Kv sanirim kocami dolduruyor?

Biraz kaba bir tabir olacak ama bir laf vardr ve cok severim" it urur kervan yurur" bu kv hayatinda oldugi surece bu lafi kafanda tutacaksin ve o ne derse he deyip gecersin yeri gelir cevabi hiicc cekinmeden yapistirirsin, o istedigini desin sen bildigini yap ve mutlaka araya mesafe koy oyle surekli canm cicim olmak zorunda degilsinz esin cok bozuluyorsa da gostermelik yaparsin onun yaninda, insanlara yuz vermeye gelmiyor senn yapacagin en onemli sey esini kendine baglamak onun icinde esinn yaninda hic kv hakkinda kotu konusma hep iyiligini dusunuyormus gibi yapio uzak tut kendinden
Himm anladim bnde kv kizdigimda hep icimi esime dokerim yapmiyim o zman

Guzellikle nazikce izah ederek anlamiyo zaten isine geldigi gbi. Yazin hava haliyle cok sicak bana diyor ki kapinizi kapatmayin ki ben hic sikayet etmiyorum sicak diye. Bnde izah ettim anne bn rahat edemem yanlis anlama diye. Snra bi gece geldik kapimiza perde asmis bize sormadan acik kalsin diye. Bu sene de yatagin yonunu cevirmis boyle durursa kapi acikken bacaklariniza dgru gelir siz gozukmezsiniz diye. Takti. Yaz gunu kis gunu farketmez nedn acicam kapimi bizi dusunuyo sozde amaci ne anlamadim
Ben özel işlerimi halledicem kapı kapalı kalsın psikolojin bozulmasın sonra de:KK53:

Himm anladim bnde kv kizdigimda hep icimi esime dokerim yapmiyim o zman
Hayir yapma bu kez diyecek ki bak annem ona canm cicim diyor esim annem hakkinda kotu konusuyor diyecek, hii illa birsey soyleyeceksen onu dusunuyormus gibi yapip soylersin, yoksa sen bu kv ile bu sekilde bas edemezsin, her zaman esini hos tut ki senden yana olsun bunu kv gorunce daha cok sinir olur elinden de birsey gelmez, kv ve elti ile ayni apartmanda yasayan biri olarak soyluyorum bunlari sana

Hayir yapma bu kez diyecek ki bak annem ona canm cicim diyor esim annem hakkinda kotu konusuyor diyecek, hii illa birsey soyleyeceksen onu dusunuyormus gibi yapip soylersin, yoksa sen bu kv ile bu sekilde bas edemezsin, her zaman esini hos tut ki senden yana olsun bunu kv gorunce daha cok sinir olur elinden de birsey gelmez, kv ve elti ile ayni apartmanda yasayan biri olarak soyluyorum bunlari sana
Cok tesekkur ederim vallahi aydinlandim. Dogru esim diyo ki herkes seni cok seviyo sen tepkilisin. O oynuyo ayy gelmedi mi- ki gitmediysem bi sebebi vardir ya rahatsizimdir ya bi misafirim vardir vs.- bak onun yemegi kaldi iste o da gleseydi uzulduk simdi fln ama napiyon diye ara hiiii hayirdir ne vardi diyo

Biraz kaba bir tabir olacak ama bir laf vardr ve cok severim" it urur kervan yurur" bu kv hayatinda oldugi surece bu lafi kafanda tutacaksin ve o ne derse he deyip gecersin yeri gelir cevabi hiicc cekinmeden yapistirirsin, o istedigini desin sen bildigini yap ve mutlaka araya mesafe koy oyle surekli canm cicim olmak zorunda degilsinz esin cok bozuluyorsa da gostermelik yaparsin onun yaninda, insanlara yuz vermeye gelmiyor senn yapacagin en onemli sey esini kendine baglamak onun icinde esinn yaninda hic kv hakkinda kotu konusma hep iyiligini dusunuyormus gibi yapio uzak tut kendinden

Peki nasil mesafe koymaliyim simdi gidip gelme konusunda yapsam esim alinacak ve cok somut koz vericem eline. Ikili iliskide mesafe koyayim demi

Malesef sende ikili oynamaktan başka çare yok
Eşinin yanında hiç kötü konuşma bu konuya eşin ne derse tamam de tartışma yok yere ailesi yüzünden
Burda birisi demişti kv her gün aramasını bekliyormuş ama kendisini gelinini asla geri aramiyormuş kız da en son hemen çağrı gibi az caldirip kapatıp esinede aradım ama açan olmadı diyormuş öyle yap sende
Eşinin yanında annecim canım cicim konuş o yokken sen diye hitap et bu sefer gözüyle senin ona iyi konuştuğunu aradığını falan görünce anne günahını alıyorsun kızın diyecek ve tamamen sana hak verecek dolduruşa gelmeyecek
Napalim bize doğru yol bırakmıyorlar ki kaynanalar

Malesef sende ikili oynamaktan başka çare yok
Eşinin yanında hiç kötü konuşma bu konuya eşin ne derse tamam de tartışma yok yere ailesi yüzünden
Burda birisi demişti kv her gün aramasını bekliyormuş ama kendisini gelinini asla geri aramiyormuş kız da en son hemen çağrı gibi az caldirip kapatıp esinede aradım ama açan olmadı diyormuş öyle yap sende
Eşinin yanında annecim canım cicim konuş o yokken sen diye hitap et bu sefer gözüyle senin ona iyi konuştuğunu aradığını falan görünce anne günahını alıyorsun kızın diyecek ve tamamen sana hak verecek dolduruşa gelmeyecek
Napalim bize doğru yol bırakmıyorlar ki kaynanalar
Bana esim haklisin hayatim ne diyim diyo ama bi sure sonra anadir tbi onu da anliyorum ne kadar hakli da dese bozuluyo bide annesi ahlanip vahlaninca sen mi buyutuyosun oluyo. Ayy eksik olmayin hic boyle dusunmemistim

Allah yardimcınız olsun.
Anlattığınız kadarıyla çocuk olunca kıskanclıkları ,müdahaleleri artacak.Şimdiden belli ediyor kendini.
Kayınvalide sorununu aşmadan bebek düşünmeyin derim.Çünkü kayınvalideniz gerçekten problemli:110::KK43:

Doldurmaktan ziyade sitem etmiş gibi geldi bana..
Çok yüz vermeye gelmez bunlara Bi tanede bende var benim yanımda eşime senin karın oyunlu demişti sanki kendi pirupak gibi politika yapacaksın canım Baska care yok..

Akıllı davranın bence. Eşinize kvyi kötüleyecek şeyler söylemeyin ve kvye olabildiğince saygılı davranın. Kv cidden saygıyı hak etmiyor ama terbiyenizi bozmayın. Eğer kavga ederseniz esinizle aranız bozulur. Güzel bir dille esinize kvyi cok sevdiğini ama aynı evde yaşamanin mümkün olmayacağını anlatın.

Aha benim kv :KK57:
Dünyada tektir diyodum ama varmış aynısından...
Ben tamamen iletişimi kestim umrumda da değil kafam rahat :KK59:

X