Kv nin sürekli ahlaktan bahsetmesi

Bir tanemi gelinini kizi gibi goren kaynana yok ya :-(​
Benim k.valde iyidir hiç karışmaz kayınBABAM yine öyle Allah uzun ömür versin böyle geliniyle uğraşan insanlar cahil kendilerini bilmeyen tipler kayınvaldem prensiplidir kendine göre hep bir sınır vardır öyle laf sokayım kötü davranayım yapmaz okuma yazmasıda yok garibimin kendini bilmek çok başka birşeyy..

3 senelik evliyim ilk evlendigom sene yatalak anasina babasina baktirdi kp ile beni kiziştirdi bizi birbirimize soylettirmedi taaki 1 seneden sonra aklim başima geldi kp den beni kiskandigini farkettim hamile kaldim annem misafirlige geldi bana besik almis kavga etti annemin yaninda kp dere b.k yiyesi fln dedi ama tabi anneme o laflar grumcemin nişani istemesi sozu oldu herşeylerini ben yaptm karnim burnumda sabaha kadar agladm eşim onca şeye ragmen anasinin elini optu sevdi oyle gucume gittiki sabaha kadar şişmişim dogm dktoruna gttim zehirlenme başlamis dedi yani preeaklampsi . zorla 8 aylikken dgum yaptrdlar artk tansiyondan bebegim ve ben olecektik 22 saat dogum agrisi cektim benim annem aglarken kaynana olck ayaginin kirlerini silip silip islak mendlleeri cam kenarina koymus hastanedeki cekmecemi acip sakizlarimi tek tek gevmis kadin refakatci geldi ogluma memesini vermeye calisti anlatirkeen öldresim geliyor gecen sene cok buyuk kavga ettik bana huzir vermedi kp inler git yat koynuna gir vs. anneme vana iftralar atti komşularima yamadi alt kati yaptrdik yuzsuz gbi ckmadi burdan gelirim gderm cocugmn evi sanane dedi en sonki kavgamzda polis cagirdm bu anlattklarm bir kaci nelr cektm nelerrr
bu olaylar yaşanırken eşin nerelerde polis gelince ne yaptı peki

Kv ler boyledir sıkma canını. Pamuk ipliği olup raftan gelinin kafasına düşse kafasını yararmış :KK70: Aynı benim kv... Kendini bi över bi över fakat söyledikleriyle yaptıkları birrini tutmaz allasen.

Benim k.valde iyidir hiç karışmaz kayınBABAM yine öyle Allah uzun ömür versin böyle geliniyle uğraşan insanlar cahil kendilerini bilmeyen tipler kayınvaldem prensiplidir kendine göre hep bir sınır vardır öyle laf sokayım kötü davranayım yapmaz okuma yazmasıda yok garibimin kendini bilmek çok başka birşeyy..
Cok sanslisiniz ve haklisiniz cehalet okumamakla olmuyo Allah omrunu uzun etsin kvdenizin

kendim ettim kendim buldum diyeceksniz.
sonuçta bu adam en başından beri böyleydi.

Bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadındır. Be kadın sen çekmişsin, yazık değil mi bu kıza. İlla o da mı çeksin. İnsan gururlanır, ben çektim ama bunları gelinime asla yaşatmıyorum diye. Ben bu insanları anlamıyorum. Fakat Eşin de hatalı. Bunları okuyunca ben KV me şükrediyorum. Allah razı olsun evime gelir ütü yapar, yemek yapar ben ayaklarımı uzatıp otururum kendi evimde bile. Bir ara yenidoğan bebeğimin bakımı konusunda biraz tartıştık, direkt mesafemi koydum. Şimdi benden izinsiz asla birşey yapmaz. Şunu alayım mı, bunu yapayım mı şeklinde sorar. Ama benim en büyük avantajım farklı şehirlerde oluşumuz. Ha bir kaç kez de kp im siz bebeği bize verin biz bakalım, siz yeni yapın dedi. Cevap bile vermedim
Yemek masasındaydık. Bardağa su doldurup önüne koydum. Anlamıştır muhtemelen. Sonuç olarak demek istediğim mesafe koymak çok önemli ama bunun için eşinin desteğini alman gerekiyor bu bir, ikincisi de olabilecek en uzak mesafeye taşınmanız lazım. Yoksa bu kavga gürültü hiç bitmez. Bir gün eşini karşına al ve baştan sona konuş. Çocuk senin çocuğun. En iyisini sen bilirsin.

Kayınvalideyi anladık, klasik bir kv işte.. Ben burda kocaya dikkat çekmek istiyorum. Maşallah çocuguna birşey almak için anneden onay bekleyen koca.. Bravo vala. Sen hedefini değiştir derim. Kocan adam olsa, anayı babayı takmaz çocuguna bişey almak için heveslenir. Ben çocuğa yatak alalım deyince eşim sabahı zor etmişti.. Hatta giysi dolabı alalım deyince ozel yaptırcam onu deyip günlerce çizimler, ölçümler.. O dolap tasarımı gına getirmişti içime. Yani o denli bi hevesli oluyo babalar.

