KV ile aile apartmanında oturup mutlu olan yok mu?

KV ile aile apartmanında oturup...

• Mutlu olmak mümkündür

OY: 3 7,7%
  • Mutlu olmak mümkün değildir

OY: 17 43,6%
  • Ne mutluyum ne de değilim ikisinin ortası

OY: 2 5,1%
  • Sadece sonuçları merak ettim butonu

OY: 17 43,6%

• Ankete Katılan
    39
Selam hanımlar

kv ile aile apartmanında oturup mutlu olan var mıdır?
Benim çok yakın bir dostum aynı evde oturuyor evlendiği günden beri. Dostumun torunu bile var yani üç beş yıllık bir mevzu değil. Ayrı evde yaşama imkanları uzun yıllardır var, kocası kararı tamamen eşine bırakmış durumda ama dostum böylesini tercih ediyor, kayınvalidesiyle ana kız gibi iki sırdaş derttaş yaşıyorlar birbirlerini çok seviyorlar ve anlaşıyorlar, saygılı nerede ne yapacağını bilen insanlar. İki dünür de eşlerini kaybetmiş ve çok yakın arkadaşlar. İşin doğrusu ben bu kadar huzurlu aile görmedim. Maşallah

Her iki taraf ta görmüş geçirmiş olacak ki mutlu olsun anlayışsız kv her gün Cat çat gelip gidip rahatsız ederse oğlunu doldurursa saçma sapan konuşmaları hareketleri olan biriyse nasıl mutlu olunsun
Yoksa ne güzel birbirlerine destek olurlar komşu olurlar yemek bir gün o yapar bir gün o yapar torununa bakar yani özetle her anlamda birbirine dayanak olurlar ama aksi her zaman yaşandığına göre bence mümkün değil ya dünyada bir ailedir o numune 😂

Şu da kesinlesmis bir gerçek insan iyi olunca gerçekten üzülen taraf oluyor mesela cok süper kv olup ta kötü geline denk düşen de var ama kv de o kötüler yaraniyor işte iyileri salak yerine koyuyor kimse hak ettiğini bulmuyor ne yazık ki

Ben mutluyum, acil durumlarda çocuklarıma bakıyor, davet edilmeden asla gelmiyor, gelse de 1 saat oturup hemen kalkar. Zor yemekler yaptığında mutlaka bize de verir etc.

Maşallah mutlu olanları görünce çok seviniyorum😊 biliyorsunuz bu sitede açılan aynı apartmanda oturan KV ile problem yaşayanların konularını toplasak arşa kadar çıkar. Bir arkadaşım da evlenecek ve aile apartmanında oturacak. KVsi iyi bir insana benziyor ama ben arkadaşımı uyarıyordum. Demekki iyi örnekler de varmış. Teşekkürler paylaştığınız için 😊

Her iki taraf ta görmüş geçirmiş olacak ki mutlu olsun anlayışsız kv her gün Cat çat gelip gidip rahatsız ederse oğlunu doldurursa saçma sapan konuşmaları hareketleri olan biriyse nasıl mutlu olunsun
Yoksa ne güzel birbirlerine destek olurlar komşu olurlar yemek bir gün o yapar bir gün o yapar torununa bakar yani özetle her anlamda birbirine dayanak olurlar ama aksi her zaman yaşandığına göre bence mümkün değil ya dünyada bir ailedir o numune 😂

Cat kapi gelme olayi ayni apartmana özel değil malasef. Benim KV (bana gelmiyor) her allahin günü eltimin evinde.
Elinde anahtari var istediği gibi girip cikiyor. Bu durum türklere bile özel değil. Benim KV italyan ve eltim alman.

Evleri arabayla 30 dakika ve KV calişiyor. Vakit yaratip hergün orda.
Neden yapiyor kimse daha cözemedi :KK66:

Cat kapi gelme olayi ayni apartmana özel değil malasef. Benim KV (bana gelmiyor) her allahin günü eltimin evinde.
Elinde anahtari var istediği gibi girip cikiyor. Bu durum türklere bile özel değil. Benim KV italyan ve eltim alman.

Geçenlerde sizinle başka bir konuda karşılaşmıştık. Sizin ex-KV zaten rüyalarıma giriyor ay pardon kabuslarıma. Allah eltiye yardım etsin.

Geçenlerde sizinle başka bir konuda karşılaşmıştık. Sizin ex-KV zaten rüyalarıma giriyor ay pardon kabuslarıma. Allah eltiye yardım etsin.

Hala KV. Eşimle aram iyi :)
KVyi exledim. Konuşmuyorum. Eltim resmen sefil kaldi. Kiz kendi evinde Köle Isaura. Kaynimla Anasi sanki kari koca gibiler. Eltimde kendi evinde mülteci gibi yaşayip gidiyor.
Demek istediğim KV sorunluysa nerde oturduğun önemli değil. Sorunlu KV bir yolunu buluyor darlamaya

Yazık vallahi kadına diyeceğim ama rahatsız olsa dile getirmez mi ustelik ikisi de yabancı hani daha kültürlü bekleriz anahtar olması ayrı bir kavga meselesi aynı evde yaşayanlarda olur birine versen bile acil bir durumda vs verirsin bilmiyorum bana tuhaf geliyor ya

Hala KV. Eşimle aram iyi :)
KVyi exledim. Konuşmuyorum. Eltim resmen sefil kaldi. Kiz kendi evinde Köle Isaura. Kaynimla Anasi sanki kari koca gibiler. Eltimde kendi evinde mülteci gibi yaşayip gidiyor.
Demek istediğim KV sorunluysa nerde oturduğun önemli değil. Sorunlu KV bir yolunu buluyor darlamaya
Daha neler duyacağız valla ya bu milyonda bir örnektir ama aile apartmanında nasıl milyonda bir iyi çıkan olursa öyle işte
Bakalım biz nasıl kv olacağız 😂

Yazık vallahi kadına diyeceğim ama rahatsız olsa dile getirmez mi ustelik ikisi de yabancı hani daha kültürlü bekleriz anahtar olması ayrı bir kavga meselesi aynı evde yaşayanlarda olur birine versen bile acil bir durumda vs verirsin bilmiyorum bana tuhaf geliyor ya

Kuzum bunun yabanciyla veya kültür seviyesiyle alakasi yok. Arkadaşlarim hemen hemen hepsi yabanci ( farkli ülkelerden) ve hepimiz akademisyen kadinlariz ama KV sorunlari oluyor ve yaşiyoruz.
Almanlarda mesela cok yaygin. KVsinle konuşmayan ve cocuk göstermeyen gelin cok var.

Eltim rahatsız durumdan ama ağzini acmiyor.

Kuzum bunun yabanciyla veya kültür seviyesiyle alakasi yok. Arkadaşlarim hemen hemen hepsi yabanci ( farkli ülkelerden) ve hepimiz akademisyen kadinlariz ama KV sorunlari oluyor ve yaşiyoruz.
Almanlarda mesela cok yaygin. KVsinle konuşmayan ve cocuk göstermeyen gelin cok var.

Eltim rahatsız durumdan ama ağzini acmiyor.
Türk kv leri biliyorduk sayenizde yabancıları da öğrenmiş olduk hiç tanık olmadığımız için onları iyi bir şey bilirdik ama onlar bizden de betermis 😞

X