman olur :nazar:

siz ipleri şimdiden erkelerin eline vermişiniz peki kuzenin onu bir yere gitmesini engelleyebiliyormu ??

kuzenime cok sinirliyim.. biz ikimiz 18yasındayız ve cocuklugumuzdan beri hep birlikte büyüdük kardş gibiydik kıyafetlerimizi bile birlikte alırdık okadar yakındık.. şimdi 1 yıldır bi cocukla cıkıyo ve şimdi cıktıgı insan bize gelmesine bile izin vermiyo!!!!!! benim her yerde savundugum kendimden önce düşündügüm kuzenimde sevgilisine ses cıkaramıyor tamam diyor..!!! bende kuzenime ben bir daha o insanla aynı ortamda olmam dedim.. benimde 3.5 yıllık bir ilişkim var şimdi ayın 18nde dogum günü partisi yapcam neymiş sevgilisi gelmezse kendiside gelmezmiş..!!! ya o insan bizim evimize göndermiyor ben niye onu cagırayım ki..neymişte bize geliyorken başına bişey gelirmiş annesigil yokken tek başına bizde ne işi varmış!! yaa biz ailece okadar yakınız ki böle gidip gelmelerin lafı bile olmaz şimdi bi insan yaptıgına bakarmısınız ailesi olmadan gelemezmiş sevgilisi izin vermiyormuş..!!! yaa şimdiden bizi ne hale getirdi hala o insana umut baglıyor ya :KK43: en cokta kuzenim bunun için konusmayacaksan konusma bende gelmem dedi.. :çok üzgünüm:

erkek araya girince kuzenlil ilişkiler bozulur boşver üzülme yeni arkadaşlar bul sende zorlada olmuyor herkes kendi hayat tecrübesini yapacak ve hesabını ödeyecek

:roflol::1hug:

canim kuzeninde hata..
kabulleniyor..
kabullenmese bu isler olmaz...
yazik 18 in de erkeklerinden dediginden cikmayan kizlara..

ya bu nasıl bir anlayış?? merak ediyorum bakkala markete giderkende izin alıyor mu acaba??
Hiç takma kafana boşver ya. Böyle erkeklerin himayesi altına giren kızlara oldum olası gıcığım! zaman geçtikçe ilerleyeceğimize geriliyoruz... Allah akıl fikir versin :nazar:

Bi erkek için ailesine sırtını dönenler her zaman pişman olur :1closedeyes:
Kişiliğinin yok sayılmasına göz yumuyosa bırakın gelmesin :1closedeyes:

Sen simdi istedigin kadar konus güzelim...o kesinlikle tinlamaz..

Aklinca sevgilisine yaranmaya calisiyor...onun dedigini yaptigim zaman beni daha cok sevecek saniyor...halbuki böyle yaparak kendinden ne kadar ödün verdignin farkinda bile degil...:1no2:

Gün gelir oda anlar....essek kafam der....lakin o vakit cogunlukla is isden gecmis oluyor malesef.....ne arkadas cevresi kaliyor nede kisiligi!!:nazar:

Ben olsam cagirmam....birsey dersede...Izin kagidi alamadinki...niye cagirayim derdim:kahve:

sen bılırsın hava hoş benım ıçın yolun acık olsun de ve kesınlıkle cagırma.ayrılıncada elbet sana gerı gelıcek ozaman agzının payını ıyı verırsın cnm

[
hırçındeniz bende onu diorum işte şimdiden bukadar baskı yapıyo sonra nolucak ayrılınca saplantılı gibi ya ne demek gidemezsin demek.. benimde zoruma cok zoruma gidiyo kuzenimin tamam gitmem demesi..!

Mert0403 hayır o istedigi gibi akrabalarına gidiyor..!!!!

ema1 mecburen kabullenip konusmucam elimden baska ne gelir ki...