Sorun bu işte eşim çok hevesliydi. Ben ilk gebeliğimde gelişmediği için bebeğimi aldırmak zorunda kaldım kalbi atmıyordu 9 haftalıktı. İşte kv sürekli ben hala inanmıyorum bu cocugun olduguna vs söylenmeye basladı. Bende dedimki neye inanmıyosun karnımda bak iste. Yok neymiş bi tanıdıgı 7.ayında yüksek tansiyondan bebeği ölmüş. Gelip bir hamile kadına bu söylenirmi? Ben bu olaydan sonra direk esimle muhattap oldum baktım aynı seylerı söylüyor. Nerden duydun bunları neyine inanmıyosun dedim. Neymiş cocuk dogsun sonra herseyi alınırmıs hepsini kv söylemiş kafasını doldurmus. Sinir küpüne döndüm. Ne desem eşim erken diyor. Bu kadın beni resmen kıskanıyor. Diyorum ya cocugum olmaaycak gibi beni hastaneden hastaneye sürükledi ki daha 5 aylık evliydim yeni kürtaj olmustum. Sırf esim ccouk istiyo gözüne girmek için. Ama oldugunda kıskanclıktan kuduruyorlar.
Kayınvalideyi anladık, klasik bir kv işte.. Ben burda kocaya dikkat çekmek istiyorum. Maşallah çocuguna birşey almak için anneden onay bekleyen koca.. Bravo vala. Sen hedefini değiştir derim. Kocan adam olsa, anayı babayı takmaz çocuguna bişey almak için heveslenir. Ben çocuğa yatak alalım deyince eşim sabahı zor etmişti.. Hatta giysi dolabı alalım deyince ozel yaptırcam onu deyip günlerce çizimler, ölçümler.. O dolap tasarımı gına getirmişti içime. Yani o denli bi hevesli oluyo babalar.

Biliyorsun konuları zaten ama kesinlikle dolduruluyor. Eşim evlenmeden önce kredi kartını verirdi evlendiğimiz ilk yılllar cebimde oara eksik olmazdı ama kv öğrendi görümce öğrendi eşim onların korkusundan ve kendilerini bi hallere sokmasından korktu. Görğmcem kendini bayılttı ben evin tek kızıyım benim cebimde para eksik olmazdı vs diye. Yine abim onu balayına görürür hediyeler alır parası eksik olmazdı ama beni kıskandı. Sonradan eşim ağzından kacırdı neymiş beni paraya alıstırmamak içinmiş. Birde bişey sorucam ya kafaöa takıldı şimdi eşim evlenmeden önce bana bi yüzük almıstı sevgililer gününde. Onların evinde kayboldu. Sonra ben kaybetmişim gibi davrandi ki hep onların odasında bırakırdım kaybolacagı aklıma gelmezdi. İşte kayboldu üstüme kaldı. Sonra ben hamile değilim daha kv bana bi yüzük aldı neymiş hamilelik hediyesiymiş dedimki daha hamile değilim. Bişey olmaz al tak dedi.....
kendim ettim kendim buldum diyeceksniz.
sonuçta bu adam en başından beri böyleydi.

Niye bunlari cekiyorsun ki. Kocan koca degil ki?!

Madem ailen hic birseyini eksik etmez, arkanda, evde kiyameti kopar. Ya hemen kredi kartini verirsin gider istedigimi istedigim sekilde alir gelirim, yada babamin evine gider cocugumu da orda dogurur büyütürüm diye rest cekmiyorsun. Olmadi gercekden cik git. Bebek olmus 8. aylik daha ortada bi yatak bi araba bi puset yok. Esin ne koca ne de baba. Hic bir sey degil. Sakin korkma gidersem bebegimi alirlar diye. Öyle kolay degil o.

boşvercen ve kendi bildiğin gibi kendi hayatını yaşayacaksın.
Kocan eş olup yanında olursa ne ala, olmazsa onu da şutlayacaksın.

bu olaylar yaşanırken eşin nerelerde polis gelince ne yaptı peki
Eşim 28 yaşinda ama 18 yasinda bir cocugun akli var onda daha olgunlaşamadi ne desin var sa yoksa anasi vazgecirdi beni şikayetimden ailem arkamda degilki boşaniyim hayat kurayim senin cocugunun bezini kim alacak diyorlar bende okuyorum cocugum icin

Takma .bebek olunca olaylarbiraz daha büyür
Zaman'la yerli yerine oturur her bi şey
Klasik yaşanacaklar yaşanıyor

Çocuğunuzun arabasının parasını onlar verirse söz hakkı da onlarındır. İsterlerse 10 binlik alırlar diyorsunuz ya, işte isterlerse "çünkü onların parası, onların söz hakkı". Ne zamanki kendi paranızla cocuk doğurmaya karar vereceksiniz o zaman söz hakkı sizde olacak, o zaman çocuğunuza istediğiniz arabayı istediğiniz zaman alabileceksiniz.

Son düzenleme:
X