Kv arama sıklığınız?

Bu psikolojik oyuna gelme istersen.Eşinin bu konudaki tavri cok gereksiz.Sen taviz vermedikce,esin de vazgecer,gecmeli de.Ne kadar samimiyetsiz sözleri kayinvalidenin biz seni seviyoruz ama sen şoylesin bık bık.Nasil biliyorsan oyle yap.Egreti arama ile istekli arama o kadar belli olur ki.

Gerekli sınırı koysaydınız diyemezlerdi. Kaynanam alt katımda olmama rağmen köye gittiğnde hemen aramamı beklerdi. 2 kere laf soktu aramadığım için sizin gibi mırın kırın ettim cevap veremedim. 3. Kez laf soktuğunda “ anne 3 ay mı oldu görüşmeyeli arayıncada laf sokuyorsun hoş değil lütfen dedim.” Kadın bana melek gibi. Sınır koyun. Bana ne yapıcağımı söylemeyin ben gayet iyiyim kaç yaşında insanım diyin. Cesaret edemezler. He bu arada bende 2 günde 1 aramazdım. Kendi anam babam değil banane yani. Haftada yeterlidir. He o da görev olursa 2 havrada 1 ararım.
Evet ben de cevap vermemekle hata ettim saygımı bozmak istemedim tartışmada hiç sevmiyorum evde böyle görmedim çünkü buraya bir düştüm bataklık..
Kocam susuyor, ben susuyorum sonra eşimle tartışıyorum üzülüyorum.
En son deli olacağım dedim tek kv değil kb özellikle her şeyime karışıyor ay da bir bile olsa gel diyor o kadar lafa utanmadan gel diyor oysa ben fizana giderim yine gitmem oraya artık hep aklıma geliyor çünkü.
Bir de bir konu için kızı aramıştı diyorum ki ben öyle dedim adam diyo ki kızım benim yanımda konuştu demedin.
Hayır dedim ben konuştum diyorum hayır diyor herkesle baş edilir ama yalancı ve uslub, saygı bilmezlere asla bunu öğrendim 1 yılda tek suçum da çok gitmemek, aramamak 😬 eşim benim aileme geliyormuş ben de gidecekmişim sanki eşimi zorla götürdüm 30 yaşında adam valla anlat anlat bitmez

Bu psikolojik oyuna gelme istersen.Eşinin bu konudaki tavri cok gereksiz.Sen taviz vermedikce,esin de vazgecer,gecmeli de.Ne kadar samimiyetsiz sözleri kayinvalidenin biz seni seviyoruz ama sen şoylesin bık bık.Nasil biliyorsan oyle yap.Egreti arama ile istekli arama o kadar belli olur ki.
Zaten aramadım, gitmiyorum da
Şuan hamileyim yeni hassasım diğeri öldü korkuyorum bir de psikolojik şiddet.
Eşim destek olsa inanın umurumda değiller. Eşimi dolduruyorlar nasıl oluyorsa telefondan 🤔 ama geri dönmüyorum kararımdan ben de bir bireyim sanırsam yaş 24 diye beni çevirmek istediler parmaklarında. :)

Haftada 1-2 görüşme yaparız ya ben ararım ya o arar.Zorunluluk olarak görmüyorum gerçekten içimden geliyor aramak .Eşime annemi ara diye baskı yapmam sık sık arayıp ne konuşabilir zaten kışın aynı binada oturuyoruz yazın da köyde oluyor genelde annem sorun yaşamadık bu anlamda.

Evet ben de cevap vermemekle hata ettim saygımı bozmak istemedim tartışmada hiç sevmiyorum evde böyle görmedim çünkü buraya bir düştüm bataklık..
Kocam susuyor, ben susuyorum sonra eşimle tartışıyorum üzülüyorum.
En son deli olacağım dedim tek kv değil kb özellikle her şeyime karışıyor ay da bir bile olsa gel diyor o kadar lafa utanmadan gel diyor oysa ben fizana giderim yine gitmem oraya artık hep aklıma geliyor çünkü.
Bir de bir konu için kızı aramıştı diyorum ki ben öyle dedim adam diyo ki kızım benim yanımda konuştu demedin.
Hayır dedim ben konuştum diyorum hayır diyor herkesle baş edilir ama yalancı ve uslub, saygı bilmezlere asla bunu öğrendim 1 yılda tek suçum da çok gitmemek, aramamak 😬 eşim benim aileme geliyormuş ben de gidecekmişim sanki eşimi zorla götürdüm 30 yaşında adam valla anlat anlat bitmez
Canım benim cevap vermek saygısızlık yapmak değildir. Bende böyleydim at o bakış açını kafandan. Derdini anlatma bana bunu dedin şunu dedin deme neyden rahatsızsan “bunu kabul edemem hoş değil uzatmayın kim ne dediğinin önemi yok bana uymuyor “ de. Bak şu bi gerçek ne olursa olsun ilişkileri politik yürütmek daha iyidir. Ağır durumlardan bahsetmiyorum herkesin kaynanası kp görümce bişeyler yapıyor. Sen bu durumları göz önüne alıp set çekip görüşüceksin. Yorma o güzel kafanı. Bende böyleydim bak benim görümcem başkasının görümcesi olsa yeminle görüşmez saç başa girer. Eşime diyorum ki kabul etmiyorum kardeşinin saçma sapan hareketlerini ve etmeyeceğim. Şunu dedi bunu dedi değil mesela bana uymuyor. Görümcemlede görüşürüm mesafeliyimdir ama can ciğer değilimdir çokta takmam ortamda ama güzelde ilişkimiz vardır. Kaynanam neler dedi neler yaptı şuan melek gibi. Niye ? Ee cevap veriyorum çünkü. Saygısızlık değil bu. İstemiyorum konuşmaya kapalı yani. Sana karşı yanlışları olduğunda sen ver cevabını ama sakın bunu dedi bunu yaptı polemiğine girme onlarda sana göre doğrı olanları döker ortaya çıkamazsınız. Benim görümcem abisine geçti gitti de bize uğramadı diye şikayet etti yinede ağzımı açmadım. Neden? Bana demedi çünkü abisine dedi. Desin napıyım korkucakmıyım ? Yoo. He bak gelip deme cesaretinde de bulunabilirsi ama naparım adamı biliyormusun ? Sana mı soracaktım canım ? Derim kalır öyle. Saygısızlık değil bu kendini koruma yöntemi.