Asmin hatasını anlar diye beklicem artık :1no2:

dduygusall off ooff bi anlasam zaten nasıl bir anlayış herseyine karısıyor seviyor diye bukadar karısması gerekmiyor ama kuzenim izin veriyor işte..!!!

iremsu üzülmesinde istiyorum ama hatasını da anlasın cok kırıldım cok..

Gülsüm Sultan zaten bi sürü arkadasıyla ilişkisini kesti konusmuyor.. erkeklerle hiç konusamaz zaten..! zaten cagırmıcam okadar yüzsüz degilim..

Deryacık amin inş. hatasını anlar...

T&S kılıç zaten bişi demedim sen bilirsin dedim.. ama böyle giderse cok cabuk bitecek gibime geliyor bu ilişki..

hepinize teşekkürler cevap verdiginiz için öyle moralim bozuldu ki hazmediyorum hala..

cnm kuzenini gerçekten seviosan dua et de ayrılsın o hödükten. senle görüşmesine engel olduğu için değil ama, iş ciddiye biner de evlenirlerse kuzeninin hayatını karartacağı için ayrılmalarını isteyeceksin. bu tip adamlardan hayır gören 1 tek kadın görmedim ben. işin sonu nereye doğru gidecek bilio musun, karısını balkona bile çıkarmayan, karısının her an bi namussuzluk yapacağından şüphelenen bi kocaya doğru gidecek. kuzeninle konuş desem hayatta dinlemez seni, tahmin edebiliyorum.
kıskançlık, ilgi, bunların sınırları bellidir, ama bu düpedüz sadistlik, psikopatlık.evlenince annesinin evine bile gidemicek saftirik, haberi yok.
anlamıyorum bu kızları ya, erkekleri bişi sanıp atlıolar, ipleri de veriolar ellerine hemen.
sen dua et ki kuzeninin gözündeki perde bi an önce kalksın ve o herif kuzenine daha fazla bela olmasın, elinden başka şey gelmez.:teselli:

cnm kuzenini gerçekten seviosan dua et de ayrılsın o hödükten. senle görüşmesine engel olduğu için değil ama, iş ciddiye biner de evlenirlerse kuzeninin hayatını karartacağı için ayrılmalarını isteyeceksin. bu tip adamlardan hayır gören 1 tek kadın görmedim ben. işin sonu nereye doğru gidecek bilio musun, karısını balkona bile çıkarmayan, karısının her an bi namussuzluk yapacağından şüphelenen bi kocaya doğru gidecek. kuzeninle konuş desem hayatta dinlemez seni, tahmin edebiliyorum.
kıskançlık, ilgi, bunların sınırları bellidir, ama bu düpedüz sadistlik, psikopatlık.evlenince annesinin evine bile gidemicek saftirik, haberi yok.
anlamıyorum bu kızları ya, erkekleri bişi sanıp atlıolar, ipleri de veriolar ellerine hemen.
sen dua et ki kuzeninin gözündeki perde bi an önce kalksın ve o herif kuzenine daha fazla bela olmasın, elinden başka şey gelmez.:teselli:

evet canım haklısın sonu oraya dogru gidiyor.. beni dinlemez ki konusmazsan konusma dedi :KK43: daha bana diyecek laf bırakmadı ki

Evin içinde de insanın başına binbir türlü şey geliyor :eek:lmaz:
Tamamen bahane kuzeninizin sevgilisinin yaptığı:1shok:
Esir kampımı bumu kim ki o? izin vermeyince dizimi kırıp evde oturucam
Hayret birşey yaa kuzenininde yaptığı iş yani
belki anasını babasını bu kadar dinlemiyor:kızgın:
kalkmış elin çocuğunun ağzına bakıyor..
ıpleri çabuk vermiş eline bence:nazar:
Kuzeninle konuşsan evlilikte bile olmayacak şeyleri şimdiden yapmasının saçma oldunu söylesen
Kadında erkekte esşittir o sana neden sormuyorda sen ona soruyorsun desen?
Bende kuzenimle bu derece samimiyim ve çok sık giderim erkek arkadaşım karışamaz babam bile bişey demedikten sonra
Arkadaşımda bile kalırım evden izin aldıktan sonra o hiçbirşeye karışamaz yanii..

Son düzenleme:
Evin içinde de insanın başına binbir türlü şey geliyor :eek:lmaz:
Tamamen bahane kuzeninizin sevgilisinin yaptığı:1shok:
Esir kampımı bumu kim ki o? izin vermeyince dizimi kırıp evde oturucam
Hayret birşey yaa kuzenininde yaptığı iş yani
belki anasını babasını bu kadar dinlemiyor:kızgın:
kalkmış elin çocuğunun ağzına bakıyor..
İpleri çabuk vermiş eline bence:nazar:
Kuzeninle konuşsan evlilikte bile olmayacak şeyleri şimdiden yapmasının saçma oldunu söylesen
Kadında erkekte esşittir o sana neden sormuyorda sen ona soruyorsun desen?
Bende kuzenimle bu derece samimiyim ve çok sık giderim erkek arkadaşım karışamaz babam bile bişey demedikten sonra
Arkadaşımda bile kalırım evden izin aldıktan sonra o hiçbirşeye karışamaz yanii..
ben evin tek kızıyım hani cıkıp gezicez filan desem ona kızmıs desem yok ortada sorun yok bize gelcek oturcaz birlikte sanki biz evin içinde napcaz ki..! dedigin gibi bahane.. kuzenim beni dinlese zaten beni silmeyi göze almazdı.. ha bide evet annesini babasını bukadar dinlemez elin oglu için 1 yılda kardesi gibi gördügü kuzenini sildi

ben evin tek kızıyım hani cıkıp gezicez filan desem ona kızmıs desem yok ortada sorun yok bize gelcek oturcaz birlikte sanki biz evin içinde napcaz ki..! dedigin gibi bahane.. kuzenim beni dinlese zaten beni silmeyi göze almazdı.. ha bide evet annesini babasını bukadar dinlemez elin oglu için 1 yılda kardesi gibi gördügü kuzenini sildi

Kendine zarar vallahi şimdi kıskanıyor der
ama sonra anlar neyin ne olduğunu
Gezseniz bile kızamaz bence ne yani
sevgilisi var diye ailecek mi gezicek bu kız
Artık eve mahkum çünkü başı bağlı.:eek:lmaz:
Başına bir iş gelirr (daha neler ya):bbo:
Öldüresim geldi o çocuğu,kuzenin konusuna gelirsek
Eğer o çocukla bir şekilde ayrılırsa o zaman anlayacak hatasını
Sevgili bulunuyor ama kuzen bulunmaz!!

Bir gün elin adamı izin vermediği için sildiğine çok yanacak
Bırak sende madem o sevgilisinin kuzusu olmuş sende hiç uğraşma
Kısacası haremlik selamlık:gitme:

offf klasik genc kiz sacmaliklari...bir sevgili buldu ya, harika kizi oynayacak.
her dedigini yapicak ki sevgilisi ona iyice baglansin. ikisi gul gibi gecinsinler.
yakinda anlar hatasini. ha ayrica cok buyuk ihtimalle de ayrilirlar, kaybettigiyle kalir.
hicbir erkek otur dediginde oturan kalk dediginde kalkan kiza saygi duymaz.

hic takma. buyusun sonra gorusursunuz kuzeninle....

Son düzenleme:
offf klasik genc kiz sacmaliklari...bir sevgili buldu ya, harika kizi oynayacak. her dedigini yapicak ki sevgilisi ona iyice baglansin. ikisi gul gibi gecinsinler. yakinda anlar hatasini. hic takma. buyusun sonra gorusursunuz kuzeninle....

Aynen..:1closedeyes:

X