Ben en son 2 ay önce falan aramışımdır. Ama en son iki hafta önce eşim akşam annesiyle konuşurken hoparlöre aldırıp selam verdim. Ailemi araması için eşime baskı yapmam, eşim de anamı danamı ara demez. Ben çok saçma buluyorum dayatmaları.

Ben kendi annemi bile haftada bir anca ararim pek sevmem telefonda konusmayi, kardeslerimlede hergun mesajlasmam. Ama kv illa hergun beni aricaksin soracaksin diyo, hatta yakin zamanda anneme gittim esimi oyle bi doldurdularki adam bosanmaya karar vermis hani ben kotuyum diye. Noldu kendileri hatalarini anladilar. Su telefonu kim icat ettiyse artik

Genelde esim arar, goruntulu konusuruz. Benim kendi aramisligim nadirdir.
Bazen esim olmaz, cocuklar babanneleri ile konussun diye ben ararim. Onun disinda eger bir konu varsa konusmak istedigim ararim, rutinde aramam. Tasinma isi vardi mesela gecen aylarda, o donem sik sik aradim, ne yapiyorsun, eksikler neler, planlar neler falan gibisinden.

Hiç.
Burdaysa arada bir uğrar eksik gedik Sevdiği şeyleri götürürüm.Şuan birkaç aydır kızında gittiğinden beri hiç aramadım.
Mesafeli bir ilişkimiz var.

Canım benim cevap vermek saygısızlık yapmak değildir. Bende böyleydim at o bakış açını kafandan. Derdini anlatma bana bunu dedin şunu dedin deme neyden rahatsızsan “bunu kabul edemem hoş değil uzatmayın kim ne dediğinin önemi yok bana uymuyor “ de. Bak şu bi gerçek ne olursa olsun ilişkileri politik yürütmek daha iyidir. Ağır durumlardan bahsetmiyorum herkesin kaynanası kp görümce bişeyler yapıyor. Sen bu durumları göz önüne alıp set çekip görüşüceksin. Yorma o güzel kafanı. Bende böyleydim bak benim görümcem başkasının görümcesi olsa yeminle görüşmez saç başa girer. Eşime diyorum ki kabul etmiyorum kardeşinin saçma sapan hareketlerini ve etmeyeceğim. Şunu dedi bunu dedi değil mesela bana uymuyor. Görümcemlede görüşürüm mesafeliyimdir ama can ciğer değilimdir çokta takmam ortamda ama güzelde ilişkimiz vardır. Kaynanam neler dedi neler yaptı şuan melek gibi. Niye ? Ee cevap veriyorum çünkü. Saygısızlık değil bu. İstemiyorum konuşmaya kapalı yani. Sana karşı yanlışları olduğunda sen ver cevabını ama sakın bunu dedi bunu yaptı polemiğine girme onlarda sana göre doğrı olanları döker ortaya çıkamazsınız. Benim görümcem abisine geçti gitti de bize uğramadı diye şikayet etti yinede ağzımı açmadım. Neden? Bana demedi çünkü abisine dedi. Desin napıyım korkucakmıyım ? Yoo. He bak gelip deme cesaretinde de bulunabilirsi ama naparım adamı biliyormusun ? Sana mı soracaktım canım ? Derim kalır öyle. Saygısızlık değil bu kendini koruma yöntemi.
Görümcem ile hala görüşmüyorum kayın babaylada mesafe koydum hem ağır laflardan hem de bebeğimi kaybettim görümce gelmediği için.
Ama evet haklısınız konuşmak sınırları çizmek gerek

Hiç aramam şuan hamileyim eşime de söyledim kalp atışını duyana kadar söyleme kendi arasın haber versin hatta beni hayırlı olsun diye de aramasınlar onlar yüzünden çok sıkıntı çektim kıskanç bencil soğuk kadın çok şükür ki uzaktalar 🙏

X